Aydın Gelin Saçı ve Makyajı

Tüm Aydın kuaförlerini gelin adayları için Düğün.com'da listeledik! Kuaförleri ve yaptıkları gelin saçı ve makyajı modellerinin fotoğraflarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Gelin Makyajı Ne Renk Olmalı?

Gelinliğiniz, temanız ve düğün mevsiminiz nasıl bir gelin makyajı yaptıracağınızı etkileyen etmenlerdir. Tabii tüm bunlardan önce makyajınıza karar verirken ilk olarak teninize yakışacak renkleri belirlemeniz önemlidir. Böylece teninize uygun gelin makyajı yaptırabilirsiniz. Beyaz ten rengine sahip gelin adayları, kahverengi tonlarında makyaj yaptırabilirler. Allık seçimini ise şeftali ve bal renklerinden yana tercih edebilirsiniz. Buğday tenli gelin adaylarındansanız, altın ve bronz tonlarda gelin göz makyajı size oldukça yakışacaktır. Allık seçimini ise pembe tonlarında yaptırabilirsiniz. Esmer tenli gelin adayları ise, açık pembe tonlarında veya kahve tonlarında göz makyajı yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Ruj seçimini de pembe tonlarından yana yapmanızı öneriyoruz. Gelin makyajı renklerini belirlerken elbette bir diğer dikkat etmeniz gereken şey, düğün temanız ve düğün mevsiminizdir. Düğün temanıza uygun renklerde makyaj yaptırmak uyumlu ve hoş bir etki yaratabilir. Örneğin mekan süslemesinde kırmızı renk ağırlıkta kullanıldıysa ruj seçiminizi kırmızı renkten yana yapabilirsiniz ya da deniz temalı bir düğün organize ediyorsanız mavi tonlarda bir göz makyajı yaptırabilirsiniz. Düğün yaptığınız mevsim kış ise gri, lacivert ve bordo gibi koyu tonlarda bir makyaj yaptırabilirsiniz. Sonbaharda yaptıracağınız gelin makyajı için kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Yaz düğünleri içinse daha açık tonlarda soft renkler tercih etmenizi öneririz.

Aydın Kuaförleri

Aydın kadın kuaförlerinden, düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajının yanı ağda, manikür-pedikür, cilt bakımı gibi hizmet seçeneklerini de bu firmalarda bulabilirsiniz. Aydın kuaför fiyatlarının her bütçeye uygun, geniş bir aralığı olduğunu da belirtelim. Şehirdeki deneyimli firmalar arasından seçim yapmak zor. Hatta siz Aydın en iyi kuaförler listesini de araştırıyor olabilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki şehirdeki en iyi kuaför, bütçenize uygun, tarzınıza yakın çalışmalar yapan, yani beklentilerinize en doğru yanıtları veren firmalardır.

Aydın’da gelin saçı ve makyajı yaptıracağınız kuaförü ararken firma portfolyolarını inceleyerek ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları