Gelin Saçı ve Makyajı

Samsun Gelin Saçı ve Makyajı

Erdem Coşkun
5,0
(4 Yorum)
İlkadım

Katıldığı birçok yarışma ve etkinlikte ödül alan, başarısı güzellik sektörünün önemli isimleri tarafından onaylanmış olan Erdem Coşkun, 1997 yılından bu yana sektör tecrübesiyle gelinlerin en...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

İlkadım Kuaför Ayhan

2.500 TL'den az

Alaçam Life Kuaför

2.500 TL'den az

Atakum İxir Kuaför

2.500-5.000 TL

İlkadım Orjin Kuaför

2.500 TL'den az

İlkadım Kuaför Naciye

2.500 TL'den az

Alaçam Redline Professionnel

2.500 TL'den az

Atakum Tolga Yiğit Kuaför

2.500-5.000 TL

Atakum Sunrise Kuafor

2.500 TL'den az

Atakum Ata Kuaför

2.500 TL'den az

İlkadım Hair City Bayan Kuaförü

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Samsun Kuaförleri ve Hizmetleri

Samsun kuaför salonları arayışınıza birçok seçenekle yanıt verecek, alanında deneyimli birçok ekibe sahip bir il. Şehrin her ilçesinde her tarza ve bütçeye uygun saç ve makyaj hizmeti veren firmaların yoğun olarak yer aldığı bölgeler bulunuyor. Özellikle de Samsun’da Atakum güzellik merkezlerinin sayısının oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Alaçam ve İlkadım’da da farklı imkanlar sunan firmaları bulabilirsiniz.

Samsun'da kuaförlerden alacağınız hizmet seçenekleri düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini kapsıyor. Öyle ki; düğün öncesinde yaptırmak istediğiniz manikür-pedikür, cilt bakımı, epilasyon, kirpik lifting gibi uygulamalar konusunda da size yardımcı olabiliyorlar. Samsun güzellik merkezi alternatiflerinin birçoğu bu hizmetleri gelin paketleri dahilinde sunuyor. Gelin saçınız ve makyajınız için sadece sizinle ilgilenen ekiplere sahipler.

Samsun Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Samsun’da kuaför fiyat listesini incelediğimizde, sundukları fiyat aralığının ortalamada seyrettiğini görüyoruz. Böylece birçok hizmete uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Atakum ve İlkadım gibi merkezi konumlarda dahi makul maliyetlere gelin saçı ve makyajının dahil olduğu paketler sunulması, büyük bir artı. Fakat başlangıç fiyatlarının artmasında etkili olan faktörler de mevcut.

Düğünlere talebin arttığı yaz aylarında, kuaförlere olan talep de aynı oranda artıyor. Bu dönemde alacağınız hizmetler için ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlar ödeme ihtimaliniz oldukça yüksek. Kış düğünü planlıyorsanız, indirimler sayesinde daha uygun rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Yaz mevsiminde makul fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon kampanyalarını mutlaka takip etmelisiniz.

Evinize yakın konumda bulunan butik bir kuaförle anlaşmayı planlıyorsanız, gelin saçı ve makyajınızı oldukça ekonomik fiyatlara yaptırabilirsiniz. Yakınlarınızla birlikte hazırlanacaksanız, size daha büyük bir ekibin hizmet vermesi gerektiği için ödeyeceğiniz net rakamın artacağını da bilmelisiniz. Ekstra işlem ve uygulamalara gerek duymadan, sadece saç-makyaj hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, kuaförlerle uygun fiyatlara anlaşabilirsiniz.

Samsun’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Samsun Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Birçok kuaför Samsun’da farklı hizmetleri içeren gelin paketleri sunuyor. Bunlar arasında düğün öncesi işlemler de yer alıyor. Örneğin; keratin bakımı, cilt bakımı, manikür-pedikür gibi uygulamalar yaptırarak gelin saçınızın ve makyajınızın kusursuz durmasını sağlayabilirsiniz. Düğün gününüzde nasıl görüneceğinizi merak ediyorsanız, prova hizmeti sunan firmalara yönelebilirsiniz. Üstelik bazı kuaförler bu hizmeti paket içerisinde ücretsiz olarak sağlıyor.

Yakınlarınızla birlikte mi hazırlanmak istiyorsunuz? Samsun’daki güzellik merkezlerinin birçoğu kalabalık bir ekiple hizmet verdiğinden sizinle birlikte 2-3 kişinin daha saç ve makyajını yapabiliyor. Ayrıca firmaların bazıları düğün mekanınız ya da evinizde hazırlanmanız için de ekiplerini gönderebiliyor. Bu konuda şehir veya yırt dışı ayrımı yapmayan kuaförleri de Samsun’da bulabilirsiniz.

Samsun Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Samsun’da kuaförlerin hazırladıkları gelin paketlerinden yararlandığınızda, alacağınız hizmetler için toplu bir rakam teklifi sunuluyor. Bu durumda da gelin saçınız için oldukça uygun fiyatlar söz konusu oluyor. Samsun güzellik merkezlerinin birçoğu cep yakmayan başlangıç fiyatları sunuyor. Siz de hazırladığınız bütçeye göre gelin paketlerine postiş, saç aksesuarı gibi hizmetleri ekleyip çıkarabiliyorsunuz.

Saç modelinin zorluğu yapım süresini arttırırken, ödemeniz gereken toplam rakamı da yükseltebiliyor. Ayrıca saçınız için kaç kişinin çalıştığı da önem kazanıyor. Eğer saçınız için kuaförden duvak, taç veya farklı aksesuarlar kiralamak istiyorsanız, ek ücret talebiyle karşılaşacağınızı bilmelisiniz. Yaz sezonunda artan fiyatlar yerine; erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun maliyetli bir gelin başı yaptırabilirsiniz.

Samsun Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Samsun’da gelin saç makyaj hizmetleri konusunda hizmet veren kuaförlerde özel makyaj artistleri çalışıyor. Teknik uygulamaların fazla olduğu gelin makyajı için kullanılan ürünlerin markaları ve kaliteleri fiyatları etkiliyor. Dünyaca ünlü makyaj malzemesi markaları ile çalışan güzellik salonlarının bir tık daha yüksek fiyatlar talep ettiklerini söyleyebiliriz. Gelin makyajı fiyatlarının Samsun genelinde ortalamada seyrettiğini gözlemliyoruz.

Alaçam ve İlkadım ilçelerinde ekonomik fiyatlı standart bir gelin makyajı yaptırabilirsiniz. Fakat aynı ilçelerde daha lüks kuaför salonları da bulunuyor. Bu firmalar ise popülerlikleri, deneyimleri ve kullandıkları ürünler ile ortalamanın üzerinde fiyatlara sahip olabiliyor. Yapım süresinin uzun olduğu ve farklı malzemelerin kullanıldığı kalıcı veya porselen makyaj isteğinizde de ödeyeceğiniz toplam rakam artıyor.

Samsun Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları