Gelin Saçı ve Makyajı

Eyüp Gelin Saçı ve Makyajı

2005 yılından beri, İstanbul’un birçok ilçesinde faaliyet gösteren Erkan Gürler önderliğinde, profesyonel ekibimizle birlikte size kendinizi prenses gibi hissettiriyoruz. Müşterimizin aynada...

5.000-7.500 TL
İncele
Zeynep Boz Türban Tasarım
5,0
(1 Yorum)
Eyüp

Zeynep Boz Türban Tasarım markamla, İstanbulda tesettür gelin başı için kuaför arayışınızda sizler için en iyisini sunuyorum. Serbest çalışma şeklimle İstanbul ve Türkiye’nin her şehrine türban...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
10.000-15.000 TL
2.500 TL'den az
10.000-15.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Eyüp Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul Eyüp kuaförleri birçok farklı saç, makyaj ve bakım hizmeti ile düğün gününüze hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Oldukça fazla salon opsiyonuna ev sahipliği yapan Eyüp; Alibeyköy, Çırçır, Nişanca, Göktürk, Ramiyeni, Yeşilpınar ve benzeri mahallelerdeki kuaförleri ile sizi bekliyor. Merkezi konumları ve kolay ulaşım seçenekleri ile Alibeyköy kuaför salonları birçok çiftin tercihi oluyor.

Saç ve makyaj dışında çeşitli bakım hizmetleri de veren birçok kuaför Eyüp’te size kolay bir hazırlanma süreci sunuyor. Gün boyu kalıcılığı ile yoğun düğün makyajlarından önce cilt bakımı yaptırmak birçok gelinin tercihi oluyor. Bu sayede cildiniz en temiz ve sağlıklı hali ile düğün fotoğraflarınızı güzelleştiriyor. Solaryum hizmeti alabileceğiniz Eyüp kuaförleri de bulunuyor.

Eyüp kuaför salonları düğün hazırlıklarında gelin yakınlarını da unutmuyor. Grup hizmetleri verebilen salonlar, ortalama olarak 10 yakınınız ile ilgilenebiliyor. İlk randevunuzda düğün konseptinizi ve aklınızdaki gelin görüntüsünü öğrenen Eyüp kadın kuaförleri, size beğenebileceğiniz saç modelleri göstererek seçim sürecinize yardımcı oluyor. Önceden yapılan provalar yardımıyla da hayallerinizi süsleyen gelin başına ulaşabiliyorsunuz.

Eyüp Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Oldukça uygun rakamlardan başlayan Eyüp kuaför fiyatları cebinizi yormuyor. Yeşilpınar kuaförleri, düşük fiyatları ile İstanbul kuaförleri ve güzellik salonları arasında öne çıkıyor. Bütçeniz daha yüksekse ve ekstra hizmetlerden yararlanmak isterseniz de Göktürk Mahallesi’nde yer alan kuaförlere yönelebilirsiniz. Eyüp’te her bütçeye uygun bir kuaför salonu bulmak mümkün oluyor.

Eyüp’teki kuaförlerden almak istediğiniz hizmetler ödeyeceğiniz faturayı değiştirebiliyor. Birçok kuaför size düğün mekanında veya evinizde de hizmet verebiliyor. Hatta şehir dışı organizasyonlar için anlaşabileceğiniz salonlar da bulunuyor. Seyahat durumlarında ödemeniz gereken miktar yükselebileceğinden tasarruf etmek isteyen gelinler salonda hizmet almayı seçiyor. Çoğu kuaför kararınızı kolaylaştırmak için ücretsiz prova hizmetleri veriyor.

Eyüp’te Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eyüp Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Eyüp güzellik salonları aklınıza gelebilecek her hizmetle yanınızda oluyor. Cilt bakımı servislerinin yanı sıra el/ayak masajı ve manikür/pedikür hizmetleri de gelinlerden övgü topluyor. Son yıllarda gelinliklerle uyumlu oje ve takma tırnakların oldukça revaçta olduğunu görüyoruz. Bu özel gününüzde sizi öne çıkaracak saç ve makyajı genellikle ünlü markalarla çalışmış olan uzmanlar yapıyor.

Eyüp gelin saçı hizmetleri kapsamında birçok hizmet alabiliyorsunuz. Saç kesimi ve boyama işlemleri de gerçekleştirebilen uzmanlar bukle, su dalgası, topuz, kırık fön ve çeşitli örgüleri size en yakışacak şekilde yapabiliyor. Saçınız kısaysa uzmanlar kaynak uygulaması ile istediğiniz modeli yapabilmenizi sağlıyor. Gelin saçlarının vazgeçilmezi olan taç, eşarp ve benzeri aksesuarları da salonlardan temin edebiliyorsunuz.

Eyüp Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Eyüp Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Hayalinizdeki gelin görüntüsüne ulaşabilmek için oldukça önemli olan gelin makyajı Eyüp’te her bütçeye uygun şekilde yapılabiliyor. Eyüp gelin makyajı uzmanları seçkin markaları kullanmaya dikkat ediyor; ancak kullanılan makyaj ürünlerinin markaları hizmet fiyatını değiştirebiliyor. Salonlarda bulabileceğiniz takma kirpikler genellikle makyaj paketlerinin içinde yer alıyor. Ama bazı mekanların bu hizmeti ek olarak ücretlendirebildiğini de görüyoruz.

Gelin makyajınızın detayları ve aldığı zaman da fiyatlandırmayı değiştirebiliyor. Sade makyajları genellikle daha düşük ücretlere yaptırabiliyorsunuz. Eyüp salonlarında grupça alacağınız makyaj hizmetlerinin ücretlendirmesi kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Ancak birçok salon büyük gruplar için özel indirimler yapabiliyor. Erken randevu yapmanız ve faturanızı peşin ödemeniz durumunda birçok salonun sunduğu indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Eyüp Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Eyüp’te hizmet veren makyaj uzmanları düğün makyajı ile gündelik makyaj arasındaki farkların önemle hatırlatıyor. Düğün makyajının daha kalıcı olması ve fotoğraflandığında güzel gözükmesi önem kazanıyor. Bu nedenle mümkün olduğunca kaliteli makyaj sabitleyici spreylerden faydalanmanız öneriliyor. Uzmanlar düğün makyajınızı seçerken gündelik olarak sevdiğiniz tarzları yükseltmenin rahat ve özgüvenli hissetmenize yardım edeceğinin altını çiziyor.

Gelinliğinizin modeli de uzmanların size önereceği makyaj tarzlarını değiştirebiliyor. Dekolte detaylı bir gelinlik giyecekseniz dekolte makyajınızın yüzünüzle aynı tonda olması gerekiyor. Yüksek yakalı gelinlikler için ise daha hafif bir makyaj yaptırmanız öneriliyor. Bu sayede makyajınızın gelinliğinize bulaşma riski azalmış oluyor. Uzmanlar cildi yorabilen kapatıcı makyajlar yaptırmadan önce kapsamlı bir cilt bakımı yaptırmanızı öneriyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları