Gelin Saçı ve Makyajı

Gaziantep Gelin Saçı ve Makyajı

Özlem Kuaför
2 Yorum
2. yıl
Şahinbey
19 saatte cevap verir

Şahinbey gelin kuaförü arayanları buraya alalım! Güler yüzlü bir ekip ve neşeli bir ortamda sizi hayatınızın en önemli gününe hazırlıyoruz! Özlem Kuaför salonumuzda bir tek amacımız var, o da...

12.000
8.000 TL
İncele
Sibel Polat Kuaför
5 Yorum
Şehitkamil

Gaziantep gelin başı kuaför Sibel Polat Kuaför, 12 yıldır sektörde deneyim kazanan,Gaziantep'te Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde olmak üzere toplamda 2 şubesi ile hizmet vermekte. Gelin saçı ve...

5.000-7.500 TL
İncele

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

8.000
5.000 TL
İncele

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

2.500 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Şahinbey Kuaför Kürşat Mengüç

2.500 TL'den az

Şahinbey Kuaför Fatih & İpek

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför Umut ilbaylı

2.500 TL'den az

Şehitkamil Ekip Saçkolik

5.000-7.500 TL

Şehitkamil Paris Kuaför

2.500 TL'den az

Şehitkamil Kuaför Hasan Urul

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför Mehmet Göçer

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Ayner Güzellik ve Kuaför

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför Erkan Ekinci

2.500 TL'den az

Şehitkamil Kuaför Adnan Tilkioğlu

2.500 TL'den az

Şehitkamil Makkas Kuaför

2.500-5.000 TL

Şahinbey Make Up Artist Fatma Yaramış

5.000-7.500 TL

Şehitkamil Öykü Kuaför

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Tara Kuaför

2.500-5.000 TL

Şahinbey Kuaför Metin Yılmaz

2.500 TL'den az

Şahinbey Kuaför Cengiz Tamer

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför Ferhat & Ferhat

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Esra & Ersen Kuaför

2.500-5.000 TL

Şahinbey Erhan Kaya

2.500-5.000 TL

Şahinbey Kuaför Melisa Güner

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför İsmail Yıldız

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför Tolga Tanışkan

2.500-5.000 TL

Şehitkamil ZB Kuaför

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Kuaför Naciye

5.000-7.500 TL

Şehitkamil Önder Kuaför

10.000-15.000 TL

Şehitkamil Enn Kuaför

2.500 TL'den az

Karkamış‎ Kırmızı Tarak

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Akif Parlak Kuaför

2.500-5.000 TL

Şehitkamil Harun Polat Kuaför

2.500 TL'den az

Şehitkamil Mehmet Kaya Kuaför

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziantep Kuaförleri ve Hizmetleri

Gaziantep güzellik merkezi ve kuaför alternatifleri ile şehrin hemen hemen her ilçesinde karşılaşabilirsiniz. Ancak Şehitkamil, Araban ve Şahinbey ilçelerinin bu konuda öne çıktığını söyleyebiliriz. Şehitkamil’deki kuaför yoğunluğunun ise Gazi, Değirmiçem, Mücahitler ve Sarıgüllük mahallelerinde olduğunu görüyoruz. Gaziantep kadın kuaförlerinin hepsi sizi en özel gününüzde hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için özenle hazırlıyor.

Gaziantep’te faaliyet gösteren gelin saçı ve makyajı firmalarının, gelin adayları için farklı paket seçenekleri bulunuyor. Eğer saç ve makyajın yanı sıra; firmanın ek hizmetlerine de ihtiyaç duyarsanız, farklı kapsamda paketler hakkında firmadan bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetler arasında; ağda, cilt bakımı, epilasyon, manikür-pedikür, takma kirpik, peruk ve çıt çıt saç kullanımını bulabilirsiniz.

Şehirdeki kuaförler, düğün hazırlıklarının kuaför aşamasını yakınlarıyla birlikte geçirmeyi planlayan gelinler için de kolaylık sağlıyor. Firmadan firmaya değişen sayıda gelin yakını da gelinle birlikte saç-makyaj gibi hizmetler alabiliyor. Gaziantep kuaförlerinin, bunun için farklı paket seçenekleri de bulunuyor. Saçınızı ve makyajınızı farklı profesyonellere yaptırmak istiyorsanız, şehirdeki saç tasarım merkezleri ile makyaj stüdyolarını da inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gaziantep’te gelin saçı ve makyajınızı ne kadara yaptırabileceğinizi araştırıyorsanız, sizi geniş bir fiyat aralığının beklediğini söyleyebiliriz. Çünkü Gaziantep güzellik salonu alternatiflerinin hizmetleri, firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Bazı firmalar bu hizmetleri ayrı ayrı ücretlendirirken, bazı firmalar da farklı gelin paketi seçenekleri sunarak toplam fiyat teklifinin uygunluğundan yararlanmanızı sağlıyor.

Gaziantep kuaför fiyat listesine baktığımızda, başlangıç fiyatlarının ortalamada seyrettiğini ve çoğunlukla da oldukça uygun olduğunu görüyoruz. Özellikle Şahinbey ve Şehitkamil’deki kuaför seçenekleri arasında ekonomik fiyatlara gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırabilirsiniz. Araban ilçesinde fiyatlar bir tık yükselse de belirledikleri minimum rakamlar, çiftlerin ceplerini yakmayan bir yelpazede yer alıyor.

Gaziantep’teki kuaförlerden alacağınız hizmetlerin başlangıç fiyatlarını arttırdığını söylemeden geçmeyelim. Gaziantep güzellik merkezleri fiyatları, düğünlere talebin azaldığı kış mevsiminde daha uygun oluyor. İndirim ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın. Eğer kuaförünüz ve makyözünüzle birlikte evinizde ya da düğün mekanınızda çalışmak istiyorsanız, bu özel hizmet için sizden ekstra ücret talep edebilirler.

Gaziantep’te Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gaziantep Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Gaziantep en iyi kuaförleri ile faaliyet göstererek gelin adaylarının muhteşem bir görünüm kadar harika düğün fotoğraflarına da sahip olmalarını sağlıyor. Özellikle de gelin makyajının fotoğraflarda belirgin görünmesi için özel teknikler uyguluyorlar. Eğer daha farklı bir makyaj isterseniz, kalıcı veya porselen türü makyaj için de hizmet verebiliyorlar.

Şehirdeki birçok firma, gelin adayları için birbirinden şık taç, toka gibi gelin saçı aksesuarları seçenekleri sunuyor. Böylece ekstra bir araştırma yapmadan, uzman yorumu da alarak ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilme imkanınız bulunuyor. Ayrıca düğün öncesinde saç renklendirme, saç kesimi, manikür-pedikür, cilt bakımı gibi farklı hizmetler de alabileceğiniz kuaförleri Gaziantep’te bulabilirsiniz.

Gaziantep Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin başı fiyatları Gaziantep’te hizmetin verildiği kuaförün popülerliğinden deneyimine kadar değişiklik gösteriyor. Başlangıç fiyatlarının ardından seçtiğiniz modelin zorluğu, saçınızın yapısı ve uzunluğu da fiyatları arttıran detaylar arasında yerini alıyor. Örneğin; saçınız gür değilse, havalı bir topuz için peruk kullanılması gerekebiliyor. Çıt çıt ve kaynak saç da toplam tutarı etkileyen faktörlerden diyebiliriz.

Taç, toka ve diğer tüm diğer saç aksesuarları için Gaziantep’te kuaförlere ek ücret ödemeniz gerekebiliyor. Kuaförünüzden bu aksesuarları kiralayarak ya da satın alarak temin edebilirsiniz. Hacimli ve işlemi uzun süren saçlar için el emeği sebebiyle bir tık daha yüksek fiyat ödeyebilirsiniz. Fakat Gaziantep gelin başı kuaförlerinin genellikle ortalamada seyreden fiyatlar talep ettiklerini söyleyebiliriz.

Gaziantep Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gaziantep’te özel bir makyaj tasarımı hizmeti almak isterseniz, makyaj stüdyoları ile anlaşabilirsiniz. Bu stüdyoların birçoğu kuaförlere kıyasla biraz daha yüksek fiyat talep edebiliyor. Gaziantep kuaförlerinde ise saç ve makyaj hizmeti bir arada verildiğinden daha ekonomik fiyatlara her ikisini de yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca şehir merkezinde yer alan kuaförlerde de uygun fiyatların geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Gelin makyajınız için ödeyeceğiniz toplam tutarda makyaj tarzından kullanılan markalara, fırçaların kalitesinden makyaj uzmanının bilinirliğine kadar birçok faktör rol oynuyor. Makyajınızın organizasyon süresince bozulmaması için kullanılan suya dayanıklı ürünler fiyatların artmasında etkili. Daha hafif yapılan standart gelin makyajları için biraz daha uygun fiyatlar söz konusu olabilir. Makyözünüzle salon dışında çalışmak istediğinizde de fiyatlar artıyor.

Gaziantep Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları