Gelin Saçı ve Makyajı

Sultanbeyli Gelin Saçı ve Makyajı

Sultanbeyli Şule Kuaför & Gelinlik

2.500-5.000 TL

Sultanbeyli Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik

7.500-10.000 TL

Sultanbeyli Hüdaverdi Gelinlik ve Kuaför

2.500 TL'den az

Sultanbeyli Defne Kuaför Sultanbeyli

2.500 TL'den az

Sultanbeyli Hasret Alcellat Kuaför

2.500 TL'den az

Sultanbeyli Kuaför Sena

2.500 TL'den az

Sultanbeyli Gözde Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Sultanbeyli Orhan Dede Saç Tasarım Sultanbeyli

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sultanbeyli Kuaförleri ve Hizmetleri

Sultanbeyli ilçesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan pek çok gelin adayı için popüler bölgelerden biri. Uygun fiyatları, mekan çeşitliliği ve doğası nedeniyle Sultanbeyli’de çok sayıda düğün ve nişan organizasyonları yapılıyor. Bu nedenle, ilçede gelin adaylarının tercih edebilecekleri pek çok kuaför bulunabiliyor. Her kuaför Sultanbeyli’de gelinlere hem saç hem de makyaj konusunda destek verebiliyor.

Sultanbeyli Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Sultanbeyli’deki kuaförlerin fiyatları alacağınız hizmetlere ve saçınızın uzunluğuna göre değişiyor. Genel olarak, Sultanbeyli kuaför fiyatları İstanbul’un diğer semtlerine göre oldukça uygun. İlçede Mehmet Akif ve Abdurrahman Gazi ilçelerinde en uygun fiyatlı kuaförleri bulabilirsiniz. Özellikle Fatih Bulvarı’nın her bütçeye uygun ve kaliteli Sultanbeyli Merkez kuaförlerine ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz.

İstanbul Sultanbeyli kuaförlerinde salonun hizmet kalitesi, çalışma saatleri, kullanılan ürünler ve ekipmanlar, personel sayısı gibi faktörler fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Lüks ürünler kullanan kuaförler, bunu fiyatlara yansıtabiliyor. Daha maliyetli olan veya uzun süren ipek kirpik, saç botoxu, balyaj gibi işlemler yüksek fiyatlı olabilirken, basit saç kesimleri gibi işlemler uygun fiyatlarla yapılabiliyor.

Sultanbeyli Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sultanbeyli Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Sultanbeyli kuaför salonlarında gelinlik modelinizi, düğün mekanınızın temasını ve beklentilerinizi ekiplerle paylaşarak ortak bir çalışma planı yapabilirsiniz. İlçedeki kuaförlerle anlaşarak düğün günü isterseniz evinizde isterseniz de mekanda saç ve makyajınız için hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Sultanbeyli gelin başı ve makyajı işlemleriniz için kuaförler önceden prova imkanı da sunarak kötü sürprizlerle karşılaşmanızı engelliyorlar.

İlçedeki salonlarda gelin saçı için klasik ve modern stiller yapılabiliyor. Gelin makyajı hizmetleri arasından doğal, porselen ve airbrush makyajlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Sultanbeyli güzellik salonları ayrıca düğün öncesi bakım paketlerine de sahipler. Bu paketler dahilinde düğünden önce gelinlere kaş ve kirpik bakımı, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemler de sunulabiliyor.

Sultanbeyli Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Sultanbeyli gelin saçı ve makyajı fiyatları, kuaförün deneyimine göre değişiklik gösteriyor. Ancak Sultanbeyli’nin İstanbul’da en uygun fiyatlı gelin başı yaptırabileceğiniz ilçelerden bir olduğunu söylemek mümkün. Sultanbeyli kuaförlerinde gelin başı için genellikle uygun fiyatlar isteniyor ve ilçede uçuk fiyatlı salon bulunmuyor. Ancak evde veya mekanda hizmet almak isterseniz, bazı kuaförler ek ücret talep edebiliyorlar.

Sultanbeyli kuaförlerinde yaptıracağınız gelin saçına göre fiyat istenebiliyor. Uzun bir zaman alacak ve yapımı zor bir model istediğinizde ödemeniz gereken miktar artış gösteriyor. Sultanbeyli’de saç tasarlatacak gelinler arasında salaş ve daha gösterişsiz modeller ise hem uygun fiyatlı hem de abartıdan uzak ve doğal bir görünüm vermeleri nedeniyle son zamanlarda oldukça trend.

Sultanbeyli Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Sultanbeyli'deki kuaförler, gelin adaylarına özel yapılan makyajlarda da genellikle İstanbul kuaförlerinin ortalamasından uygun fiyatlar sunuyorlar. İlçede lüks markaların makyaj malzemelerini kullanan salonlar, daha yüksek fiyatlarla işlem yapabiliyorlar. Sultanbeyli’de gelin makyajı fiyatları, salonlara göre değişiklik gösterse de çoğunlukla istediğiniz makyaj fiyatta belirleyici rol oynuyor. Sultanbeyli’deki salonlarda kalıcı, airbrush, porselen veya doğal görünümlü makyajlar uygulanabiliyor.

Kalıcı makyajlar, 1 yıldan uzun süre durabilmeleri ve uzun sürede yapılmaları nedeniyle daha yüksek fiyatlı oluyorlar. Porselen makyajlar da daha fazla ürün kullanıldığı ve yapımı daha uzun sürdüğü için gündelik makyajlardan daha pahalı oluyor. Airbrush kalıcılığı yüksek ürünler kullanılarak yapılıyor ve fiyatları ortalama oluyor. Daha sade makyajlarda ise fiyat çok daha uygun oluyor.

Sultanbeyli Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları