Bolu Gelin Saçı ve Makyajı

Bolu'nun tüm kuaförlerini bir araya getirdik. Tek tıkla hepsini inceleyip, beğendiğin gelin başı ve gelin makyajı modelleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Makyajı Ne Renk Olmalı?

Gelin makyajı için renk seçerken, ten renginizi, göz renginizi ve düğün yapacağınız mevsimin koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Renkli gözlere sahip olan gelin adaylarının göz makyajı yaptırırken makyaj renklerini biraz daha özenli seçmesi gerektiği unutulmamalı! Örneğin, mavi gözlü bir gelin adayıysanız bej ve toprak tonlarında yapılacak bir göz makyajı gözlerinizin olduğundan çok daha iri görünmesini sağlar. Bu göz rengi için bir diğer önerimiz gri tonları! Gri tonlarında yapılacak bir gelin göz makyajı sizi oldukça etkileyici gösterecektir. Yeşil göz rengine sahipseniz, yeşil ve mavi renklerde göz makyajı yaptırmamalısınız. Bu tonlar göz renginizin önüne geçerek hoş olmayan bir görünüm yaratacaktır. Uzak durmanız gereken bir diğer renk, gümüş tonları! Eğer gümüş tonlarında bir makyaj yaptırırsanız gözleriniz donuk görünecektir. Size önerimiz mor ve toprak tonlarındaki renklere yönelmeniz. Kahverengi gözlere sahip gelin adaylarının diğer göz renklerine nazaran makyaj konusunda biraz daha şanlı olduklarını söyleyebiliriz. Hemen hemen her ton bu göz rengi için hoş durabilir. Gelin makyajı yaptırırken ten rengi ile uyumlu makyaj yaptırmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Beyaz ten rengine sahip gelin adayları makyaj yaptırırken, kahve, şeftali ve pembe tonlarını tercih edebilirler. Buğday tenliler, bronz ve pembe tonlarında; esmer tene sahip olanlarsa, kahve ve bronz tonlarda gelin makyajı yaptırabilirler. Bolu’da gelin saçı ve makyajı yaptırmak için anlaşacağınız firmaları ararken portfolyolarını incelemeyi ve ücretsiz fiyat teklifleri talep etmeyi unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları