Pendik ve Çevresindeki Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

07.11.2019

Pendik ve çevresindeki gelinlik modaevleri hakkında bilgi sahibi olmak ister misin? "Hangi gelinlik hangi vücut tipine uygun, modaevlerinin genel bilgileri ve gelinlik fiyatları neler?" Tüm bu soruların cevaplarını burada bulacağından emin olabilirsin. Haydi, hemen incelemeye başla!

Pendik Gelinlik Modaevleri

Görsel Numarası: D1235821

Pendik gelinlik mağazaları arasından tarzına en uygun olan modaevlerini zahmetsizce bulmak ister misin? İşte senin için bir araya getirdiğim birbirinden profesyonel Pendik modaevleri, özellikleri ve senin için örnek olarak seçtiğim gelinlik modelleri...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Luis Louren

A - Tek Omuzlu - Beyaz - İşlemeli Tül Dantel - Katlı

Görsel Numarası: D125824

Luis Louren 4 katlı mağazası ve geniş ürün yelpazesi ile gelin adaylarını Pendik, Gazipaşa Caddesi’nde bekliyor. Farklı tasarım gelinlikleriyle dikkatleri üzerine çeken mağazadan senin için örnek olarak seçtiğim A kesim, etek kısmı katlı ve tek omuz detaylı gelinlik, özellikle armut vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak. Dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adayları da katlı eteği sayesinde bu gelinlik ile orantılı bir görünüm elde edebilirler. Mağazada gelinlik fiyatlarının minimum 500 ila 1000 TL’den başladığını da belirtmek istiyorum. Ayrıca gelinlik kiralamak isteyen gelin adayları da Luis Louren mağazasını ziyaret edebilirler.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Luis Louren

İstanbul

0850 241 1757


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Henna Gelinlik

Görsel Numarası: D233739

"Gelin olmak büyüleyicidir, Henna gelini olmak ise ayrıcalıktır." sloganıyla oldukça iddialı olduklarını vurgulayan Henna Gelinlik, özellikle A kesim ve prenses gelinlik modelleri ile gelin adaylarının dikkatini çekiyor. Gelinliklerinde sıklıkla karşımıza çıkan bir diğer özellik de kumaş tercihini dantelden yana yapmaları. İşlemeli ve dantelli gelinlik modelleri arasından senin için seçtiğim tül ve dantel detaylı bu prenses gelinlik, armut vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak. Straplez yakaya sahip olan gelinlik omuzlarınla kalçan arasındaki dengeyi orantılayacağı için kesinlikle bu modeli denemeni tavsiye ediyorum. Firmanın gelinlik fiyatlarının da minimum 1000 ile 2000 TL arasında olduğunu bilmende fayda var. Ayrıca gelin ayakkabısı, bolero, duvak ve eldiven de alabileceğin firmadan gelinlik kiralayabileceğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Henna Gelinlik / İstanbul

İstanbul

0850 241 1757


Leyla Modaevi

Görsel Numarası: D338908

Gelinlikte özgün tasarımlar arayan gelin adaylarını böyle alalım. Özellikle drapeli ve balo tipi gelinlik modelleriyle Pendik gelinlik modaevleri arasında öne çıkan Leyla Modaevi, farklı tarza sahip gelin adayları için oldukça iddialı modeller tasarlıyor. Senin için örnek olarak seçtiğim bu A kesim drapeli ve taş detaylı gelinlik en çok armut vücut tipindeki gelin adaylarına yakışacak. Hazır model ya da özel dikim hizmeti sunan modaevini, Pendik’te 19 Mayıs Caddesi üzerinde ziyaret ederek, senin için en uygun gelinliği bulmaları konusunda profesyonel ekibinden yardım alabilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Leyla Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Nuran Modaevi

Şifon - Tek Omuzlu - Balık - Beyaz

Görsel Numarası: D339540

Özellikle balık gelinlik modelleriyle dikkat çeken Nuran Modaevi’ni, İstanbul, Kartal’daki mağazasında ziyaret ederek birbirinden güzel gelinlik modellerini inceleyebilirsin. Hazır model gelinliklerin yanı sıra gelinlik dikimi konusunda da yardım alabileceğin modaevinden senin için seçtiğim örnek, tek omuzlu bir şifon balık gelinlik modeli. Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına önereceğim bu gelinliği havuz başı düğün mekanında giymeyi tercih edebilirsin. Fiyat etkenleri oldukça değişken olduğu için sana tavsiyem firmayla iletişime geçerek randevu talep etmen ve beğendiğin gelinlikler üzerinden fiyat alman.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Nuran Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Tale Moda

Straplez - A - Tül ve Dantel - Beyaz

Görsel Numarası: D669068

2004 yılından beri moda sektöründe hizmet gösteren Tale Moda, hazır gelinlik modellerinin yanı sıra özel dikim ve kiralama seçeneği de sunan bir firma. Özellikle balık gelinlik modelleriyle dikkat çeken Tale Moda’dan senin için seçtiğim model A kesim gelinlik. Bu gelinliği elma ve armut vücut tipindeki gelin adayları tercih edebilirler. Özellikle elma vücut tipindeki gelin adaylarının bu gelinliği giyerken altına korse giymelerini öneriyorum. Unutmadan sana firma hakkında bilgi vermem gereken önemli bir detay da var. Eğer İstanbul dışındaysan ve gelinliğini Tale Moda’dan beğendiysen, özel bir ölçü kataloğu gönderiyorlar ve sen ölçülerini yolladıktan sonra da beğendiğin gelinliği vücuduna uygun bir şekilde tasarlayıp, sana özel bir kutuyla beraber adrese teslim ediyorlar. Firmanın minimum gelinlik fiyatlarının 1000 ile 2000 TL arasında olduğunu da unutma! Pendik kiralık gelinlik fiyatları konusunda yardım alabilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Tale Moda

İstanbul

0850 241 1757


Ayfer Bitiş Modaevi

Görsel Numarası: D914255

2009 yılından beri gelinlik sektörünün içerisinde olan Ayfer Bitiş Modaevi, gelin adaylarını İstanbul, Maltepe’deki gelinlik mağazasında bekliyor. Özellikle prenses gelinlikler ile öne çıkan firma, drapeli ya da eteği kat kat olan modelleri de sıklıkla tercih ediyor. Gelinlik fiyatlarının minimum 1000 ila 2000 TL olduğu Ayfer Bitiş Modaevi’nden senin için seçtiğim gelinlik straplez bir prenses gelinlik modeli. Tüm vücut tiplerine uygun olabilecek bu gelinliği özellikle armut vücut tipindeki gelin adaylarına önerdiğimi de bilmelisin. Omuzları açıkta bırakan bu gelinlik ile saçlarını açık ya da toplu kullanmak tamamen senin tercihin. Firmanın kiralık gelinlik hizmeti sunduğunu da belirtmek istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Ayfer Bitiş Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Miry May ve Crystal Design

Görsel Numarası: D916418

“Amacımız Türkiye’deki gelinlere dünyadan bir pencere açmak!” diyen Mirymay, gelinlik için yurt dışından temin ettiği özel kumaşlar kullanıyor ve Fransız danteli, aplike dantel çeşitleri, swaroski taşlar ve Hindistan'dan getirttikleri özel siyah taşlarla üzerini işleyerek de gelinliğe zenginlik kazandırıyor. Pendik gelinlik mağazaları arasında sağlam bir yer edinen ve profesyonel şirketi olan MiryMay hakkında vurgulamak istediğim bir detay var! Mağazaya gittiğin zaman ekip yalnızca seninle ilgilenebilmek için mağazayı kapatarak sadece sana hizmet veriyorlar. Bu arada eğer kum saati vücut tipine sahip bir gelin adayı isen, örnek olarak seçtiğim bu balık gelinlik modelini mutlaka denemeni öneriyorum. Gelinlik fiyatlarının minimum 3000 TL’den başladığını da bilmende fayda var. Özel dikim gelinlik içinse kendileriyle iletişime geçmen gereken süre düğünden önce en az 1-2 ay! Çünkü mağazanın gelinlik dikim süresi 4 hafta! Unutmadan, Mirymay gelin adaylarına kiralama seçeneği de sunuyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Miry May ve Crystal Design

İstanbul

0216 706 0228


Cansın Moda

Görsel Numarası: D153003

Özellikle balık ve prenses gelinlik modelleri ile öne çıkan Cansın Moda, gösterişli ve dikkat çekici olmak isteyen gelin adaylarının vazgeçilmezi olacak! Tüm gelinlik modellerini inceleyeyebilmek için Kartal’da ziyaret edebileceğin mağazada gelinlik fiyatlarının da minimum 1000 TL’den başladığını bilmeni istiyorum. Cansın Moda’dan senin için seçtiğim bu A kesim gelinlik modeli sade, zarif ama dikkat çekici olmak isteyen armut ve dikdörtgen vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak. Ayrıca firmanın hazır gelinlik modellerinin yanı sıra özel dikim ve kiralama seçeneği de sunduğunu buraya not düşüyorum. Duvak, gelin buketi, eldiven, gelin kesesi, gelin kuşağı, şapka, şemsiye ve yelpaze gibi aksesuarları da bu firmadan temin edebileceğini unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Cansın Moda

İstanbul

0850 241 1757


Gonca Bayrak Atelier

Görsel Numarası: D219412

Güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle gelin adaylarına istedikleri gelinliği bulma ya da tasarlama konusunda yardımcı olan Gonca Bayrak, özellikle güpürlü gelinlik modelleriyle dikkat çekiyor. Asimetrik, A kesim ve balo tipi gelinlik modellerinin ağırlıklı olduğu firmadan örnek olarak seçtiğim dantelli prenses gelinlik modeli en çok armut vücut tipindeki gelin adaylarına yakışacak. Tabii tüm vücut tiplerinin de tercih edebileceği bu modeli, uzun kolları nedeniyle özellikle bahar ya da kış aylarında tercih etmeni öneriyorum. Gonca Bayrak Atelier’de gelinlik fiyatlarının ne aralıkta olduğunu öğrenmek istersen de minimum 2000 ila 3000 TL olduğunu bilmelisin. Ayrıca gelin ayakkabısı, bolero, duvak, eldiven, gecelik/sabahlık, gelin buketi, gelin kesesi, gelin iç çamaşırı, gelin kuşağı, şapka, şemsiye ve yelpaze gibi aksesuarlar için de sana yardımcı olacaklarını unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Gonca Bayrak Atelier

İstanbul

0850 241 1757


Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum