Gaziantep Gelin Saçı ve Makyajı

Düğününe ve gelinliğine yakışacak gelin saçı ve makyajın için aradığın kuaför Düğün.com'da! Tek bir tıkla tüm Gaziantep kuaförlerini gör ve beğendiklerinin fiyatlarını öğren!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin stilinizi tamamlayacak saç modelinizi seçerken öncelikle organizasyonunuzdan yola çıkmanızı öneririz. Bir düğün mü planlıyorsunuz yoksa sadece bir nikah mı? Eğer bir konsoloslukta ya da evlendirme dairesinde nikah yaparak dünyaevine girmeyi düşünüyorsanız ense topuzu ya da sade romantik dalgalardan bir nikah saçı tercih edebilirsiniz. Sadece nikah töreni yapacaksanız gösterişli saç modelleri biraz abartılı kaçabilir ama tabii seçim sizin. Bu sizin büyük gününüz, saçlarınızda istediğiniz modeli yaptırmakta özgürsünüz.

Düğün yapmayı düşünüyorsanız gelin saçınıza karar verirken gelinliğinizin yaka tipi size rehber olabilir. Straplez yaka bir gelinlikte ister açık, isterseniz de toplu bir saç modeli kullanabilirsiniz. Ancak hakim yaka bir tasarım giyinecekseniz saçlarınızı toplamanızı öneririz. Aksi halde kalabalık bir görünüm ortaya çıkabilir. Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri başlıklı makalemizi inceleyerek bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

İki çeşit gelin makyajı vardır: Doğal bitişli olanlar ve kusursuz görünüm verenler. İnce yapılı ürünlerle yapılan doğal gelin makyajı cilt problemi olmayan gelin adayları için harika bir seçimdir. Toprak tonlarında farlar ve açık renk rujlarla çok hoş sade gelin makyajı yaptırabilirsiniz.

Diğer bir makyaj çeşidi olan leke, pürüz gibi kusurları tamamen örtüp kusursuz görünüm yaratan porselen gelin makyajı cilt şikayetleri olan gelin adayları için harika bir seçim olacaktır. Özel ürünlerle yapılan bu makyaj çeşidinde ciltteki tüm pürüzler gizlenir ve düğün fotoğraflarınızda kusursuz bir şekilde çıkabilirsiniz.

Gaziantep’te profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.