Gelinlik 21

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zümra Bridal
79 10

Ümraniye

Zümra Bridal

1 hafta
Özel Dikim
Hüma Gelinlik
72

Ümraniye

Hüma Gelinlik

1 haftadan az
Kiralama
Emine Meral Moda Evi
193 35

Kadıköy

Emine Meral Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Mutluluğunuz için pek çok hazırlık yapıyor, düğün planlamalarıyla uğraşıyorsunuz! Ancak hayatınızın en değerli gününde sizden daha özel hiçbir şey yok. Bu yüzden, alanında uzman ekibimiz ve modanın öncüleri arasında yer alan markamızla size bir teklifimiz var. Gelin, “Mutluluğa giden yolda son durağınız Gelinlik 21 mağazalarımız olsun.”

O özel ana yakışan ve şıklığınızı tamamlayan model için güzel gelinlerimizle keyifli bir çalışma süreci yürütüyoruz. Randevu sistemi ile çalışıyor, hoş sohbetler eşliğinde geçirdiğimiz hazırlık süreçlerini stresten uzaklaşma ve arınma anları olarak planlıyoruz. Bunun için tüm istek ve beklentilerinize cevap verecek profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Masalsı düğün törenin de bir yıldız gibi ışık saçmanız için her yıl, hatta sezonlarda yenilenen kreasyonlarla karşınıza çıkıyoruz. İşindeki ustalığı, büyük bir özen ve titizlikle tasarımlarına yansıtan ailemizle her geçen gün daha da iyi hizmet sunuyoruz. Kaliteden asla ödün vermediğimiz için özel kumaşlar, güpür ve danteller kullanıyoruz. El işlemesi gelinlikleriniz için ise; taç, pul, boncuk ve inciler tercih ediyoruz.

Hazır modellerimiz arasından seçim yapmak istemeyen gelinlerimiz için özel dikim tasarımlar yapıyoruz. 1 ila 3 prova sürecinde modelin kusursuz bir şekilde vücudunuza oturmasını sağlıyoruz. Zaten size özel kalıp çıkarılarak yaptığımız dikim modellerde hata da olmuyor, ancak son kontrolleri yapmak ve hatasız bir şekilde şıklığınızı tamamlamak için provalara büyük önem veriyoruz. Memnuniyetinizi önemsiyor, 10 yılı aşkın süredir eksilmeyen kalitemizle size hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Üstelik aksesuar, abiye, nişanlık ve gelinlik modellerimizle İstanbul’da; Pendik, Ümraniye, Bakırköy ve Kadıköy’deki şubelerimizde hizmet veriyoruz. Bursa’da da gelinlik modasının altında imzası olan markalar arasında yer alıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazalarını araştırıyorsanız, Gelinlik 21’i görmeden son kararınızı vermeyin deriz. Acele edin, randevu ve fiyat teklifleri için iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Salih Çelebi

  • Adres: Batı Mahallesi Ortanca Caddesi No:33 Kat1/Daire 1 Pendik

Gelinlik 21 Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!