Gelin Saçı ve Makyajı

Tekirdağ Gelin Saçı ve Makyajı

5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
Adnan Menderes
Gül Kuaför
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
Süleymanpaşa
Cem Ardıç
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
Süleymanpaşa
Murat Güner Kuaför
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tekirdağ Kuaförleri ve Hizmetleri

Özel gününüzde kusursuz bir görünüm elde edebilmeniz için gelin saçı ve makyajı oldukça önemli. Bir diğer nokta ise bu hizmetler için hangi firma ile çalıştığınız oluyor. Tarzınıza ve bütçenize hitap edecek Tekirdağ kuaför salonlarını hemen hemen her ilçede bulabilirsiniz. Merkezi ilçelerden biri olan Çerkezköy’de kuaför sayısının fazla olduğunu gözlemliyoruz.

Çorlu ve Süleymanpaşa’da da farklı alternatiflerle karşılaşabilirsiniz. Birçok kuaför Tekirdağ’da hem saç hem makyaj hizmetini birlikte veriyor. Fakat bu işlemler için ayrı yerlerde profesyonel hizmet almak isterseniz, sadece saç tasarım ve makyaj özelinde faaliyet gösteren salonlarla çalışabilirsiniz. Ayrıca gelin adaylarının ihtiyaç duyabileceği cilt bakımı, saç bakımı gibi uygulamalar konusunda da kuaförlerden destek alabilirsiniz.

Tekirdağ Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Tekirdağ’da kuaför fiyat listesine baktığımızda, popüler şehirlere göre oldukça uygun başlangıç rakamlarının talep edildiğini görüyoruz. Şehir genelinde gelin saçı ve makyajınızı yaptırmak ekonomik oluyor. Çerkezköy, Çorlu ve Süleymanpaşa gibi merkezi ilçelerde makul ücretlere hizmet alabilmek büyük bir avantaj. Tabii kuaförlerin popülerliği, deneyimleri ve referanslarının başlangıç fiyatlarının artmasında etkili olduğunu söylemeliyiz.

Tekirdağ güzellik merkezi alternatifleri arasında ünlü makyöz ve saç uzmanları ile çalışan firmalar yer alıyor. Bu lüks salonlar en kaliteli ürünleri kullanarak özenli çalışmalar yaptıklarından bir tık daha yüksek fiyatlar talep edebiliyorlar. Saç, makyaj ve başka uygulamaların da dahil olduğu gelin paketlerini tercih etmeyi planlıyorsanız, toplam fiyat teklifi sayesinde daha uygun rakamlarla karşılaşabilirsiniz.

Düğün sezonu olarak bilinen yaz aylarının sona ermesiyle kuaförlere olan gelin saçı ve makyajı talebi de azalıyor. Kış ve bahar aylarında geçerli olan indirim kampanyaları sayesinde oldukça makul fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Eğer kuaför salonu dışında, düğün mekanınızda veya evinizde hazırlanmayın planlıyorsanız, saç-makyaj ekibinin firma dışında hizmet vermesi sebebiyle ortalamanın üzerinde bir ücret ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Tekirdağ’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün gününüzde görünümünüzden memnun olmak büyük önem arz ediyor. Bunun için içinize sinen bir yerle çalışmalısınız. Tekirdağ güzellik salonu seçenekleri arasından beğendiklerinizin yorumlarını okumalı ve daha önce hizmet almış olan gelinlerin memnuniyet oranlarını öğrenmelisiniz. Böylece kuaförlerin ilgi alaka düzeyleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Firmanın daha önce yaptıkları gelin saçları ve makyajlarının fotoğraflarını mutlaka incelemelisiniz.

Kenara ayırdığınız bütçeyi aşmayan kuaförlerle çalışarak cep dostu bir hizmet alabilirsiniz. Eğer gelin paketlerinden yararlanmayı düşünüyorsanız, paket içeriğinin isteklerinizi karşılayıp karşılamadığına bakmalısınız. Örneğin; cilt bakımı, saç bakımı, manikür-pedikür gibi düğün öncesi işlemlerin mevcut olup olmadığını sormalısınız. Düğün hazırlığınızı evinizde ya da düğün mekanınızda yapacaksanız, kuaför salonu dışında hizmet verebilen ekiplerle çalışan firmalara yönelmelisiniz.

Tekirdağ’daki kuaförler farklı sayılarda ekiplerle çalışıyor. Yakınlarınızla birlikte hazırlanmak istiyorsanız, 2-3 kişinin saç ve makyajının aynı anda yapılabildiği 10-15 kişilik ekiplere sahip salonları tercih etmelisiniz. Düğün gününüzde saçınız ve makyajınızın son halini merak ediyorsanız, prova hizmeti sunan kuaförlere göz atmalısınız. Böylece prova sırasında içinize sinmeyen saç modeli ve makyaj tasarımı için değişiklikler talep edebilirsiniz.

Tekirdağ Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Tekirdağ kadın kuaförlerinin hemen hemen hepsi hem saç hem makyaj hizmetini tek bir salonda veriyor.

 • Gelin saçı ve makyajının yanı sıra; manikür-pedikür, cilt bakımı, keratin saç bakımı, saç renklendirme, saç kesimi, epilasyon, el-ayak masajı gibi çeşitli hizmetler de sunuyorlar.

 • Tekirdağ’da en iyi kuaförler, en ünlü markalarla çalışıyor.

 • Gelin paketlerine nedimelerinizin saç ve makyajlarını dahil eden firmalar da Tekirdağ’da mevcut.

 • Kuaför salonunda hazırlanacak gelin adayları için konforlu bir oda tahsis ediyorlar. Böylelikle gelinliğinizi rahatlıkla giyebilirsiniz.

 • Saçınız yapılırken duvak kullanmaya karar verirseniz, Tekirdağ güzellik merkezlerinin sundukları hazır duvak modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 • Tekirdağ’daki kuaförlerin birçoğu aksesuar kiralama da yapıyor. Böylece saç modelinizi zenginleştirecek taç ve tokaları kuaförünüzden de temin edebilirsiniz.

 • Randevu sistemi ile çalıştıklarından, rezervasyon yaptırdığınız gün ve saatte sadece sizinle ilgileniyorlar.

Tekirdağ Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Tekirdağ’da gelin başı için fiyatlar genellikle ortalamada seyrediyor. Fakat ödeyeceğiniz net tutarın farklı faktörlere göre artıp azaldığını da söyleyebiliriz. Öncelikle Tekirdağ’ın birçok ilçesinde her bütçeye uygun olan firma alternatifleri bulunuyor. Burada hizmet veren kuaförler arasında gelin paketlerine standart hizmetleri dahil eden firmaların çok daha uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün.

Tekirdağ’da ün yapmış kuaför salonlarının ise bir tık daha yüksek fiyatlar talep ettiklerini gözlemliyoruz. Salonun modernliği ve büyüklüğü, ekipteki çalışan sayısı ve kullanılan malzemelerin markaları ile kalitesi fiyatların yükselmesinde önemli bir rol oynuyor. Tekirdağ, Çorlu ve Süleymanpaşa’da çoğunlukla ekonomik fiyatlara gelin saçı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz alternatifler bulunuyor.

Tekirdağ Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Görünümünüz kadar düğün albümünüzdeki fotoğraflar için de büyük bir öneme sahip olan gelin makyajı uygulaması, Tekirdağ’daki birçok kuaförde ortalama fiyatlara yapılabiliyor. Fakat tamamen makyaj stüdyosu olarak hizmet veren firmalarda profesyonel bir hizmet verildiğinden, daha yüksek bir ücret ödeme ihtimaliniz yüksek. Kuaförlerin standart gelin makyajları için sundukları başlangıç fiyatları ise oldukça uygun.

Makyaj malzemelerinin markaları ve çeşitleri firmadan firmaya değişiklik gösterdiğinden ödeyeceğiniz toplam tutarlar da farklılaşıyor. Dünyaca ünlü markalarla çalışan kuaförlerde başlangıç fiyatları bir tık artıyor. Ayrıca seçeceğiniz makyaj türünün de net rakamlar üzerinde etkisi oluyor. Tekniklerin ve kullanılan malzemelerin de farklılaştığı kalıcı ve porselen makyaj türlerinde fiyatların arttığını gözlemliyoruz.

Tekirdağ Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

 • Gelin saçınızı nasıl yaptıracağınıza karar verirken, gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve konseptinizi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Böylece hem uyumlu hem de dengeli bir gelin olabilirsiniz.

 • Gelinliğinizin yakası kapalı ise saçlarınızı toplu kullanmalısınız. Örneğin; hakim yaka gelinlik modeli için sıkı ya da dağınık topuz modellerinden birini seçebilirsiniz.

 • Sırt dekolteli gelinlik modelleri için saçlarınızı toplu kullanmanızı öneriyoruz. Şık bir at kuyruğu modeli sayesinde dekoltenizden de faydalanabilirsiniz.

 • Pelerinli gelinlikler için saçlarınızı toplu kullanarak dengeli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Aksi takdirde kalabalık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 • Vintage gelinlik modelleri için yaptırmanız gereken saç modeli de gelinliğinizin tarzını yansıtan retro bir model olmalı.

 • Sade bir nikah töreni planlıyorsanız, gösterişli modellerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.