Gelin Saçı ve Makyajı

Kartal Gelin Saçı ve Makyajı

Saime Yıldız
5,0
(1 Yorum)
Kartal

Gelin makyajı alanında 2016 yılından beri aralıksız hizmet veren, tecrübelerini ve yeteneklerini müşterilerine başarıyla aktaran Saime Yıldız, gelinler için anlam taşıyan o büyülü günde...

2.500-5.000 TL
İncele
Ceren Kartal Makeup
3 Yorum
Kartal

İstanbul gelin saç makyaj alanında faaliyet gösteren serbest çalışan bir firma olan Ceren Kartal Makeup, özellikle özel günler ve düğünlerde profesyonel makyaj hizmetleri sunmakta. Yeni olmasına...

2.500-5.000 TL
İncele
Emre Hergül Kuaför
4,8
(14 Yorum)
5. yıl
Kartal
3 saatte cevap verir

Emre Hergül Kuaför Kartal’da, 1999 yılında kurulmuş bir güzellik ve kuaför salonu. Emre Hergül, 30 yılı aşkın bir süredir bu alanda deneyim kazanmış bir profesyonel. Özellikle gelin saçı ve...

7.500
6.000 TL
İncele
Kübra Bayrak Cila
5,0
(10 Yorum)
Kartal

Düğün tarihiniz yaklaşıyor. Düğün mekanını ayarladınız, davetiyeler seçildi, hatta gelinliğinizin ilk provası bile yapıldı. Peki, düğün günü geldiğinde doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak, gece...

7.500-10.000 TL
İncele

Gelinin kendisini özel hissetmesini sağlayan en önemli unsurlardan birisi düğün gününde var olan güzelliğini en iyi versiyonuyla ortaya koyabilmesidir. Hair City Kuaför ve Güzellik Merkezi, bu...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kartal Salon You

2.500-5.000 TL

Kartal La Pia The Saloons

2.500-5.000 TL

Kartal Formmed Plus

7.500-10.000 TL

Kartal Salon Hair Palace

7.500-10.000 TL

Kartal Aliye Türkmen Kuaför

2.500 TL'den az

Kartal Sıla Kuaför

2.500 TL'den az

Kartal Gri Kuaför

2.500-5.000 TL

Kartal Serhan Oğuz Kuaför

7.500-10.000 TL

Kartal Kuaför Emre Yıldırım

2.500 TL'den az

Kartal Halit Ceyhan Kuaför

2.500-5.000 TL

Kartal Kuaför Sedat & Mehmet

7.500-10.000 TL

Kartal Lamor Kuaför

7.500-10.000 TL

Kartal Esra Karakaya

2.500-5.000 TL

Kartal Kuaför Kenan

7.500-10.000 TL

Kartal Best Kuaför

5.000-7.500 TL

Kartal Madam Lale Kuaför

2.500 TL'den az

Kartal Formmed

7.500-10.000 TL

Kartal Cool Woman

2.500-5.000 TL

Kartal Şerife Hergül Makeup

2.500 TL'den az

Kartal Selin Beauty Center Dragos

2.500-5.000 TL

Kartal M.R.S London Kartal

5.000-7.500 TL

Kartal Tuba Kuaför

5.000-7.500 TL

Kartal Salon Eftalya

2.500-5.000 TL

Kartal Melodi Kuaför

2.500-5.000 TL

Kartal Mine Üstün Kuaför

7.500-10.000 TL

Kartal Yaşar Gül Kuaför

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartal Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul Kartal kuaförleri birçok gelinin düğün saç ve makyajları için tercih ettiği yerler. Size gelin saçı ve makyajı dışında birçok farklı hizmet de sunan Kartal kuaför salonları, profesyonellikleri ile övgü topluyor. Kartal kuaförleri gelin yakınlarını da unutmayarak düğün grubu hizmetleri sağlayabiliyor. Salonlarda ortalama olarak 10 kişi aynı anda hizmet alabiliyor.

Porselen makyajlardan doğal görünümlü tarzlara, saç kesiminden ihtişamlı gelin topuzlarına kadar aradığınız her hizmeti Kartal’daki kuaförlerde bulabiliyorsunuz. Sizinle önceden sohbet ederek fikir alan uzmanlar hayalinizdeki gelin saçını göz önünde bulundurarak sizin yüzünüze en yakışan modelleri öneriyor. Saçınız hayalinizdeki model için kısaysa özellikle Kartal Atalar kuaförlerinde öne çıkan çıt çıt ve peruk hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz.

İstanbul kuaför ve güzellik salonları arasında Kartal’ı öne çıkaran hizmetlerden biri cilt bakımı oluyor. Gelinler farklı cilt bakımı seçenekleri için Soğanlık kuaförlerine yöneliyor. Manikür/pedikür hizmetleri veren kuaförler Kartal’ın her mahallesinde bulunabiliyor. Son yıllarda popülerleşen kalıcı oje ve jel tırnak seçenekleri ile gelinliğinizle uyumlu tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Kartal Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kartal kuaför fiyatları geniş bir yelpazede yer aldığından her bütçeye hitap ediyor. Rahmanlar Mahallesi’nde bulunan salonlar tasarruf yapmak isteyen çiftler için öne çıkıyor. Ancak Uğurmumcu kuaför salonları için bazen kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekebiliyor. Kartal’da en iyi kuaför salonları ücretsiz prova hizmetleriyle yanınızda oluyor. Bu sayede seçtiğiniz saç modelinden emin olabiliyorsunuz.

Kartal Esentepe kuaförleri başta olmak üzere birçok kuaför kendi salonları dışında da hizmet veriyor. Ancak evinizin rahatlığında veya düğün salonunuzda alacağınız hizmetler ödeyeceğiniz tutarı yükseltebiliyor. Birçok kuaförün şehir dışında da hizmet verdiğini görüyoruz. Ancak aynı şehirde alacağınız saç ve makyaj hizmetleri her zaman daha cep dostu oluyor.

Kartal’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kartal Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

İstanbul kuaförleri tüm gözleri üzerinize çekecek saç ve makyaj hizmetlerinde uzmanlaşıyor. Randevu sistemiyle çalışan salonlar, önceden sizinle tanışarak istediğiniz modelleri yaratmayı kolaylaştırıyor. Salonda alacağınız hizmetler için 1-2 hafta önceden randevu almak yeterli oluyor. Ancak ev ve düğün mekanı hizmetleri için çoğu uzman kendileriyle 3-4 hafta önceden iletişime geçmenizi istiyor.

Kartal gelin başı hizmetleri birçok topuz, maşa ve örgü çeşitlerini içerebiliyor. Gelin başınızı süsleyecek aksesuarları da salonlardan temin edebiliyorsunuz. Son yıllarda parlak taşlarla süslü ve çiçekli taçların oldukça sık tercih edildiğini görüyoruz. Yılların tecrübesi ile karşınıza çıkan Kartal gelin makyajı uzmanları cilt tonunuza uygun malzemeler seçmeye ve kaliteli makyaj sabitleyiciler kullanmaya önem veriyor.

Kartal Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Mahallelere göre değişebilen Kartal gelin saçı fiyatları bütçeniz ne olursa olsun istediğiniz saç modeline ulaşabilmenizi sağlıyor. Çavuşoğlu Mahallesi’nde yer alan salonlar uygun fiyatları ile öne çıkarken Uğurmumcu’da yaptıracağınız saç modelleri daha yüksek fiyatlara gelebiliyor. Birçok salon kapora sistemiyle çalışıyor. Ödemenin bir kısmını düğün gününüzden önce yapıyor, geriye kalan rakamı hizmetinizi aldıktan sonra ödeyebiliyorsunuz.

Kartal gelin saçı uzmanları verdikleri hizmetlere göre ücretlendirmelerini değiştirebiliyor. Sadece gelin başı yaptırmak, kesim ve boyama işlemleri içeren paketlerden daha cep dostu olarak karşınıza çıkıyor. Sade topuzlar, su dalgası ve kırık fön benzeri uygulamalar, detaylı ve süslemeli saç modellerinden daha düşük rakamlara yapılabiliyor. Kaynak işlemleri de ekstra olarak ücretlendirilebiliyor.

Kartal Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kartal’da hizmet veren makyözler, gelin makyajınız için dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanmaya çalışıyor. Ancak gelin makyajınız için kullanılacak olan malzemeler ödeyeceğiniz fiyatları değiştirebiliyor. Örneğin; yurt dışından getirilen profesyonel makyaj malzemeleri ile yapılan makyajlar daha yüksek rakamlara gelebiliyor. Vegan ürünlerin kullanılmasını tercih ederseniz de fiyatlar değişebiliyor.

Gelin makyajı hizmet paketleri içerikleri üzerinden fiyatlandırılıyor. Cilt bakımı ve masaj içerebilen daha kapsamlı paketler için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor. Ancak uzmanlar özellikle cildi yorabilen bir gelin makyajı seçtiyseniz cilt bakımı yaptırmanın öneminin altını çiziyor. Seçtiğiniz makyaj tarzı da farklı ücretlendirilebiliyor. Sade makyajlar genellikle simli ve ihtişamlı tarzlara göre cebi daha az yoruyor.

Kartal Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları