Özlem Kuaför
1 Yorum
Şahinbey
Şahinbey gelin kuaförü arayanları buraya alalım! Güler yüzlü bir ekip ve neşeli bir ortamda sizi hayatınızın en önemli gününe hazırlıyoruz! Özlem Kuaför salonumuzda bir tek amacımız var, o da...
3.000-5.000 TL
The Maxut Kuaför Güzellik ve Spa Salonu’muzda 1995 yılından beri gelin adaylarımızın güzelliğini ön plana çıkarıyor, damatlarımızın yakışıklılığına yakışıklılık katıyoruz. Böylece düğün günlerinde...
5.000 3.000 TL

Diğer Firmalar

1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
Karkamış‎
Kırmızı Tarak
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
Şehitkamil
Tara Kuaför
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
Şehitkamil
Kuaför Naciye
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Şehitkamil
Öykü Kuaför
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
Şehitkamil
Önder Kuaför
7.500-10.000 TL
3.000-5.000 TL
Şehitkamil
Enn Kuaför
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Şehitkamil
ZB Kuaför
1.500-3.000 TL
Şehitkamil
Paris Kuaför
1.500 TL'den az
Şehitkamil
Ekip Saçkolik
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
Şahinbey
Erhan Kaya
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Şehitkamil
Makkas Kuaför
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziantep Kuaförleri ve Hizmetleri

Gaziantep güzellik merkezi ve kuaför alternatifleri ile şehrin hemen hemen her ilçesinde karşılaşabilirsiniz. Ancak Şehitkamil, Araban ve Şahinbey ilçelerinin bu konuda öne çıktığını söyleyebiliriz. Şehitkamil’deki kuaför yoğunluğunun ise Gazi, Değirmiçem, Mücahitler ve Sarıgüllük mahallelerinde olduğunu görüyoruz. Gaziantep kadın kuaförlerinin hepsi sizi en özel gününüzde hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için özenle hazırlıyor.

Gaziantep’te faaliyet gösteren gelin saçı ve makyajı firmalarının, gelin adayları için farklı paket seçenekleri bulunuyor. Eğer saç ve makyajın yanı sıra; firmanın ek hizmetlerine de ihtiyaç duyarsanız, farklı kapsamda paketler hakkında firmadan bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetler arasında; ağda, cilt bakımı, epilasyon, manikür-pedikür, takma kirpik, peruk ve çıt çıt saç kullanımını bulabilirsiniz.

Şehirdeki kuaförler, düğün hazırlıklarının kuaför aşamasını yakınlarıyla birlikte geçirmeyi planlayan gelinler için de kolaylık sağlıyor. Firmadan firmaya değişen sayıda gelin yakını da gelinle birlikte saç-makyaj gibi hizmetler alabiliyor. Gaziantep kuaförlerinin, bunun için farklı paket seçenekleri de bulunuyor. Saçınızı ve makyajınızı farklı profesyonellere yaptırmak istiyorsanız, şehirdeki saç tasarım merkezleri ile makyaj stüdyolarını da inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gaziantep’te gelin saçı ve makyajınızı ne kadara yaptırabileceğinizi araştırıyorsanız, sizi geniş bir fiyat aralığının beklediğini söyleyebiliriz. Çünkü Gaziantep güzellik salonu alternatiflerinin hizmetleri, firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Bazı firmalar bu hizmetleri ayrı ayrı ücretlendirirken, bazı firmalar da farklı gelin paketi seçenekleri sunarak toplam fiyat teklifinin uygunluğundan yararlanmanızı sağlıyor.

Gaziantep kuaför fiyat listesine baktığımızda, başlangıç fiyatlarının ortalamada seyrettiğini ve çoğunlukla da oldukça uygun olduğunu görüyoruz. Özellikle Şahinbey ve Şehitkamil’deki kuaför seçenekleri arasında ekonomik fiyatlara gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırabilirsiniz. Araban ilçesinde fiyatlar bir tık yükselse de belirledikleri minimum rakamlar, çiftlerin ceplerini yakmayan bir yelpazede yer alıyor.

Gaziantep’teki kuaförlerden alacağınız hizmetlerin başlangıç fiyatlarını arttırdığını söylemeden geçmeyelim. Gaziantep güzellik merkezleri fiyatları, düğünlere talebin azaldığı kış mevsiminde daha uygun oluyor. İndirim ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın. Eğer kuaförünüz ve makyözünüzle birlikte evinizde ya da düğün mekanınızda çalışmak istiyorsanız, bu özel hizmet için sizden ekstra ücret talep edebilirler.

Gaziantep’te Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gaziantep Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Gaziantep en iyi kuaförleri ile faaliyet göstererek gelin adaylarının muhteşem bir görünüm kadar harika düğün fotoğraflarına da sahip olmalarını sağlıyor. Özellikle de gelin makyajının fotoğraflarda belirgin görünmesi için özel teknikler uyguluyorlar. Eğer daha farklı bir makyaj isterseniz, kalıcı veya porselen türü makyaj için de hizmet verebiliyorlar.

Şehirdeki birçok firma, gelin adayları için birbirinden şık taç, toka gibi gelin saçı aksesuarları seçenekleri sunuyor. Böylece ekstra bir araştırma yapmadan, uzman yorumu da alarak ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilme imkanınız bulunuyor. Ayrıca düğün öncesinde saç renklendirme, saç kesimi, manikür-pedikür, cilt bakımı gibi farklı hizmetler de alabileceğiniz kuaförleri Gaziantep’te bulabilirsiniz.

Gaziantep Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin başı fiyatları Gaziantep’te hizmetin verildiği kuaförün popülerliğinden deneyimine kadar değişiklik gösteriyor. Başlangıç fiyatlarının ardından seçtiğiniz modelin zorluğu, saçınızın yapısı ve uzunluğu da fiyatları arttıran detaylar arasında yerini alıyor. Örneğin; saçınız gür değilse, havalı bir topuz için peruk kullanılması gerekebiliyor. Çıt çıt ve kaynak saç da toplam tutarı etkileyen faktörlerden diyebiliriz.

Taç, toka ve diğer tüm diğer saç aksesuarları için Gaziantep’te kuaförlere ek ücret ödemeniz gerekebiliyor. Kuaförünüzden bu aksesuarları kiralayarak ya da satın alarak temin edebilirsiniz. Hacimli ve işlemi uzun süren saçlar için el emeği sebebiyle bir tık daha yüksek fiyat ödeyebilirsiniz. Fakat Gaziantep gelin başı kuaförlerinin genellikle ortalamada seyreden fiyatlar talep ettiklerini söyleyebiliriz.

Gaziantep Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gaziantep’te özel bir makyaj tasarımı hizmeti almak isterseniz, makyaj stüdyoları ile anlaşabilirsiniz. Bu stüdyoların birçoğu kuaförlere kıyasla biraz daha yüksek fiyat talep edebiliyor. Gaziantep kuaförlerinde ise saç ve makyaj hizmeti bir arada verildiğinden daha ekonomik fiyatlara her ikisini de yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca şehir merkezinde yer alan kuaförlerde de uygun fiyatların geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Gelin makyajınız için ödeyeceğiniz toplam tutarda makyaj tarzından kullanılan markalara, fırçaların kalitesinden makyaj uzmanının bilinirliğine kadar birçok faktör rol oynuyor. Makyajınızın organizasyon süresince bozulmaması için kullanılan suya dayanıklı ürünler fiyatların artmasında etkili. Daha hafif yapılan standart gelin makyajları için biraz daha uygun fiyatlar söz konusu olabilir. Makyözünüzle salon dışında çalışmak istediğinizde de fiyatlar artıyor.

Gaziantep Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları