Samsun Gelin Saçı ve Makyajı

Samsun kuaförlerinin tümü Düğün.com'da! Sen de Samsun'daki saç ve makyaj firmalarını tek tıkla incele, düğünler için yaptıkları modellere göz at ve hızlıca fiyat teklifi iste!

Ata Kuaför

Atakum

Ata Kuaför

Güzelleşmenize yardımcı olduğumuz Ata Kuaför Samsun’da hayatınızın en özel günlerinden olan düğünleriniz için istediğiniz modelde saç ve makyajınızı başarıyla yapıyoruz. Profesyonel bir hizmet...

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

25 13 2
İncele
Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

Atakum

Kadınca Kuaför ve Güzellik Salonu

Samsun’da düğün gününüz geldi çattı! Gelin saçı ve makyajı hizmetini alabileceğiniz ve isteklerinizin tam olarak yerine getireleceği bir kuaför salonuna mı ihtiyacınız var? Kadınca Bayan Kuaförü,...

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

25 3 8 1
İncele
Esnek sözleşme Spaceroom Kuaför

İlkadım

Spaceroom Kuaför

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde saçlarınızı uzman ellere emanet etmek istiyorsanız sizleri Spaceroom Kuaför Samsun ekibinin profesyonel hizmetleriyle tanıştıralım. Gelin saçı ve...

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

25 4 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız, gelin saçınızı uzman kuaförlere emanet etmeli, tercihlerinizi yüz tipinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve konseptinize göre yapmalısınız. Peki yüz tipinize göre “Gelin saçı nasıl yapılıyor?” biraz inceleyelim: Örneğin yüz tipiniz oval ise çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Oval yüz tipinde yüzünüz uzunluğu genişliğinden fazladır ve yumuşak hatlara sahipsinizdir. Böyle bir yüzünüz varsa, ister atkuyruğu, ister sıkı bir topuz yaptırabilir, isterseniz de saçlarınızı açık bırakabilirsiniz. Eğer kare yüz şekline sahipseniz yine yüzünüzü oval yüz şekline yaklaştırmaya çalışmalısınız. Bunun için de saçlarınızda katlı kesimler deneyebilirsiniz. Eğer saçlarınız uzunsa, hafif dalgalar yaptırarak yüzünüzü yumuşatabilirsiniz.

Eğer çeneniz uzunsa, saçlarınızı tepeden bombeli bir topuz yaptırarak, dikkatleri çenenizden uzaklaştırabilir, başınıza çekebilirsiniz. Tam tersi çok küçük bir çeneniz varsa da bu sefer sımsıkı arkaya taranmış bir ense topuzu ile mükemmel görüneceğinize kuşkunuz olmasın. Sadece yüz tipiniz değil boyunuz da saç modelinizi seçerken size yol gösterici olabilir. Örneğin kısa boyluysanız ve omuzlarınız darsa, saçlarınızı açık bırakmamanızı öneriyoruz. Bu şekilde boynunuz kapanır ve boyunuz olduğundan daha kısa görünür. Tepeden sıkı bir topuz ya da atkuyruğu tercih edebileceğiniz gelin ya da nişan saçları arasındadır. Eğer sade bir nikah töreni ile evlenecekseniz saçlarınızı zarif bir şekilde arkadan yarım toplatarak, şık bir nikah saçı yaptırabilirsiniz.

Şehrinizde size uygun gelin saçı yapacak alanında uzman kuaförleri arıyorsanız, bulunduğunuz sayfa yardımıyla, aradığınız kriterlere uygun firmaları sıralayabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.