Mersin Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman Mersin kuaförleri Düğün.com'da! Firmaları, detaylarını ve yaptıkları modelleri incele! Beğendiğin kuaförlerden fiyat teklifi iste!

Sedat Mamur Hair Design
48
6

Sedat Mamur Hair Design, 1999 yılından beri faaliyet göstermekte olan köklü Mersin kuaförlerinden biri. Sürekli son teknolojilere göre yenilenen salonumuzda gururla misafirlerimizi ağırlıyor,...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
İlkay Saç Tasarım
46

İlkay Saç Tasarım Mersin’de 2 şubemiz bulunuyor. Kuyuluk, Göçmen ve Soli’de şubelerimizde üstün kaliteli bir hizmet sizleri bekliyor. 9 yıllık Kuyuluk şubemiz ana merkezimiz. 3 katlı bu...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500 TL'den az

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 7
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin makyajı yaptırırken, nasıl bir gelin olmak istediğinizi, düğün yaptığınız mevsimi ve gelinliğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer minimal bir gelin olmak istiyorsanız, sade ve nude tonlarda makyaj yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yapılacak bir düğün için sade gelin makyajı oldukça şık ve zarif görünebilir. Kır düğünleri için bu makyajın oldukça uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Tabii doğal gelin makyajı için gelinliğinizin ışıltılı ve dikkat çekici bir model olmaması önemli. Aksi halde sade makyajınız gelinliğinizin gösterişi nedeniyle yüzünüzü solgun gösterebilir. Eğer gösterişli ve dikkat çekici olmak isteyen bir gelin adayıysanız size tavsiyemiz biraz daha koyu tonları tercih etmeniz. Bunun için özellikle buğulu gelin makyajını önerebiliriz. En popüler gelin göz makyajı trenlerinden olan buğulu makyajı, sonbahar ve kış aylarındaki düğün organizasyonlarına oldukça yakışacak bir makyaj stilidir.

Gelin Makyajında Hangi Fondöten Kullanılmalı?

Gelin makyajında kullanılacak fondöten nasıl bir makyaj istediğinize göre değişiklik gösterecektir. Eğer sade gelin makyajı istiyorsanız ince kapatıcılıkta bir fondöten kullanmanız gerekir. Böylece doğal bir görünüm yakalarken cilt renginizi de eşitleyebilirsiniz. Eğer cilt kusurlarınızı örtecek güçlü bir fondöten arıyorsanız o zaman da örtücülüğü yoğun olan fondötenleri tercih etmelisiniz. Kapatıcı özelliği yüksek olan bu fondötenlerin, porselen makyaj uygulaması için de kullanıldığını bilmelisiniz.

Mersin Kuaförleri

En özel gününüzde görünümünüzü tamamlamanıza yardımcı olacak gelin saçı ve makyajı için Mersin kadın kuaförleri araştırmalarına başladınız. Mersin'de kuaför tavsiyelerine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Mersin kuaför salonları arasından size en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olacak detaylardan bahsedeceğiz.

Mersin gelin kuaförleri açısından oldukça zengin bir şehir. Şehrin her ilçesinde her tarza ve bütçeye uygun saç ve makyaj hizmeti veren firmalar bulunuyor. Düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini pek çok kuaför Mersinli gelinler için paketler halinde sunuyor. Mersin'deki en iyi kuaförler gelin saçı ve makyajının yanı sıra cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik, epilasyon gibi hizmetler için bu firmalar ile görüşebilirsiniz.

Mersin'de iyi kuaförlerden iki şekilde hizmet alabilirsiniz. İster saçınızı ve makyajınızı aynı firmada yaptırabilir isterseniz de bu hizmetleri ayrı ayrı veren saç tasarım merkezleri ve makyaj stüdyolarını tercih edebilirsiniz. Eğer düğün günü hazırlıklarınızı kuaför salonunda yapmak istemiyorsanız Mersin kuaförleri gelin saçı ve makyajı firmaları size bu konuda kolaylık sağlıyor. Şehirdeki firmaların alanında uzman çalışanları, talep etmeniz halinde düğün mekanınıza ya da eve gelebiliyor. Üstelik bazı firmaların şehir ve yurt dışı organizasyonlar için de hizmet verdiğini belirtelim.

Mersin'de en iyi kuaförleri arıyorsanız, bu firmaların sizin taleplerinizi en etkili şekilde karşılayanlar olduğunu söyleyebiliriz. Kriterlerinizi karşılayan firmaları belirleyerek kendiniz için en iyi Mersin kuaförleri listesi hazırlayabilirsiniz.

Mersin’de gelin saçı ve makyajı için anlaşacağınız firma ile mutlaka öncesinde görüşmeli ve planlama yapmalısınız. Ayrıca firmaların portfolyolarını inceleyerek ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi de sakın unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları