Uşak Gelin Saçı ve Makyajı

İstediğin gelin saç ve makyajını yapabilecek uzman kuaförleri arıyorsan; Uşak gelin saçı ve makyajı firmalarımızı incelemeye başla, profesyonel kuaförlerle hemen iletişime geç!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken düğün mekanınızdan yola çıkabilirsiniz. Bir otelin balo salonunda evlenecekseniz tepeden sıkı, büyük bir örgü topuz size görkemli bir görünüm kazandırabilir. Kır düğünü yapacaksanız böyle bir model tercih etmemenizi öneririz. Onun yerine salaş topuz ya da çiçeklerle süslenmiş yandan bir örgü hoş olabilir. Sade bir nikah töreni ile evlenmeyi düşünüyorsanız ense topuzu gibi şık bir nikah saçı tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizle uyumlu bir saç modeli seçmeniz de oldukça önemlidir. Aksi halde saç modeliniz tasarımınızın detaylarını gizleyebilir ya da gelinliğinizin ruhunu yansıtamayabilir. Örneğin 1920’lerin tarzında vintage bir gelinlik tercih ettiyseniz dalgalı bir topuz ve boncuklu alın taçları kullanabilirsiniz. Gelinliğinizin yakası da dikkat etmeniz gereken noktalardan. Halter yaka bir gelinlik giyinecekseniz saçlarınızı açık bırakırsanız zarif omuzlarınızı gizlemiş olursunuz. Onun yerine şık bir topuz tercih edebilirsiniz. Gelinlik Modeline Uygun Saç Önerileri isimli makalemizi okuyarak gelinliğinize göre nasıl bir saç modeli yaptırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Nişan saçı seçiminizi yaparken de nişan mekanınız ve nişanlığınızın modelini göz önünde bulundurarak tercih yapmanızı öneririz.

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin makyajınızı yaparken hem stilinizi yansıtacak hem de düğün mekanınıza uygun bir makyaj seçmeye özen göstermenizi öneririz. Günlük hayatta sade bir stiliniz varsa düğün makyajınızda iddialı rujlar ve yoğun göz makyajları kullanmak sizin için doğru seçim olmayabilir. Onun yerine toprak tonlarında farlar, şeftali rengi allıklar ve nude tonlarda rujlar kullanarak doğal gelin makyajı yapabilirsiniz. Tabii düğününüzde daha dikkat çekici bir görünüme sahip olmak istiyor olabilirsiniz. Öyleyse buğulu gelin makyajını deneyebilirsiniz. Gelin makyajlarında en çok tercih edilen tür porselen gelin makyajıdır. Bunun sebebi ciltteki tüm pürüzleri ve lekeleri gizleyerek kusursuz bir görünüm sağlamasıdır.

Uşak’ta profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.