Make Up Lounge By Şule
2 Yorum
Muratpaşa
Make Up Lounge By Şule, 2019 yılından beri gelinlerin en güzel günlerinde kusursuz bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyor. 2014 yılında Mac’te eğitimler alarak profesyonelleştik. Şule Adıgüzel...
1.500-3.000 TL
Düğün günü sadece gelinliğinizin zarifliğiyle değil, onunla uyumlu makyajınızla ışıldamaya ne dersiniz? Hep hayalini kurduğunuz o değerli gün gelip çattığında gülümsemenizi ön plana çıkaracak...
1.500 TL'den az
Saadet Bahşeliyeva
10 Yorum
Serik
Aileden gelen mesleki geçmişiyle çekirdekten yetiştiği sektörde 2019 yılından beri profesyonel olarak hizmet sağlayan Saadet Bahşeliyeva, düğün günlerinde ışıl ışıl parlayarak güzelliğiyle herkesi...
1.500-3.000 TL
Maya Hair & Make Up
4,8
(14 Yorum)
4. yıl
Muratpaşa
Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz o gün geldiğinde her gelin gibi siz de düşlediğiniz göz alıcı görünüme kavuşmak isteyeceksiniz. Gülümsemenizi ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtacak saç ve...
3.000 2.000 TL
Hera Bayan Kuaförü
1 Yorum
Muratpaşa
Hera Bayan Kuaförü, gelinlerin özel günlerinde en güzel hallerine kavuşmalarını sağlamak için 2016 yılından beri hizmet veriyor. Antalya gelin saçı makyajı alanında uzman olan profesyonel...
1.500-3.000 TL
Selin Beauty Center
5,0
(9 Yorum)
Muratpaşa
2021 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlayan Selin Beauty Center Antalya gelin saçı ve makyajı denilince üstün hizmet anlayışı ve seçkin ürün yelpazesi ile akıllara geliyor. Gelinlerimizin...
4.000 3.000 TL
Make up By Elif Karakaya adıyla kurmuş olduğum tek kişilik firma çatısı altında 3 yıldır profesyonel olarak freelance çalışıyorum. En özel hatıranız olarak kalacak düğün gününüze sizi peri...
2.500 2.000 TL

Diğer Firmalar

Muratpaşa
Efsane Kuaför
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
Muratpaşa
Say Kuaför
3.000-5.000 TL
Muratpaşa
Saloon S.E.T.
1.500 TL'den az
Konyaaltı
Fe Kuaför
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
5.000-7.500 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Konyaaltı
A.S Kuaför
1.500-3.000 TL
Muratpaşa
Duayen Kuaför
1.500 TL'den az
Konyaaltı
İmza
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
Muratpaşa
Sevcan Kuaför
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
5.000-7.500 TL
Muratpaşa
Kuaför Sercan
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
Döşemealtı
İmaj Kuaför
1.500 TL'den az
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
Muratpaşa
İrem Kuaför
1.500 TL'den az
Muratpaşa
BGM Kuaför
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
Muratpaşa
Nursade Cengiz
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
Sayfa 1 / 6
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antalya Kuaförleri ve Hizmetleri

Gelin saçı ve makyajında uzman olan Antalya kadın kuaförlerini arıyorsanız, birçok ilçede çeşitli seçeneklere sahip olduğunuzu söyleyelim. Bu firmalar genellikle şehrin merkezi noktalarında yoğunlaşsa da merkezden bir tık uzakta olan kuaförlerle de karşılaşabilirsiniz. Özellikle Muratpaşa kuaför sayısı bakımından bir hayli dikkat çekiyor. Alanya, Kepez ve Konyaaltı ilçelerine de göz atabilirsiniz.

Bakım ve güzellik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Antalya’daki kuaförleri araştırırken iki seçeneğiniz bulunuyor. Bunlar tüm hizmetleri bir arada sunan Antalya kuaför salonları ile bu hizmetleri ayrı ayrı alabileceğiniz alanında uzmanlaşmış, saç tasarımı ya da makyaj üzerine çalışan firmalar. Birçok kuaför Antalya’da ağda, cilt bakımı, manikür-pedikür, takma tırnak, peruk, çıt çıt saç gibi hizmetler de veriyor.

Antalya güzellik merkezleri, düğün gününüzde ihtiyacınız olabilecek hizmetleri düşünerek birbirinden farklı gelin paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içeriğinde; kuaför salonu dışında evde ya da düğün mekanında hizmet, gelininin arkadaşlarının saç ve makyajları, ücretsiz prova gibi özel olanaklar yer alıyor. Antalya’da kuaförler modern yapılı ferah salonlarında faaliyet göstererek hazırlıklarınızı bunalmadan gerçekleştirmeye imkan sağlıyor.

Antalya Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’daki kuaför fiyat listesine göz attığımızda, bizi geniş bir yelpazenin karşıladığını görüyoruz. Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçelerinde oldukça makul başlangıç fiyatları sunan kuaförlerle karşılaşabilirsiniz. Antalya Lara kuaförleri de makul fiyatlarıyla sahil bölgesinde dikkat çekiyor. Antalya, hizmet seçenekleri ve şık çalışmalar açısından birbirinden avantajlı fiyatlar sunan zengin bir şehir.

Antalya’da gelin saçı ve makyajı hizmetini bir arada veren kuaförlerde kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Birçok firma, saçını yaptıran gelinlere makyajı çok uygun fiyatlara sunuyor! Saç-makyaj hizmetini alanlara ise cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik gibi hizmetler de hediye edebiliyorlar. Kuaförlerin sundukları paketler haricinde bir hizmet talep ederseniz, ek ücret ödeyebilirsiniz.

Yaz mevsiminin bitişiyle düğünler de azaldığından, gelin saç ve makyajlarına olan talep de gittikçe azalıyor. Antalya güzellik salonlarının neredeyse hepsi sonbahar ve kış aylarında gelin adayları için güzel indirimler yapıyor. Yaz düğününüz için makul fiyatlara anlaşma sağlamak isterseniz, erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi öneriyoruz. Sezon fiyatlarına göre daha düşük bir maliyet söz konusu oluyor.

Antalya’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Antalya güzellik salonu alternatiflerinin birçoğunu gidip görmenize gerek kalmadan yaptıkları saçları ve makyajları inceleyebiliyorsunuz. Birçok firma prova hizmeti sunarak düğün gününüzde nasıl görüneceğinizin ipuçlarını veriyor. O gün geldiğinde stres yapmanıza gerek kalmıyor. Prova süresince beğenmediğiniz detaylar için değişiklik talep edebilir ve görünümünüze son halini verebilirsiniz. Ayrıca saçınız için çeşitli aksesuarları da kuaförlerde bulabilirsiniz.

Antalya’daki kuaförler arasında aksesuar kiralayan yerler mevcut. Böylece saç modelinize en iyi hangi aksesuarın gideceğine uzmanlar ile birlikte karar verebilirsiniz. Kusurlarınızı kapatan bir ten makyajının ardından hatlarınızı belirginleştiren kontür, aydınlatma ve allık uygulamaları yapıyorlar. Kaşlarınızın dağılmaması için sabitliyorlar. Suya dayanıklı ürünler ve sabitleyiciler tercih ederek makyajınızın kalıcılığını uzun süre korumasını sağlıyorlar.

Antalya Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’da gelin başı için tercih edebileceğiniz birçok kuaför ve saç tasarım merkezi bulunuyor. Her birinin verdiği hizmet kalitesi farklı olduğu için başlangıç fiyatlarında da değişiklik gözlemliyoruz. Konuma göre baktığımızda ise Elmalı, Finike ve Kaş ilçelerinde fiyatların en makul olduğu alternatiflerle karşılaşıyoruz. Alanya, Kepez ve Muratpaşa’nın popüler semtlerinde ise fiyatlar bir tık daha artıyor.

Kuaförün bilinirliği, daha önce yaptıkları işlerden gelen iyi referanslar ve salonlarının modernliği de başlangıç fiyatlarının yüksek olmasında büyük bir etken. Ayrıca sizin saç boyunuz ve istediğiniz model de fiyatlarda değişikliğe sebep oluyor. Daha sade bir saç modeli için ortalama gelin saçı fiyatları talep edilirken, peruk ve kaynak saç kullanımının olduğu görkemli modellerde rakam artıyor.

Antalya Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Düğün fotoğraflarında kusursuz bir görünüme sahip olmayı her gelin adayı ister. Son zamanlarda çıkan makyaj trendleri ile birlikte yüzünüze fazla ürün kullanmadan kusursuzluğu yakalamak mümkün. Antalya’daki makyözler, bu şekilde profesyonel bir hizmet verdiklerinden dolayı yüksek bir ücret talep edebiliyorlar. Fakat standart gelin makyajları için belirlenen rakamlar çok daha uygun oluyor.

Daha fazla sayıda ürünün kullanıldığı ve yapımının çok daha uzun sürdüğü porselen makyajlar için de yüksek bir ücret ödeyebilirsiniz. Makyözünüzle kendi salonlarında çalıştığınızda makul fiyatlar söz konusu oluyor. Fakat sizin için düğün mekanınıza, evinize ya da hazırlanacağınız otele gelen makyözlerin ulaşım masrafları da dahil olduğu için ödeyeceğiniz net tutarda artış yaşanıyor.

Antalya’da Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları