Gelinlik 21

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gelinlik 21 Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Gelinlik 21 Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gelinlik 21 Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gelinlik 21 Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Gelinlik 21 Hakkında

Mutluluğunuz için pek çok hazırlık yapıyor, düğün planlamalarıyla uğraşıyorsunuz! Ancak hayatınızın en değerli gününde sizden daha özel hiçbir şey yok. Bu yüzden, alanında uzman ekibimiz ve modanın öncüleri arasında yer alan markamızla size bir teklifimiz var. Gelin, “Mutluluğa giden yolda son durağınız Gelinlik 21 mağazalarımız olsun.”

O özel ana yakışan ve şıklığınızı tamamlayan model için güzel gelinlerimizle keyifli bir çalışma süreci yürütüyoruz. Randevu sistemi ile çalışıyor, hoş sohbetler eşliğinde geçirdiğimiz hazırlık süreçlerini stresten uzaklaşma ve arınma anları olarak planlıyoruz. Bunun için tüm istek ve beklentilerinize cevap verecek profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Masalsı düğün törenin de bir yıldız gibi ışık saçmanız için her yıl, hatta sezonlarda yenilenen kreasyonlarla karşınıza çıkıyoruz. İşindeki ustalığı, büyük bir özen ve titizlikle tasarımlarına yansıtan ailemizle her geçen gün daha da iyi hizmet sunuyoruz. Kaliteden asla ödün vermediğimiz için özel kumaşlar, güpür ve danteller kullanıyoruz. El işlemesi gelinlikleriniz için ise; taç, pul, boncuk ve inciler tercih ediyoruz.

Hazır modellerimiz arasından seçim yapmak istemeyen gelinlerimiz için özel dikim tasarımlar yapıyoruz. 1 ila 3 prova sürecinde modelin kusursuz bir şekilde vücudunuza oturmasını sağlıyoruz. Zaten size özel kalıp çıkarılarak yaptığımız dikim modellerde hata da olmuyor, ancak son kontrolleri yapmak ve hatasız bir şekilde şıklığınızı tamamlamak için provalara büyük önem veriyoruz. Memnuniyetinizi önemsiyor, 10 yılı aşkın süredir eksilmeyen kalitemizle size hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Üstelik aksesuar, abiye, nişanlık ve gelinlik modellerimizle İstanbul’da; Pendik, Ümraniye, Bakırköy ve Kadıköy’deki şubelerimizde hizmet veriyoruz. Bursa’da da gelinlik modasının altında imzası olan markalar arasında yer alıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazalarını araştırıyorsanız, Gelinlik 21’i görmeden son kararınızı vermeyin deriz. Acele edin, randevu ve fiyat teklifleri için iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Batı Mahallesi Ortanca Caddesi No:33 Kat1/Daire 1 Pendik

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gelinlik 21 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.