Gelin Saçı ve Makyajı

Antalya Gelin Saçı ve Makyajı

Medi Kuaför
Muratpaşa

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Muratpaşa Caka Kuaför

5.000-7.500 TL

Kepez Kuaför Ahmet Öztürk

2.500-5.000 TL

Kemer Ayss Kuaför

5.000-7.500 TL

Muratpaşa Efsane Kuaför

2.500 TL'den az

Muratpaşa Aktüel Kuaför

5.000-7.500 TL

Konyaaltı Yaman Kuaför

2.500 TL'den az

Kepez Bella Coiffeur

2.500-5.000 TL

Muratpaşa Ahmet Arat Kuaför

7.500-10.000 TL

Kemer Y.E.S Kuaför

5.000-7.500 TL

Konyaaltı El İzi Kuaför

7.500-10.000 TL

Muratpaşa Yunus Çelik Hair Make Up Studio

7.500-10.000 TL

Muratpaşa Kuaför Ziya Koç

2.500 TL'den az

Muratpaşa White Moss Kuaför

2.500 TL'den az

Muratpaşa Style Kuaför

2.500-5.000 TL

Muratpaşa Coiffeur Köşk

7.500-10.000 TL

Muratpaşa İnci Kuaför Hayati Yıldırım

5.000-7.500 TL

Konyaaltı Queen Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Manavgat Hair Store

2.500-5.000 TL

Konyaaltı Enjoy Kuaför

2.500-5.000 TL

Alanya Tutku Kuaför

2.500-5.000 TL

Konyaaltı Wella Coiffeur

2.500-5.000 TL

Muratpaşa Asis Kuaför

2.500 TL'den az

Alanya Derya Kuaför

7.500-10.000 TL

Muratpaşa İrem Kuaför

2.500 TL'den az

Muratpaşa Klasse Kuaför

2.500-5.000 TL

Muratpaşa Salon Nashira

5.000-7.500 TL

Muratpaşa Kuaför Özgür

5.000-7.500 TL

Muratpaşa Ahmet Ünlü Kuaför

7.500-10.000 TL

Alanya Kuaför NM Deniz

2.500 TL'den az

Muratpaşa Samet Sağlam Coiffeur

2.500-5.000 TL

Konyaaltı Meet Hair Design

2.500 TL'den az

Muratpaşa Hera Kuaför

2.500-5.000 TL

Alanya Nuri Ezveci Hair Designer

2.500 TL'den az

Muratpaşa Hair Studio

2.500-5.000 TL

Alanya Hüsnü Yüksel Kuaför

5.000-7.500 TL

Muratpaşa Melih Elizan Kuaför

7.500-10.000 TL

Muratpaşa Duayen Kuaför

2.500 TL'den az

Alanya Kuaför Uğur Kızılkaya

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antalya Kuaförleri ve Hizmetleri

Gelin saçı ve makyajında uzman olan Antalya kadın kuaförlerini arıyorsanız, birçok ilçede çeşitli seçeneklere sahip olduğunuzu söyleyelim. Bu firmalar genellikle şehrin merkezi noktalarında yoğunlaşsa da merkezden bir tık uzakta olan kuaförlerle de karşılaşabilirsiniz. Özellikle Muratpaşa kuaför sayısı bakımından bir hayli dikkat çekiyor. Alanya, Kepez ve Konyaaltı ilçelerine de göz atabilirsiniz.

Bakım ve güzellik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Antalya’daki kuaförleri araştırırken iki seçeneğiniz bulunuyor. Bunlar tüm hizmetleri bir arada sunan Antalya kuaför salonları ile bu hizmetleri ayrı ayrı alabileceğiniz alanında uzmanlaşmış, saç tasarımı ya da makyaj üzerine çalışan firmalar. Birçok kuaför Antalya’da ağda, cilt bakımı, manikür-pedikür, takma tırnak, peruk, çıt çıt saç gibi hizmetler de veriyor.

Antalya güzellik merkezleri, düğün gününüzde ihtiyacınız olabilecek hizmetleri düşünerek birbirinden farklı gelin paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içeriğinde; kuaför salonu dışında evde ya da düğün mekanında hizmet, gelininin arkadaşlarının saç ve makyajları, ücretsiz prova gibi özel olanaklar yer alıyor. Antalya’da kuaförler modern yapılı ferah salonlarında faaliyet göstererek hazırlıklarınızı bunalmadan gerçekleştirmeye imkan sağlıyor.

Antalya Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’daki kuaför fiyat listesine göz attığımızda, bizi geniş bir yelpazenin karşıladığını görüyoruz. Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçelerinde oldukça makul başlangıç fiyatları sunan kuaförlerle karşılaşabilirsiniz. Antalya Lara kuaförleri de makul fiyatlarıyla sahil bölgesinde dikkat çekiyor. Antalya, hizmet seçenekleri ve şık çalışmalar açısından birbirinden avantajlı fiyatlar sunan zengin bir şehir.

Antalya’da gelin saçı ve makyajı hizmetini bir arada veren kuaförlerde kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Birçok firma, saçını yaptıran gelinlere makyajı çok uygun fiyatlara sunuyor! Saç-makyaj hizmetini alanlara ise cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik gibi hizmetler de hediye edebiliyorlar. Kuaförlerin sundukları paketler haricinde bir hizmet talep ederseniz, ek ücret ödeyebilirsiniz.

Yaz mevsiminin bitişiyle düğünler de azaldığından, gelin saç ve makyajlarına olan talep de gittikçe azalıyor. Antalya güzellik salonlarının neredeyse hepsi sonbahar ve kış aylarında gelin adayları için güzel indirimler yapıyor. Yaz düğününüz için makul fiyatlara anlaşma sağlamak isterseniz, erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi öneriyoruz. Sezon fiyatlarına göre daha düşük bir maliyet söz konusu oluyor.

Antalya’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Antalya güzellik salonu alternatiflerinin birçoğunu gidip görmenize gerek kalmadan yaptıkları saçları ve makyajları inceleyebiliyorsunuz. Birçok firma prova hizmeti sunarak düğün gününüzde nasıl görüneceğinizin ipuçlarını veriyor. O gün geldiğinde stres yapmanıza gerek kalmıyor. Prova süresince beğenmediğiniz detaylar için değişiklik talep edebilir ve görünümünüze son halini verebilirsiniz. Ayrıca saçınız için çeşitli aksesuarları da kuaförlerde bulabilirsiniz.

Antalya’daki kuaförler arasında aksesuar kiralayan yerler mevcut. Böylece saç modelinize en iyi hangi aksesuarın gideceğine uzmanlar ile birlikte karar verebilirsiniz. Kusurlarınızı kapatan bir ten makyajının ardından hatlarınızı belirginleştiren kontür, aydınlatma ve allık uygulamaları yapıyorlar. Kaşlarınızın dağılmaması için sabitliyorlar. Suya dayanıklı ürünler ve sabitleyiciler tercih ederek makyajınızın kalıcılığını uzun süre korumasını sağlıyorlar.

Antalya Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’da gelin başı için tercih edebileceğiniz birçok kuaför ve saç tasarım merkezi bulunuyor. Her birinin verdiği hizmet kalitesi farklı olduğu için başlangıç fiyatlarında da değişiklik gözlemliyoruz. Konuma göre baktığımızda ise Elmalı, Finike ve Kaş ilçelerinde fiyatların en makul olduğu alternatiflerle karşılaşıyoruz. Alanya, Kepez ve Muratpaşa’nın popüler semtlerinde ise fiyatlar bir tık daha artıyor.

Kuaförün bilinirliği, daha önce yaptıkları işlerden gelen iyi referanslar ve salonlarının modernliği de başlangıç fiyatlarının yüksek olmasında büyük bir etken. Ayrıca sizin saç boyunuz ve istediğiniz model de fiyatlarda değişikliğe sebep oluyor. Daha sade bir saç modeli için ortalama gelin saçı fiyatları talep edilirken, peruk ve kaynak saç kullanımının olduğu görkemli modellerde rakam artıyor.

Antalya Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Düğün fotoğraflarında kusursuz bir görünüme sahip olmayı her gelin adayı ister. Son zamanlarda çıkan makyaj trendleri ile birlikte yüzünüze fazla ürün kullanmadan kusursuzluğu yakalamak mümkün. Antalya’daki makyözler, bu şekilde profesyonel bir hizmet verdiklerinden dolayı yüksek bir ücret talep edebiliyorlar. Fakat standart gelin makyajları için belirlenen rakamlar çok daha uygun oluyor.

Daha fazla sayıda ürünün kullanıldığı ve yapımının çok daha uzun sürdüğü porselen makyajlar için de yüksek bir ücret ödeyebilirsiniz. Makyözünüzle kendi salonlarında çalıştığınızda makul fiyatlar söz konusu oluyor. Fakat sizin için düğün mekanınıza, evinize ya da hazırlanacağınız otele gelen makyözlerin ulaşım masrafları da dahil olduğu için ödeyeceğiniz net tutarda artış yaşanıyor.

Antalya’da Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları