Gelinlik 21

E-posta Gönder

Gelinlik 21 Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Gelinlik 21 Genel Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta

Gelinlik 21 Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet

Gelinlik 21 Sıkça Sorulan Sorular

Gelinlik 21 gelinlik fiyatları ne kadar?

Gelinlik 21 gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gelinlik 21 gelinlik teslim süresi ne kadar?

Gelinlik 21 gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Gelinlik 21 kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Gelinlik 21 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Gelinlik 21 aksesuar sağlıyor mu?

Gelinlik 21, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Gelinlik 21 pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Gelinlik 21 pazar günü hizmet veriyor.


Gelinlik 21 düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Gelinlik 21 düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Gelinlik 21 Hakkında

Mutluluğunuz için pek çok hazırlık yapıyor, düğün planlamalarıyla uğraşıyorsunuz! Ancak hayatınızın en değerli gününde sizden daha özel hiçbir şey yok. Bu yüzden, alanında uzman ekibimiz ve modanın öncüleri arasında yer alan markamızla size bir teklifimiz var. Gelin, “Mutluluğa giden yolda son durağınız Gelinlik 21 mağazalarımız olsun.”

O özel ana yakışan ve şıklığınızı tamamlayan model için güzel gelinlerimizle keyifli bir çalışma süreci yürütüyoruz. Randevu sistemi ile çalışıyor, hoş sohbetler eşliğinde geçirdiğimiz hazırlık süreçlerini stresten uzaklaşma ve arınma anları olarak planlıyoruz. Bunun için tüm istek ve beklentilerinize cevap verecek profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Masalsı düğün törenin de bir yıldız gibi ışık saçmanız için her yıl, hatta sezonlarda yenilenen kreasyonlarla karşınıza çıkıyoruz. İşindeki ustalığı, büyük bir özen ve titizlikle tasarımlarına yansıtan ailemizle her geçen gün daha da iyi hizmet sunuyoruz. Kaliteden asla ödün vermediğimiz için özel kumaşlar, güpür ve danteller kullanıyoruz. El işlemesi gelinlikleriniz için ise; taç, pul, boncuk ve inciler tercih ediyoruz.

Hazır modellerimiz arasından seçim yapmak istemeyen gelinlerimiz için özel dikim tasarımlar yapıyoruz. 1 ila 3 prova sürecinde modelin kusursuz bir şekilde vücudunuza oturmasını sağlıyoruz. Zaten size özel kalıp çıkarılarak yaptığımız dikim modellerde hata da olmuyor, ancak son kontrolleri yapmak ve hatasız bir şekilde şıklığınızı tamamlamak için provalara büyük önem veriyoruz. Memnuniyetinizi önemsiyor, 10 yılı aşkın süredir eksilmeyen kalitemizle size hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Üstelik aksesuar, abiye, nişanlık ve gelinlik modellerimizle İstanbul’da; Pendik, Ümraniye, Bakırköy ve Kadıköy’deki şubelerimizde hizmet veriyoruz. Bursa’da da gelinlik modasının altında imzası olan markalar arasında yer alıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazalarını araştırıyorsanız, Gelinlik 21’i görmeden son kararınızı vermeyin deriz. Acele edin, randevu ve fiyat teklifleri için iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Batı Mahallesi Ortanca Caddesi No:33 Kat1/Daire 1 Pendik

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gelinlik 21 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.