Tekirdağ Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı deyince akla ilk gelen Tekirdağ kuaförleri Düğün.com'da! Hemen tıkla, modelleri incele, beğendiğin saç ve makyaj firmalarından fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı nasıl yaptıracağınıza karar verirken, gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve konseptinizi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Böylece hem uyumlu hem de dengeli bir gelin olabilirsiniz. Eğer gelinliğinizin yakası kapalı bir modelse size tavsiyemiz saçlarınızı toplu kullanmanız. Örneğin hakim yaka gelinlik modeli için saç yaptırırken sıkı ya da dağınık topuz modellerinden birini seçebilirsiniz. Ya da bisiklet yaka gelinlik için ense topuzu modellerine göz atabilirsiniz. Gelinlik yakasıdan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer etmen gelinliğin özelliğidir. Mesela, gelinliğinizde sırt dekoltesi olması, pelerini bulunması ya da vintage gelinlik modeli olması gibi özelliklerini göz önünde bulundurarak gelin saçı yaptırabilirsiniz. Sırt dekolteli gelinlik modelleri için saçlarınızı toplu kullanmanızı öneriyoruz. Şık bir atkuyruğu modeli bu gelinlikler için oldukça şık bir tercih olacaktır. Pelerinli gelinlikler içinse saçlarınızı toplu kullanmanız sizi dengeli gösterecektir. Aksi halde kalabalık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Vintage gelinlik modelleri için yaptırmanız gereken saç modeli de gelinliğinizin tarzını yansıtan vintage bir model olmalıdır. Eğer sade bir nikah töreni yapacaksanız yine sade ve şık bir nikah saçı da yaptırabilirsiniz. Örneğin, sıkı bir ense topuzu oldukça hoş bir seçim olabilir.

Tekirdağ’da gelin saçı ve makyajı yaptırmak için aradığınız tüm firmaları bu sayfada bulabilirsiniz. Birbirinden kaliteli hizmet veren firmaların portfolyolarını inceleyerek sizin için en uygun olan firmalarla iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz. Ayrıca firmaların indirim sayfalarını takip etmeyi de ihmal etmeyin!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları