%20 indirim
Merve Çınar Makeup
61
2
Merve Çınar Makeup

22 yorum

Bayrampaşa

Merhaba, ben Merve Çınar. 2019 yılından beri freelance make up artist hizmeti veriyorum. İstanbul gelin saçı ve makyajı hizmeti veren isimler arasında profesyonel türban tasarım ve makyaj...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL
%13 indirim
İrem Doğan
84
10
İrem Doğan

Bayrampaşa

Ben İrem Doğan, en özel gününüzde temiz, özenli ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda kusursuz bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyorum. Tüm gözlerin üzerinizde olacağı ve sizin de...

Hizmet İçeriği
Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Bayrampaşa Kuaförleri ve Hizmetleri

Bayrampaşa kuaför salonları, gelişmiş ekipmanları ve üst düzey hizmetleri ile kapılarını açıyor. Kuaförler, sizin istekleriniz doğrultusunda paketler hazırlayarak memnuniyetinizi garantiliyor. Bayrampaşa kadın kuaförleri; saç kesimi, boyama, kalıcı kaş boyası gibi hizmetler sunuyor. Bununla birlikte salonların ıslak manikür ve pedikür gibi hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Saç ve kaş bakımı da çoğu kuaförde sunuluyor.

Bayrampaşa’daki kuaförler, ilçedeki neredeyse her mahallede bulunabiliyor. Bunda da Bayrampaşa’nın kuaför salonları açısından popüler bir bölge olması etkili oluyor. Yıldırım Mahallesi, kuaförlerin yoğunlaştığı yerler arasında dikkat çekiyor. Altıntepsi, Muratpaşa ve Kartaltepe kuaförleri de gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor. Kocatepe kuaför seçenekleri, takma kirpik uygulama alanındaki başarıları ile öne çıkıyor.

Bayrampaşa güzellik salonları, gelişmiş ekipmanları ile ileri seviye hizmetler sunuyor. Salonlar, düğününden önce doğal bir bronzluk isteyen gelinleri solaryum hizmetleri ile bekliyor. Ayrıca düğününüzden önce sevdiklerinizle cilt bakım günü düzenlemek isterseniz de güzellik salonlarını tercih edebilirsiniz. Profesyoneller tarafından yapılan el ve ayak masajları ile düğününüzden önce tüm stresinizden kurtulabilirsiniz.

Bayrampaşa Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kuaför fiyatları Bayrampaşa’da geniş bir aralık sunuyor. Bu sayede popüler olan ilçede her bütçeye uygun bir salon bulmak mümkün oluyor. Birçok kuaför Bayrampaşa’da en uygun fiyatlı paketlerine; saç kesimi, bakımı ve ombre gibi hizmetleri dahil ediyor. Manikür ve pedikür gibi hizmetler de hesaplı fiyatlarla sunuluyor. Kalıcı oje ve protez tırnak uygulamaları, fiyatları arttırabiliyor.

Bayrampaşa’nın çoğu mahallesinde çok uygun fiyatlarla kuaför hizmeti almak mümkün oluyor. Özellikle Yıldırım ve Cevatpaşa gibi mahallelerde bulunan salonlar, çok uygun rakamlarla hizmet veriyor. Muratpaşa Mahallesi’nde de ortalama fiyatlardan düşük rakamlarla hizmet veren kuaför seçenekleri var. Ayrıca Bayrampaşa’da set olarak sunulan gelin paketlerinden birini tercih ederek kenara ayırmanız gereken bütçeyi azaltabilirsiniz.

Bayrampaşa’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İstanbul kuaförleri ve güzellik salonları, deneyimli ve geniş ekipleri ile beğeni topluyor. Bayrampaşa kuaförlerinin arasında seçim yaparken de salonların deneyimi ve referanslarına dikkat etmenizde fayda var. İlçedeki salonlardan daha önce hizmet almış gelinlerin yorumlarını okumak, size bu konuda yardımcı olabilir. Ayrıca seçiminizi yapmadan önce salonlara gidip küçük görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa kuaförleri, bütçenize uygun, kapsamlı paketler oluşturabiliyor. Siz de kendi bütçeniz kapsamında bir paket seçerek cebinizi yormadan saçınızı yaptırabilirsiniz. Seçtiğiniz pakette aklınızdaki görünüm için uygun hizmetlerin sunulup sunulmadığına da dikkat edebilirsiniz. Ayrıca Bayrampaşa salonları, ilçenin birçok yerinde karşınıza çıkabiliyor. En kolay ulaşabileceğiniz mahalledeki kuaförler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Bayrampaşa gelin başı yaptırabileceğiniz birçok firmaya ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ekipler, kendi mekanlarında hizmet verebiliyor. Bununla birlikte evinize veya düğün alanına sizinle beraber gelen kuaförler de Bayrampaşa’da bulunabiliyor. Usta ekipler, gelin yakınlarına da aynı hizmetleri sunabiliyor. Hazırlık süreci; masajlar, çeşitli ikramlar ve müzik hizmetleri ile daha keyifli hale getiriliyor.

Bayrampaşa makyaj firmaları, üst kalite markaların ürünlerini kullanıyor. Böylece makyajınız hem harika gözüküyor hem de sizi rahatsız etmiyor. Firmalar, kaliteli kontür uygulamaları ile makyajınıza başlayarak pürüzsüz görüntüler elde ediyor. Daha sonra ise sizden alınan fikirler ile eşsiz tasarımlar oluşturuluyor. Dilerseniz makyaj öncesinde firmaların yüz bakımı ve peeling hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bayrampaşa Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Bayrampaşa’da, İstanbul’un diğer birçok ilçesine göre daha uygun rakamlar ile gelin saçı yaptırmanız mümkün oluyor. Gelin saçı fiyatları, tasarımların karmaşıklığına ve gereken işçiliğe göre değişebiliyor. Örneğin; doğal bir görünüm elde edebileceğiniz salaş modeller, daha uygun fiyatlarla yapılabiliyor. Ayrıca kısa saçlı bir gelinseniz, ödemeniz gereken fiyat da buna bağlı olarak daha hesaplı kalabiliyor.

Bayrampaşa’daki gelin saçı firmalarının bulundukları konum, fiyatlara etki edebiliyor. Kartaltepe firmaları, sundukları uygun fiyatlar ile dikkat çekiyor. Kocatepe’de hizmet veren firmalar da daha bütçe dostu oluyor. Bununla birlikte Bayrampaşa’daki çoğu firma, taksitlendirme gibi ödeme kolaylıkları sağlıyor. Mikro kaynak ve Brezilya fönü gibi işlem gerektirmeyen gelin saçları, her zaman daha uygun fiyatlarla yapılıyor.

Bayrampaşa Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Düğününüzde abartıya kaçmayan ve doğal gözüken makyaj tasarımlarından birini seçerek daha hesaplı rakamlara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda makyaj firmalarının çoğu, başlangıç fiyatlarında takma kirpik uygulaması gibi hizmetleri sunuyor. Medikal işlem gerektirmeyen yüz ve el bakım hizmetleri de firmalar tarafından çok hesaplı rakamlar ile yapılabiliyor. Makyaj öncesi yüz masajları, çoğu firmada fiyat değişikliğine sebep olmuyor.

Makyaj firmaları, Cevatpaşa ve Muratpaşa gibi mahallelerde ortalama altı fiyatlar ile hizmet veriyor. Popüler mahalleler arasında yer alan Yıldırım’da da bütçenize uygun bir makyaj firması bulmanız çok kolay oluyor. Firmalar, sundukları bazı ek hizmetler ile daha yüksek fiyatlar talep edebiliyor. Doğal görünümlü tasarımlar, ipek kirpik gibi kalıcı makyaj uygulamalarına göre daha hesaplı oluyor.

Bayrampaşa Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları