Semiha Taştan Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zümra Bridal
87 10

Ümraniye

Zümra Bridal

1 hafta
Özel Dikim
Sude Yağmur Moda Evi
107 19

Kadıköy

Sude Yağmur Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Hülya Kılıçoğlu Wedding
184 10

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Moda sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz ve işimizi hem severek hem de saygı duyarak ilk günkü heyecanımızla yapmaya devam ediyoruz. Büyük bir hevesle yıllar önce Semiha Taştan Modaevi markasını kurduk ve atölyemizi Pendik’te açtık. Burada kurucumuz başta olmak üzere her biri birbirinden yetenekli ve işini severek yapan profesyonel modacılar, tasarımlar ve terzilerle birlikte çalışıyoruz.

Bir gelinlikçi olarak tüm gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirebilecek işlere imza atıyoruz. Her yıl sayısız çiftle tanışıyor ve onlara en mutlu günlerine eşlik edecek tasarımlar sunuyoruz. Mağazamıza gelen ve bizimle çalışmak isteyen herkesi buradan memnun olmuş bir şekilde uğurlamayı başarıyoruz. Her yıl değişen ve sürekli yenilenen modayı yakından takip ederek yeni trendlerden haberdar olmayı ihmal etmiyoruz.

Mağazamızda pek çok hazır model bulunduruyoruz ve prensesten balık kesime, a kesimden Helen kesime kadar aklınıza gelebilecek her tarzda gelinlikle bol seçenek sunuyoruz. Gelinlerimiz randevu alarak gelip deneyerek üzerine en çok yakışanı satın alabiliyor veya kiralayabiliyor. Elbette ki tek seçenek bu da değil, düğününde benzersiz bir gelinlikle boy göstermek isteyen gelinlerimize özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Diledikleri modeli dizayn ediyor ve en kaliteli kumaşlar ve el işçiliği ile dikiyoruz.

Gelinlikler haricinde diğer özel gün ve kutlamalar için de kostümler tasarlayabiliyoruz. Nişan merasimleri için birbirinden güzel ve geniş renk yelpazesine sahip nişanlıklar, kına geceleri için başta kırmızının en güzel tonları olmak üzere pek çok renkte bindallılar, kaftanlar ve kınalıklar tasarlayabiliyoruz. Üstelik gelin adaylarımız haricinde yakınları ve sevdikleri için bu törenlere katılacak tüm hanım efendiler için de özel gün abiyeleri ve gece elbiseleri dikebiliyoruz.

İstanbul Pendik gelinlik modaevleri arasında kendinizi Semiha Taştan Modaevi’ne emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Semiha Taştan

  • Adres: Pendik/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!