Güler Gelinlik Pendik

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Güler Gelinlik Pendik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Güler Gelinlik Pendik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Güler Gelinlik Pendik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Güler Gelinlik Pendik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Güler Gelinlik Pendik Hakkında

Yaşamınızın en özel anları arasında ilk sıralarda yerini alacak düğün töreniniz için oldukça heyecanlı olduğunuzun farkındayız. 2005 yılından beri gelinlik sektöründe başarılı şekilde varlığımızı sürdürdüğümüz Güler Gelinlik Modaevi içerisinde bugüne kadar çok sayıda gelin adayının en özel anlarına eşlik etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek amacıyla yola çıktığımız maceramızda her daim müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış benimsiyoruz. Yılların bize kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda hizmetlerimizde geçmiş deneyimlerimizi sürekli göz önünde bulundurarak kaliteden taviz vermeden çalışıyoruz. İhtişamlı gözüken ve bazen de bir o kadar sade modeller üretiyoruz. Özel dikim yaptığımız modaevimiz içerisinde hazır modelleri de beğeninize sunuyoruz.

Hafta içi ve hafta sonu fark etmeden müsaitlik durumunuza göre sizi büyük bir keyifle mağazamızda ağırlıyoruz. Profesyonel, güler yüzlü ve oldukça yetenekli bir ekiple çalışıyoruz. Gelinlik tercihi için mağazamıza geldiğinizde sizi samimi bir şekilde karşılıyoruz. Aile sıcaklığındaymışsınız gibi hissedeceğiniz bir atmosfer oluşturuyoruz. İsteğiniz modeller hakkında detaylı olarak konuşarak düğününüzün tüm ayrıntılarına değiniyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor ve uygun şekilde kalıbınızı çıkarıyoruz. Aldığımız ölçüler doğrultusunda provalı dikimlerde yaklaşık olarak 1 ile 3 prova içerisinde istediğiniz gelinliği kolayca hazırlıyoruz. Modaevimiz içerisinde daima kaliteli kumaşlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Aklınıza gelebilecek her modeli tasarlıyor ve dikiyoruz. Bütçenizi düşünerek satın almaya ek olarak kiralama hizmeti de sunuyoruz. Randevu usulü çalıştığımız için modaevimize gelmeden önce sizden randevu almanızı özellikle talep ediyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları içerisinde yer alan Güler Gelinlik Pendik ekibinin şanslı gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Batı Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:24/2 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.