Gaziantep Gelin Saçı ve Makyajı

Düğününe ve gelinliğine yakışacak gelin saçı ve makyajın için aradığın kuaför Düğün.com'da! Tek bir tıkla tüm Gaziantep kuaförlerini gör ve beğendiklerinin fiyatlarını öğren!

Özlem Kuaför
48

Şahinbey gelin kuaförü arayanları buraya alalım! Güler yüzlü bir ekip ve neşeli bir ortamda sizi hayatınızın en önemli gününe hazırlıyoruz! Özlem Kuaför salonumuzda bir tek amacımız var, o da...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL
The Maxut Kuaför Güzellik ve Spa Salonu
20
3

The Maxut Kuaför Güzellik ve Spa Salonu’muzda 1995 yılından beri gelin adaylarımızın güzelliğini ön plana çıkarıyor, damatlarımızın yakışıklılığına yakışıklılık katıyoruz. Böylece düğün günlerinde...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gaziantep Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gaziantep’te faaliyet gösteren kuaförlerin öne çıkan hizmetlerini hemen anlatalım.

Gaziantep’te faaliyet gösteren gelin saçı ve makyajı firmalarının, gelin adayları için farklı paket seçenekleri bulunuyor. Eğer saç ve makyajın yanı sıra firmanın ek hizmetlerine de ihtiyaç duyarsanız, farklı kapsamda paketler hakkında firmadan bilgi alabilirsiniz.

Şehirdeki kuaförler, düğün hazırlıklarının kuaför aşamasını yakınlarıyla birlikte geçirmeyi planlayan gelinler için de kolaylık sağlıyor. Firmadan firmaya değişen sayıda gelin yakını da gelinle birlikte saç-makyaj gibi hizmetler alabiliyor. Gaziantep kuaförlerinin, bunun için farklı paket seçenekleri de bulunuyor.

Gaziantep’te gelin saçı ve makyajı için ayrı ayrı alanlarında uzmanlaşmış firmalar da bulunuyor. Eğer saçınızı ve makyajınızı farklı profesyonellere yaptırmak istiyorsanız şehirdeki saç tasarım merkezleri ile makyaj stüdyolarını da inceleyebilirsiniz.

Şehirdeki birçok firma, gelin adayları için birbirinden şık taç, toka gibi gelin saçı aksesuarları seçenekleri sunuyor. Böylece ekstra bir araştırma yapmadan, uzman yorumu da alarak ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilme imkanınız bulunuyor.

Diyelim ki düğün için hazırlıklarınızı evinizde ya da düğün mekanında yapacaksınız. Bu durumda saçınızı ve makyajınız için ayrı bir program yapmanız gerekmiyor. Gaziantep’teki kuaförlerin saç-makyaj uzmanları, hazırlık yapacağınız mekana gelebiliyor.

Gaziantep gelin saçı ve makyajı firmalarıyla düğün tarihinizden en geç 6 ay öncesinde iletişime geçmenizde fayda var. Randevu oluştururken prova tarihiniz için de konuşmayı unutmayın.

Gelin Saçı ve Makyajında Uzman Kuaför Gaziantep’te Nerede Bulunur?

Gaziantep’te gelin saçı ve makyajı yaptırabileceğiniz, alanında uzman birçok firma bulunuyor. Bu firmaların yoğunlukta olduğu bölgeleri bilmeniz de sizin için en uygun kuaförü araştırmanızda yardımcı olabilir.

Şehirde hemen her ilçede uzman kuaförler yer alıyor. Ancak Şehitkamil, Araban ve Şahinbey ilçelerinin bu konuda öne çıktığını söyleyebiliriz. Şehitkamil kuaförleri, özellikle Gazi, Değirmiçem, Müahitler ve Sarıgüllük mahallelerinde yoğunlukta. Şahinbey kuaförleri ise genellikle 23 Nisan, Bülbülzade, Kolejtepe, Binevler ve Yeditepe mahallelerinde yer alıyor. Araban kuaförleri için ise Allaben, Emek ve Turgut Özal mahallelerini adres gösterebiliriz.

Gaziantep Kuaförlerinden Gelin Saçı ve Makyajı Seçimine Dair İpuçları

Düğün günü güzelliğinizi ortaya çıkaracak saç ve makyaj modeline karar verdiniz mi? Bunun için Gaziantep’teki alanında uzman isimlerin tavsiyelerini öğrenmeye ne dersiniz? İşte Gaziantep’te faaliyet gösteren, gelin saçı ve makyaj uzmanlarının doğru model seçimine ilişkin tavsiyeleri:

Saç modelinizi seçerken en çok dikkat etmeniz gereken konuların başında gelinliğinizin yaka tipi geliyor. Gelin saçınızı gelinlik modelinizine göre yaptırmanız halinde, saçınızın, elbisenin yaka detaylarını gölgelemesi ve karmaşık bir görünüm yaratması gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta özellikle kapalı yaka tipleriyle açık gelin saçı modellerini kullanmamaktır diyebiliriz. Açık yaka tipleriyle de saçınızın uzunluğuna göre seçim yapabilirsiniz.

Düğün mekanınız da gelin saçı modelinizi etkileyen faktörler arasında. Gelin saçınız, mekanın tarzıyla uyum içinde olmalı. Örneğin; tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı alanlarda dağınık topuzlar, taçlı saç modelleri gibi gösterişli saçlar uygun olacaktır.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta yüzünüzün şeklidir. Doğru saç modeliyle dikdörtgen, kare, kalp gibi yüz şekilleri, ideal tip olan ovale de yaklaştırılabilir. Yüz şeklinize uygun gelin saçı modellerini, kuaförünüzle birlikte değerlendirebilirsiniz. Örneğin; dikdörtgen yüz tipine sahipseniz, yüzünüzü daha enli gösterecek dalgalı saç modellerine yönelebilirsiniz.

Yüz şekliniz, nasıl bir makyaj yaptırmanız gerektiği konusunda da belirleyici olur. Çünkü yalnızca saçınız değil, makyajınızla da yüz şeklinizde farklılıklar yaratabilirsiniz. Örneğin; doğru makyaj uygulamasıyla yuvarlak, geniş yüzünüzü daha ince ve oval şekilde gösterebilirsiniz.

Ten ve göz renginize göre gelin makyajınızda kullanacağınız tonları seçebilirsiniz. Örneğin; sarışın bir gelin adayıysanız göz makyajınız için kahve ve turuncu tonlarını tercih edebilir, dudaklarınızda pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

Gaziantep’te Gelin Saçı ve Makyajı Firması Nasıl Seçilir?

Ancak buna göre Gaziantep en iyi kuaför seçiminde zorlanabileceğiniz iller arasında diyebiliriz. Çünkü şehirde alanında uzman, tecrübeli birçok firma bulunuyor. Peki sizin için en iyi olan firmayı nasıl seçeceksiniz? Şu önerilerimiz işinize yarabilir:

Firmaların referansları, gelin adaylarının seçimlerini etkiler. İncelediğiniz firmanın daha önceki saç ve makyaj uygulamaları, sizin hayalinizdeki modellere yakın mı? Bu firmadan daha önce hizmet alan gelinlerin yorumları nasıl? Bu gibi soruların yanıtlarını bulmanız, incelediğiniz firmanın sizin için uygun olup olmadığı konusunda size fikir verebilir.

Peki düğün dünü nerede hazırlanacaksınız? Bu soruyu soruyoruz çünkü yanıtınız, farklı seçimler yapmanızı gerektirebilir. Eğer kuaför salonunda hazırlık yapmayı düşünüyorsanız, gelin alma merasimine geç kalmanız, yollarda saçınızın ve makyajınızın bozulması gibi riskleri göz önünde bulundurarak evinize yakın bir kuaför ile anlaşmalısınız. Salon yerine düğün mekanınızda ya da evinizde hazırlanmayı da tercih edebilirsiniz. Bu durumda görüştüğünüz firmanın, saç-makyaj uzmanlarını, belirttiğiniz adrese gönderebiliyor olması, o firmayla anlaşma ihtimalinizi etkiler.

Firmaların fiyatlarının bütçenize uygun olup olmaması da hangi firmayla çalışabileceğinizi belirler. Gaziantep’teki firmaların gelinler için sunduğu kampanya ve indirimlere de göz atmadan seçiminizi yapmamanızda fayda var. Bu durumda bütçenize uygun firmaları tercih edebilirsiniz.

Gaziantep Kuaför Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Gaziantep’te gelin saçı ve makyajınızı ne kadara yaptırabileceğinizi araştırıyorsanız sizi geniş bir fiyat aralığının beklediğini söyleyebiliriz. Çünkü şehirdeki kuaförlerin hizmetleri, firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Bazı firmalar bu hizmetleri ayrı ayrı ücretlendirirken, bazı firmalar da farklı paket seçenekleri sunuyor.

Düğününüze kuaför salonunda dışında, düğün mekanınızda ya da evinizde hazırlanabilirsiniz. Bunun için Gaziantep’te anlaştığınız firmanın saç ve makyaj profesyonellerini bulunduğunuz alana davet edebilirsiniz. Ancak böyle bir hizmet talep ettiğinizde, fiyatların neredeyse iki katına çıktığını söyleyelim. Eğer şehir ya da yurt dışına davet etmek söz konusuysa bu durumda yol, varsa konaklama gibi masrafların da size ait olacağını söyleyelim.

Gaziantep gelin saçı ve makyajı uzmanları, düğün günü gelinle birlikte kuaförden hizmet alan gelinin yakınlarına da indirim yapabiliyor. Hatta bazı firmalar, paket seçeneklerine gelinin yakınlarını da dahil ediyor ve buna göre fiyat veriyor.

Gelin saçı ve makyajınız için şehirdeki ünlü markaları tercih etmek istiyorsanız maliyetin artacağını bilmenizde fayda var. Kullanılan ürünlerin kalitesi, marka bilinirliği gibi nedenler bu fiyat farkına neden oluyor.

Gaziantep Kuaförleri

Gaziantep kadın kuaförleri açısından oldukça zengin. Bu firmalar sizi en özel gününüzde istediğiniz görünüme kavuşmanız için özenle hazırlıyor. Bunun için farklı ürün ve hizmet seçenekleri sunuyor. Gaziantep kuaförleri, gelin saçı ve makyajının yanı sıra, düğün öncesinde ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerden de yararlanabilmenizi sağlıyor. Manikür-pedikür, ağda, cilt bakımı, masaj, solaryum, gibi ek hizmetler bunlardan sadece birkaçı.

Gaziantep en iyi kuaförlerini merak ediyorsanız bu konuda genel bir değerlendirme yapmanın doğru olmayacağını bilmelisiniz. Çünkü en iyi kuaför, sizin beklentilerinizi en çok karşılayan firmadır.

Gaziantep’te gelin saçı ve makyajını yaptırabileceğiniz firmalara dair detaylara yer verdik. Siz de bu firmalar arasından seçim yapmak istiyorsanız bulunduğunuz sayfada yer alan Gaziantep kuaförlerini inceleyebilir ve ilginizi çeken firmalarla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları