Leyla Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Zümra Bridal
87 10

Ümraniye

Zümra Bridal

1 hafta
Özel Dikim
Dilber Yıldiz Fashion Home
20

Pendik

Dilber Yıldiz Fashion Home

1 hafta
Özel Dikim
Aysel Çelebi Modaevi
151 9 10

Pendik

Aysel Çelebi Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun zamandır gelinlik, nişanlık ve abiye üretiminde Leyla Modaevi ismiyle fark yaratıyoruz. Eskişehir’in yanı sıra İstanbul’da da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar çok sayıda kadını en özel günlerine hazırlamayı başaran profesyonel bir ekibiz. Koleksiyonlarımızda her zaman özgün tasarımlara yer veriyoruz. Siz de göz alıcı bir gelin olmak istiyorsanız, bizden hizmet alabilirsiniz.

Kurulduğumuz ilk günden beri hala heyecanlı ve istekliyiz. Çalışmalarımıza da bunu en iyi şekilde yansıtıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Dünyada moda olan tüm trendleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Gelinlik, abiye ve nişanlıklar tasarlıyoruz. Hazır modellerimiz kadar özel dikim hizmetlerimizde de oldukça iddialıyız. Daima en iyi kumaşları kullanıyoruz. Aksesuar seçiminde de oldukça özverili davranıyoruz. Büyük bir titizlikle çalışmalarımızı yapıyoruz.

Leyla Modaevi Pendik ailesi olarak profesyonel bir ekip olduğumuzu söyleyebiliriz. Sizi her zaman güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden içinize sinen olursa deneyebilirsiniz. Tadilat gerekirse yaparız.

Özel dikim bir hizmet almak isterseniz bize gelinliği tarif etmeli ya da göstermelisiniz. Kullanılacak kumaşlara, aksesuarlara, yaka ve etek kesimi gibi tüm detaylara sizinle birlikte karar veriyoruz. Provalarla gelinliğin yapımına başlıyoruz. Gelinliğin içerisinde rahat hareket edebilmeniz çok önemli. O nedenle prova aşaması oldukça mühim. Gelinlik modelinize uygun şekilde duvağınızı da tasarlıyoruz. Duvağın yanı sıra eldiven, kese gibi daha pek çok detayı size rahatlıkla temin ediyoruz.

Siz de Pendik gelinlikçileri arasında bir karar verecekseniz mutlaka modellerimize göz atmalı ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmelisiniz. Bizimle en kısa sürede iletişime geçmek için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Aycan Tunacar

Ilker Tunacar

  • Adres: 19 Mayıs Cad. No:22

Leyla Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!