Edirne Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçın ve makyajın için kuaför mü arıyorsun? Edirne'de gelin saçı ve makyajı için en çok tercih edilen kuaförleri senin için bir araya topladık. Yaptıkları modelleri incele ve beğendiğin modelleri yapan kuaförlerden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Makyajında Nelere Dikkat Edilmeli?

Kusursuz bir gelin olabilmeniz için profesyonel makyaj yaptırmanız önemlidir. İşinin uzmanı olan, sizin yüz şeklinizi iyi analiz edip, ona uygun bir makyaj uygulayacak profesyonellerle çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Böyle bir kuaför, “Gelin makyajı ne renk olmalı?”, “Gelin makyajında hangi fondöten kullanılmalı?” gibi soru işaretlerinizi de ortadan kaldıracaktır. Gelin makyajında, göz ve ten renginize göre makyaj renginizi belirleyebilirsiniz. Örneğin kahverengi gözlere sahipseniz, gelin göz makyajı için lacivert, mor, kahverengi tonları, yeşil, bronz renkleri tercih edebilir, gözlerinizi kendi göz renginizden daha koyu renk bir eyeliner ile belirgin hale getirebilirsiniz. Eğer kahverengi gözlerin yanı sıra beyaz da bir tene sahipseniz, kahverengi tonlarda bir gelin ya da nişan makyajı özel gününüzde sizin tercihiniz olabilir. Açık tenlilere özellikle, şeftali ve turuncu tondaki allıklar ile pembe ve nude tonlarda rujlar çok yakışıyor. Ayrıca bu görüntüyle oldukça doğal gelin makyajına da sahip olabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olabilmek için, “Ten ve Göz Rengine Göre Gelin Makyajı” başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Sorunlu, gözenekli, sivilce izi fazla olan ciltler için özellikle porselen gelin makyajı yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sayede cildinizdeki tüm sorunlar ortadan kalkacak ve düğününüzde kelimenin tam anlamıyla kusursuz görüneceksiniz. Düğünüzde mükemmel görünmenize destek olacak, şehrinizde hizmet veren saç ve makyaj artistlerini bulunduğunuz sayfa aracılığı ile listeleyebilir, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları