Gelin Saçı ve Makyajı

Başakşehir Gelin Saçı ve Makyajı

Hazel Exclusive Saç ve Türban Tasarım
5,0
(10 Yorum)
2. yıl
Başakşehir
8 saatte cevap verir

Gelin hanımların en özel günlerinde yanlarında olmak ve onları hayallerinize kavuşturmak için Hazel Exclusive Saç ve Türban Tasarım güzellik salonumuzda hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapan bir...

6.000
5.000 TL
İncele
San Coiffure Bahçeşehir
9 Yorum
2. yıl
Başakşehir

2019 yılından beri güzellik ve bakım sektöründe adından başarıyla söz ettiren San Coiffure şubelerinden biriyiz. San Coiffure Bahçeşehir’de gelinlerimize geniş kapsamlı hizmetler verirken, düğün...

10.000-15.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Başakşehir Can Morkoç

15.000 TL'den fazla

Başakşehir Uğur Taşdemir

2.500-5.000 TL

Başakşehir Creaengin

10.000-15.000 TL

Başakşehir Şeyma Aydın Türban Tasarım ve Makyaj

15.000 TL'den fazla

Başakşehir Afrodit Kuaför

7.500-10.000 TL

Başakşehir Nis Kuaför

2.500-5.000 TL

Başakşehir Kuaför Behiye

5.000-7.500 TL

Başakşehir Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför

7.500-10.000 TL

Başakşehir Mustafa & Vural Kuaför

5.000-7.500 TL

Başakşehir Erdal Alp

5.000-7.500 TL

Başakşehir Arzu Yılmaz Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Başakşehir Umut & Ozan Kuaför Bahçeşehir

7.500-10.000 TL

Başakşehir Murat Yıldırım Hair Palace

7.500-10.000 TL

Başakşehir Ergin Badur Hair Lounge Başakşehir

5.000-7.500 TL

Başakşehir Yasemin Kuaför

2.500 TL'den az

Başakşehir İlhan Kandaz

10.000-15.000 TL

Başakşehir Kuaför Ahmet Kemal

5.000-7.500 TL

Başakşehir Nova Kuaför

2.500-5.000 TL

Başakşehir Hülya Kuaför & Gelinlik

7.500-10.000 TL

Başakşehir Makyör Simon

2.500 TL'den az

Başakşehir Fi Kuaför

2.500-5.000 TL

Başakşehir Salon Lavinia

7.500-10.000 TL

Başakşehir Huriye Kuaför

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Başakşehir Kuaförleri ve Hizmetleri

Başakşehir kuaförleri, gelinlerin en özel günlerinde yanlarında oluyor. Uzmanlar, gelinlerin hayal ettiği saç ve makyaj stillerini gerçeğe dönüştürüyor. Profesyonel ekipler, isteğe göre düğün gününde yalnızca gelinle alakadar olabiliyor. “Yakınlarım da ayrıcalıklı hizmetlerin tadını çıkarsın” diyen gelinler için Başakşehir’de 30-40 kişinin güzelliğini taçlandırabilen salonlar dahi bulunuyor. Yüksek hizmet kapasitesiyle öne çıkan salonlar, Kayabaşı’nda yer alıyor.

İstanbul Başakşehir kuaförlerinin birçoğu, Bahçeşehir 1. ve 2. Kısım’da bulunuyor. 2. Etap’taki salonlar, makul fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İkitelli kuaförlerinin paket içeriklerinde, saç ve makyaja dair ek hizmetler yer alıyor. Yalnızca makyaj üzerine çeşitli hizmetler sunan bazı güzellik salonları Barış Sokak’ta konumlandırılıyor. Gelinler tercihlerini çoğunlukla saç ve makyaj hizmetlerinin bir arada bulunduğu paketlerden yana yapıyor.

Başakşehir Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kuaför fiyatları Başakşehir’deki salonlarda birbirinden farklı bütçe aralıklarına hitap ediyor. Uygun fiyatlarıyla cepleri ferahlatırken kaliteli hizmetleriyle gelin adaylarının yüzlerinde güller açtıran Başakşehir kuaförleri, Kayabaşı ve Bahçeşehir 2.Kısım’da yer alıyor. Bu semtlerdeki bütçe dostu kuaförler, ağda ile manikür ve pedikür hizmetlerini de paketlere dahil ediyor. Kayabaşı’ndaki kuaför salonlarının bir kısmında gelin odası da bulunuyor.

Başakşehir kuaför fiyatlarının ortalama ve bir tık daha yüksek olduğu salonlar da bulunuyor. Saç ve makyaj hizmetleri için ortalama bir bütçe belirleyen gelin adayları; 2.Etap, Şenlikköy ve Bahçeşehir 1.Kısım’daki kuaför opsiyonlarını değerlendirebiliyor. İkitelli, Kayabaşı, Bahçeşehir 1. ve 2.Kısım’da bazı kuaförlerin fiyatları ortalamanın üzerinde seyrediyor. Buradaki salonlar, gelinlere ayrıcalıklı hizmetler sunabiliyor.

Başakşehir’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Başakşehir Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

İstanbul kuaförleri arasında bulunan Başakşehir salonlarında, hizmetleri profesyoneller sunuyor. Başakşehir’deki kuaförler, gelinler için özel tasarım saç modelleri yapabiliyor. Ağda, epilasyon, manikür ve pedikür gibi bakım uygulamalarını ilçedeki salonların neredeyse tamamı gelin paketlerine dahil ediyor. Kapsamlı paketlerde ise cilt bakımından masaja, takma kirpikten çıt çıt saça kadar pek çok hizmet bulunuyor.

Bahçeşehir en iyi kuaför seçeneklerinin olduğu yerler arasında bulunuyor. Buradaki kuaförler saçınızı, makyözler ise makyajınızı kusursuz bir şekilde yapmaya özen gösteriyor. Güzellik salonları, düğün organizasyonunuz boyunca bozulmayacak porselen makyaj hizmetini sunabiliyor. İlçe kuaförlerinin birçoğu; kalıcı oje, ipek kirpik, protez tırnak, mikro kaynak ve saç bakımı gibi hizmetleri ücreti dahilinde verebiliyor.

Başakşehir Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin saçınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz onlarca kuaför Başakşehir’de yer alıyor. İlçedeki kuaförlerin gelin saçı modelleri için talep ettiği rakamlar birbiriyle aynı olmuyor. Başakşehir gelin başınızı uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında yapan kuaför seçenekleriyle öne çıkıyor. Seçtiğiniz saç modeli, ödeyeceğiniz tutarı belirlemede rol oynayan önemli faktörlerin başında geliyor.

Bahçeşehir kuaförleri fiyatlarıyla her bütçeye hitap ediyor. 2.Kısım’daki kuaförler, gelin saçınızı bütçe dostu fiyatlara yapabiliyor. Burada ortalama fiyatlı salonlar da yer alıyor. Fiyatların ortalamada olduğu kuaförler, saç hizmetleri için ne çok düşük ne de yüksek fiyatlar belirleyen gelin adayları tarafından tercih ediliyor. İkitelli ve Kayabaşı kuaförlerinin bazıları, ayrıcalıklı saç hizmetlerini yüksek fiyatlara sunabiliyor.

Başakşehir Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Trendlere uygun bir gelin makyajı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Başakşehir’de sizi ister doğal isterseniz de ihtişamlı görünümünüze kavuşturacak çok sayıda güzellik salonu bulunuyor. Doğal ve sade makyaj stilleri, uygun fiyatlı en güzel opsiyonlar arasında yer alıyor. Görkemli bir düğün konsepti planlayan gelin adayları, Başakşehir’deki uzman makyözlerden ilgi çeken bir makyaj yapmalarını rica ediyor.

Başakşehir’de gelin makyajı fiyatları pek çok unsura göre değişebiliyor. Makyajın süresi ve zorluğu, ortalama bir fiyat belirleyebilmek adına yeterli oluyor. Gelin makyajınızda kullanılan ürünlerden makyözünüzün popülerliğine kadar birçok etken, ödeyeceğiniz tutara yansıyor. Kayabaşı ve Bahçeşehir’deki makyaj uzmanları hem doğal hem de kusursuz görünümler için oldukça makul rakamlar belirliyor.

Başakşehir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları