Mersin Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman Mersin kuaförleri Düğün.com'da! Firmaları, detaylarını ve yaptıkları modelleri incele! Beğendiğin kuaförlerden fiyat teklifi iste!

%50 indirim
Sedat Mamur Hair Design
20

Sedat Mamur Hair Design, 1999 yılından beri faaliyet göstermekte olan köklü Mersin kuaförlerinden biri. Sürekli son teknolojilere göre yenilenen salonumuzda gururla misafirlerimizi ağırlıyor,...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.000-2.000 TL
%47 indirim
İlkay Saç Tasarım
46
İlkay Saç Tasarım

Mezitli

10 yorum

İlkay Saç Tasarım Mersin’de 2 şubemiz bulunuyor. Kuyuluk, Göçmen ve Soli’de şubelerimizde üstün kaliteli bir hizmet sizleri bekliyor. 9 yıllık Kuyuluk şubemiz ana merkezimiz. 3 katlı bu...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.000-2.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin makyajı yaptırırken, nasıl bir gelin olmak istediğinizi, düğün yaptığınız mevsimi ve gelinliğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer minimal bir gelin olmak istiyorsanız, sade ve nude tonlarda makyaj yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yapılacak bir düğün için sade gelin makyajı oldukça şık ve zarif görünebilir. Kır düğünleri için bu makyajın oldukça uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Tabii doğal gelin makyajı için gelinliğinizin ışıltılı ve dikkat çekici bir model olmaması önemli. Aksi halde sade makyajınız gelinliğinizin gösterişi nedeniyle yüzünüzü solgun gösterebilir. Eğer gösterişli ve dikkat çekici olmak isteyen bir gelin adayıysanız size tavsiyemiz biraz daha koyu tonları tercih etmeniz. Bunun için özellikle buğulu gelin makyajını önerebiliriz. En popüler gelin göz makyajı trenlerinden olan buğulu makyajı, sonbahar ve kış aylarındaki düğün organizasyonlarına oldukça yakışacak bir makyaj stilidir.

Gelin Makyajında Hangi Fondöten Kullanılmalı?

Gelin makyajında kullanılacak fondöten nasıl bir makyaj istediğinize göre değişiklik gösterecektir. Eğer sade gelin makyajı istiyorsanız ince kapatıcılıkta bir fondöten kullanmanız gerekir. Böylece doğal bir görünüm yakalarken cilt renginizi de eşitleyebilirsiniz. Eğer cilt kusurlarınızı örtecek güçlü bir fondöten arıyorsanız o zaman da örtücülüğü yoğun olan fondötenleri tercih etmelisiniz. Kapatıcı özelliği yüksek olan bu fondötenlerin, porselen makyaj uygulaması için de kullanıldığını bilmelisiniz. Mersin’de gelin saçı ve makyajı için anlaşacağınız firma ile mutlaka öncesinde görüşmeli ve planlama yapmalısınız. Ayrıca firmaların portfolyolarını inceleyerek ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi de sakın unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları