Gelin Saçı ve Makyajı

Manisa Gelin Saçı ve Makyajı

Akhisar Reina Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Saloon Öykü

2.500 TL'den az

Akhisar Kuaför Ahu

2.500 TL'den az

Akhisar Os Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Kuaför Cansu

2.500 TL'den az

Merkez Tarık Mermere Hairstylist

2.500-5.000 TL

Akhisar Selçuk & Özden Kuaför

2.500-5.000 TL

Akhisar Kuaför Gülcan İbrahim

2.500 TL'den az

Şehzadeler Behlül Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Engin Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Akhisar Saloon Vip Ahmet Sert

2.500-5.000 TL

Akhisar Rio Bros

2.500-5.000 TL

Şehzadeler Rem Kuaför

5.000-7.500 TL

Akhisar Elit Kuaför

7.500-10.000 TL

Akhisar İs & Se Kuaför

2.500-5.000 TL

Akhisar Trend Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar 33 Kuaför

2.500-5.000 TL

Akhisar Sim Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Ayten & Tolga Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Burhan Akar Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Akhisar Es-Sa Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manisa Kuaförleri ve Hizmetleri

Manisa’da en iyi kuaförler düğün gününüzde kusursuz görünmenizi sağlamak için kapılarını açıyor. Hijyen ve sağlık koşullarına önem veren Manisa kuaför salonları çeşitli saç, makyaj ve bakım hizmetleri ile yanınızda oluyor. Tekrarı olmayan bu özel gününüzde alanında eğitimli ve ödüller kazanmış olan uzmanlar tarafından yapılan gelin saçı ve makyajınız tüm gözleri üzerinize çekiyor.

Manisa kuaförlerinde farklı hizmet paketleri sunuluyor. Bazı paketler yalnızca gelin başı ve makyaj uygulamalarını içerirken daha kapsamlı paketlerde manikür/pedikür ve masaj gibi rahatlatıcı hizmetler de bulunuyor. Birçok hizmet paketinde bulunan cilt bakımı uygulamaları uzmanlar tarafından sıklıkla tavsiye ediliyor. Cilt bakımı ile canlı ve aydınlık hale gelen cildiniz, gelin makyajı için hazır oluyor.

Manisa’nın en iyi kuaföründe alacağınız hizmetler imaj değişikliği ve yenileme uygulamaları içeriyor. Dip boyası gibi yenileme hizmetlerinin yanı sıra; balyaj, brezilya fönü, saç kesimi ve renklendirme gibi uygulamalarla yeni bir imaj da kazanabiliyorsunuz. Çoğu kuaför Manisa’daki salonlarında ön görüşmeler düzenleyerek saç ve makyaj tarzı seçiminde yanınızda oluyor.

Manisa Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Manisa kuaför fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Ortalama hizmet fiyatlarının oldukça cep dostu olduğunu görüyoruz. Akhisar ve Şehzadeler ilçelerindeki salonlar uygun fiyatları ile talep görüyor. Manisa Merkez en iyi kuaför salonları ise daha yüksek rakamlar talep edebiliyor. Manisa kadın kuaförleri ünlü markaların cilde zarar vermeyen kaliteli ürünlerini kullanıyor. Ancak kullanılan markalar fiyatları değiştirebiliyor.

Tercihinize bağlı olarak prova hizmetleri ile karşınıza çıkan Manisa en iyi kuaförlerde ücretsiz provalar sunabiliyor. Ücretsiz provalar sayesinde ekstra harcama yapmadan düğün gününüzde nasıl görüneceğinizi deneyimleyebiliyorsunuz. Kına ve nişan günlerine denk getireceğiniz provalar sayesinde tasarruflu bir evlilik süreci geçirebilirsiniz. Ancak bu organizasyonlarda farklı görünüme sahip olmak istiyorsanız, uzmanlar tüm etkinliklerde saç ve makyajınızı yapabiliyor.

Manisa’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Manisa Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Manisa güzellik salonları ve kuaförleri profesyonel saç ve makyaj uygulamaları ile doğal güzelliğinizi öne çıkarmaya önem veriyor. Nedimelerinizle birlikte hazırlanmak isterseniz de sizi yalnız bırakmayan kuaförler, düğün grubu hizmetleri ile ortalama olarak 8-10 yakınınızı eş zamanlı olarak hazırlayabiliyor. Bazı Manisa kuaför salonları damat tıraşı ve saç tasarımı hizmeti de veriyor.

Manisa’da iyi kuaförler kalıcılığı yüksek ve cildinize zarar vermeyen doğal malzemeler kullanmaya özen gösteriyor. Kullanılacak olan farı göz renginize uygun olarak seçen uzmanlar, bakışlarınızı derinleştiren buğulu göz makyajları yaratıyor. Kontür uygulaması ile yüz hatlarınız belirginleşirken, makyajınıza uygun renkte seçilen ruj uygulaması makyajınızı tamamlıyor. Saç ve makyajınız sabitleyici spreyler sayesinde gün boyunca kusursuz kalıyor.

Manisa Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Manisa gelin başı fiyatları hizmet alacağınız ilçeler arasında farklılık gösterebiliyor. Alaşehir ve Akhisar ilçelerinde yer alan salonlar uygun maliyetli hizmetleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Manisa güzellik merkezlerinde keratin saç bakımı benzeri uygulamalar yaptırabiliyorsunuz. Saç bakımı yapan salonlar daha yüksek ücretler talep edebiliyor. Kına ve nişan gibi organizasyonlarda alacağınız hizmetler daha makul rakamlardan başlıyor.

Saç tasarımı dışında alacağınız ekstra hizmetler de ödeyeceğiniz rakamları etkiliyor. Saç kesimi, renklendirme, perma, balyaj ve benzeri uygulamalar hizmet fiyatlarını yükseltiyor. Örnek fotoğraf replikasyonu ya da hazır katalog modelleri yaptırmak, size özel tasarlanan saç modellerinden daha hesaplı oluyor. Saçınız yapıldıktan sonra duvağınız ve saç aksesuarları yerleştiriliyor. Seçeceğiniz saç aksesuarları fiyat farklılıklarına neden olabiliyor.

Manisa Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Seçeceğiniz gelin makyajı tarzı ve alacağınız ekstra bakım uygulamaları ödeyeceğiniz fiyatları değiştiriyor. Peeling, maske ve benzeri cilt bakımı uygulamaları çoğu hizmet paketinde yer alıyor. Ancak kaş tasarımı, microblading, kaş renklendirme ve takma kirpik gibi ek hizmetler toplam tutarınızı arttırıyor. Son yıllarda ilgi gören kalıcı makyaj uygulaması da birçok salonda ek ücret karşılığında yapılıyor.

Makyaj tarzınız detayları uygulamanın alacağı süreyi ve ücretini değiştirebiliyor. Soft ve nude tarzlardaki sade makyajlar, detaylı ve ihtişamlı tarzlara göre daha uygun maliyetli oluyor. Gelin makyajınızı Manisa güzellik salonlarında yaptırabileceğiniz gibi evinizde veya düğün mekanınızda da hizmet alabilirsiniz. Ancak evinizde ve düğün mekanında hizmet veren uzmanlar daha yüksek rakamlar talep edebiliyor.

Manisa Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları