Gelin Saçı ve Makyajı

Mersin Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

2.500 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Anamur Kuaför Gökçen

2.500 TL'den az

Mezitli Berna ve Suna Kuaför

2.500-5.000 TL

Mezitli Kuaför Sergen & Zeynep

5.000-7.500 TL

Yenişehir Kuaför Soner Kahraman

2.500-5.000 TL

Yenişehir Kuaför Emine & Yusuf

7.500-10.000 TL

Tarsus Kuaför Cengiz

5.000-7.500 TL

Yenişehir Salon Gül & Ersin

2.500 TL'den az

Toroslar Kuaför Sıdıka

2.500-5.000 TL

Mezitli Buse Kuaför

2.500 TL'den az

Anamur Lara Kuaför

2.500 TL'den az

Akdeniz Kuaför Mehmet Genç

2.500 TL'den az

Akdeniz Adile Kuaför & Gelinlik

7.500-10.000 TL

Toroslar Gül Kuaför

2.500 TL'den az

Akdeniz Kuaför Çiğdem Binici

2.500-5.000 TL

Yenişehir Metsu Kuaför

2.500-5.000 TL

Toroslar Zeliş Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenişehir Saloon Mert

5.000-7.500 TL

Mezitli Kuaför Fatih Büyük

2.500 TL'den az

Tarsus Aynur Gelinlik ve Kuaför

2.500-5.000 TL

Mezitli Nazlı Kuaför

2.500 TL'den az

Tarsus Salon Vizyon İstanbul

2.500-5.000 TL

Yenişehir Salon Osman Karataş

7.500-10.000 TL

Tarsus Buse Kuaför Tarsus

2.500 TL'den az

Mezitli Meltem & Taner Kuaför Salonu

2.500 TL'den az

Anamur Nazlı Kuaför Anamur

2.500 TL'den az

Silifke Hilal Sarı Makeup Studio

2.500 TL'den az

Akdeniz Hazal Kuaför

2.500 TL'den az

Yenişehir Zeki Özbek Kuaför

5.000-7.500 TL

Tarsus Kuaför Ahmet

2.500-5.000 TL

Yenişehir Elegans Kuaför

2.500-5.000 TL

Mezitli Kuaför Veli

2.500-5.000 TL

Tarsus Salon Deniz Barış Kuaför

2.500 TL'den az

Tarsus Nehir Kuaför

2.500 TL'den az

Tarsus Rahile Akbaş Beauty Center

2.500-5.000 TL

Erdemli Salon Enver Pehlivan

2.500-5.000 TL

Tarsus Saloon Erdi

7.500-10.000 TL

Yenişehir Cadde Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Mersin Kuaförleri ve Hizmetleri

Mavi ile yeşili buluşturan doğası ve zengin kültürü ile Mersin, birçok gelinin düğün yapma hayalini kurduğu bir şehir. Mersin’de aralarından seçebileceğiniz birçok düğün mekanı ve kuaför bulunuyor. Çoğu kuaför Mersin’in Yenişehir, Tarsus, Mezitli ve Akdeniz ilçelerinde yoğunlaşıyor. Alanlarında eğitimli uzmanlar gelin saçı ve makyajı hizmetleri ile doğal zerafetinizi ortaya çıkarıyor.

Mersin’de en iyi kuaför salonları saç ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra; kişisel bakım uygulamaları ile de dikkat çekiyor. Düğünden önce değişiklik arayan gelinler; saç kesimi, renklendirme, röfle, ombre, perma ve brezilya fönü gibi uygulamaları tercih ediyor. Mersin kuaförlerinin çoğunda keratin saç bakımı hizmeti alabiliyorsunuz. Bu sayede saçlarınız sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşuyor.

Kuaför ve güzellik merkezleri Mersin’de ferah salonlarda hizmet veriyor. Bazı kuaförlerde bulunan gelin hazırlık odaları sayesinde hazırlık süreciniz konfor içinde geçiyor. Trendleri yakından takip eden uzmanlar istekleriniz doğrusunda size en çok yakışacak modelleri belirliyor. Klasik saç modelleri kusursuz bir şekilde hayata geçirebildiği gibi, isterseniz size özel tasarımlar da yapılabiliyor.

Mersin Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Mersin kuaför fiyatları geniş bir yelpazede yer alıyor. Bütçeniz ne olursa olsun istediğiniz hizmetleri veren bir salon bulabiliyorsunuz. Hizmet alacağınız salonun konumu fiyatları etkileyebiliyor. Akdeniz ilçesinde bulunan Mersin Çarşı güzellik salonları cep dostu fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile gelinlerin ilgisini çekiyor. Mersin Yenişehir kuaförleri, kapsamlı paketleri ile daha yüksek bütçelere hitap ediyor.

İsterseniz, Mersin’deki farklı kuaför ve makyözler ile anlaşarak gelin saçı ve makyajını ayrı olarak yaptırabiliyorsunuz. Ancak Mersin kadın kuaförleri saç ve makyaj hizmetlerini tek noktada toplayan tasarruflu gelin hizmet paketleri ile karşımıza çıkıyor. Paketinize ek olarak alacağınız saç kesimi, boyama, saç bakımı ve benzeri uygulamalar ödeyeceğiniz tutarı yükseltiyor.

Mersin’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mersin’de kuaför seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunuyor. Örneğin; düğün mekanınızda hazırlık odası yoksa, bu hizmeti veren kuaförleri tercih etmenizi öneriyoruz. Salonların hijyenik metotlarla çalışması ve uzmanların güler yüzlülüğü de size daha keyifli bir deneyim yaşatması açısından önemli. Seçeceğiniz kuaförün hizmet paketlerini önceden incelemek, talep ettiğiniz tüm hizmetleri alabileceğinizden emin olmanıza yardımcı oluyor.

Mersin ünlü kuaförlerinin merkezi konumları ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Düğün mekanınıza yakın bir salon tercih ederek düğün günü zaman kazanabiliyorsunuz. Mersin’deki kuaförler farklı saç ve makyaj tarzlarında uzmanlaşabiliyor. Bu nedenle uzmanların eski işlerini incelemek, istediğiniz modelleri nasıl yapacaklarını anlamanıza yardımcı oluyor. Çoğu salon en az 1 ay öncesinden randevu oluşturmanıza önem veriyor.

Mersin Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Mersin güzellik salonları geniş hizmet yelpazeleri ile yanınızda oluyor. Hayalini kurduğunuz her gelin saçı uzmanlar tarafından gerçeğe dönüştürülebiliyor. Mersin en iyi kuaförler listesinin başında gelen salonlar; masaj, solaryum, manikür/pedikür, tırnak bakımı ve kalıcı oje gibi uygulamalar sunuyor. Mersin kuaför ve güzellik merkezleri, evinizin rahatlığında veya düğün mekanında da hizmet alabilmenizi sağlıyor.

Mersin güzellik merkezleri gelin makyajından önce gelen bakım sürecine önem veriyor. Cildin nem dengesini koruyan kremler ve temizleyici cilt bakım maskeleri uzmanlar tarafından öneriliyor. Cilt bakımı sayesinde gelin makyajınız kusursuz bir baz üzerine yapılabiliyor. Kaş tasarımı, microblading, dudak renklendirme ve kalıcı makyaj uygulamaları da Mersin en iyi güzellik merkezlerinde karşımıza çıkıyor.

Mersin Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Mersin Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Mersin kuaför fiyat listesi her bütçeye hitap ediyor. Alacağınız hizmetler ve seçtiğiniz makyaj tarzı ödeyeceğiniz tutarı etkiliyor. Mersin Erdemli güzellik merkezleri uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Anamur ilçesinde yer alan salonlar da kapsamlı makyaj hizmetleri ve cebi koruyan rakamları ile sıklıkla tercih ediliyor. Kaş tasarımı, microblading ve ipek kirpik uygulamaları ekstra olarak ücretlendiriliyor.

Mersin’de iyi kuaförlerle çalışan makyözler dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanmaya özen gösteriyor. Ancak kullanılan malzemelerin markaları fiyatlarda farklılıklara neden olabiliyor. Birçok hizmet paketi cilt bakımı uygulamalarını da içeriyor. Ancak hydrafacial benzeri özel uygulamalar salonların sizden talep edeceği rakamları yükseltiyor. Soft makyajlar, kapatıcılığı daha yüksek olan porselen makyajlara göre daha hesaplı oluyor.

Mersin Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları