Samsun Gelin Saçı ve Makyajı

Samsun kuaförlerinin tümü Düğün.com'da! Sen de Samsun'daki saç ve makyaj firmalarını tek tıkla incele, düğünler için yaptıkları modellere göz at ve hızlıca fiyat teklifi iste!

%7 indirim
Erdem Coşkun
42
2
Erdem Coşkun

3 yorum

İlkadım

Katıldığı birçok yarışma ve etkinlikte ödül alan, başarısı güzellik sektörünün önemli isimleri tarafından onaylanmış olan Erdem Coşkun, 1997 yılından bu yana sektör tecrübesiyle gelinlerin en...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız, gelin saçınızı uzman kuaförlere emanet etmeli, tercihlerinizi yüz tipinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve konseptinize göre yapmalısınız. Peki yüz tipinize göre “Gelin saçı nasıl yapılıyor?” biraz inceleyelim: Örneğin yüz tipiniz oval ise çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Oval yüz tipinde yüzünüz uzunluğu genişliğinden fazladır ve yumuşak hatlara sahipsinizdir. Böyle bir yüzünüz varsa, ister atkuyruğu, ister sıkı bir topuz yaptırabilir, isterseniz de saçlarınızı açık bırakabilirsiniz. Eğer kare yüz şekline sahipseniz yine yüzünüzü oval yüz şekline yaklaştırmaya çalışmalısınız. Bunun için de saçlarınızda katlı kesimler deneyebilirsiniz. Eğer saçlarınız uzunsa, hafif dalgalar yaptırarak yüzünüzü yumuşatabilirsiniz.

Eğer çeneniz uzunsa, saçlarınızı tepeden bombeli bir topuz yaptırarak, dikkatleri çenenizden uzaklaştırabilir, başınıza çekebilirsiniz. Tam tersi çok küçük bir çeneniz varsa da bu sefer sımsıkı arkaya taranmış bir ense topuzu ile mükemmel görüneceğinize kuşkunuz olmasın. Sadece yüz tipiniz değil boyunuz da saç modelinizi seçerken size yol gösterici olabilir. Örneğin kısa boyluysanız ve omuzlarınız darsa, saçlarınızı açık bırakmamanızı öneriyoruz. Bu şekilde boynunuz kapanır ve boyunuz olduğundan daha kısa görünür. Tepeden sıkı bir topuz ya da atkuyruğu tercih edebileceğiniz gelin ya da nişan saçları arasındadır. Eğer sade bir nikah töreni ile evlenecekseniz saçlarınızı zarif bir şekilde arkadan yarım toplatarak, şık bir nikah saçı yaptırabilirsiniz.

Samsun Kuaförleri

Samsun kuaför salonları arayışınıza birçok seçenekle yanıt verecek, alanında deneyimli birçok ekibe sahip bir il. Şehrin her ilçesinde her tarza ve bütçeye uygun saç ve makyaj hizmeti veren firmaların yoğun olarak bulunduğu bölgeler bulunuyor. Örneğin; Merkez'de böyle bir bölge arıyorsanız adresiniz Samsun Çiftlik kuaförleri olabilir.

Samsun'da kuaförlerden alacağınız hizmet seçenekleri düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini kapsıyor. Samsun'daki kuaförler gelin saçı ve makyajının yanı sıra cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik, epilasyon gibi hizmetler için bu firmalar ile görüşebilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetleri kapsayan kuaför fiyatlarının her bütçeye uygun seçenekleri bulunuyor.

Samsun en iyi kuaförlerin, birbirinden güzel çalışmalar ortaya koyduğu bir şehir olma özelliği taşıyor. Ancak Samsun'da en iyi kuaförü arıyorsanız bu noktada size küçük bir ipucu: Tüm bu hizmetler için ayırdığınız bütçeye uygun fiyatları olan, hayalinizdeki saça ve makyaja en yakın modeller ortaya koyan, hizmet seçenekleri taleplerinizi karşılayan firmalar sizin için Samsun'un en iyi kuaförleridir.

Şehrinizde size uygun gelin saçı yapacak alanında uzman kuaförleri arıyorsanız, bulunduğunuz sayfa yardımıyla, aradığınız kriterlere uygun firmaları sıralayabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları