Makyaj Antalya Makeup & Beauty Studio

Listeme ekle
Makyaj Antalya Makeup & Beauty Studio


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Makyaj Antalya Makeup & Beauty Studio sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Sorular

Hakkında

Gelin saflığı,temizliği ve masumiyeti ifade eder.Bu yüzden makyajı ve saçı da en az gelinliği kadar kusursuz olmalıdır. Yüz hatlarına uygun, gelinin kişiliğinin önüne geçmeyen bir makyajla bu saflığı yakalamak mümkün.Gelinlerimizle buluştuğumuz ortak nokta, o özel gün herşeyin kusursuz olması gerektiği yönünde..Bu yüzden karar verirken makyözünüzün referanslarını görmeniz gerekir.Bir makyöz aynı zamanda gelinin yakın arkadaşıdır.Onun tüm endişelerin anlayabilir, pozitifliği ve tecrübesiyle ona yardımcı olur.Fotoğraflarınız ve videolarınız ömür boyu iyi birer hatıra olarak kalmalıdır. Bunun içinde fotoğraf ışığına uygun tekniklerle yapılan Kryolan Profesyonel Makyaj Düğün gününüz boyunca sabahtan akşama kadar güvenle cildinizde durur,özel yapısı sayesinde terlemenize imkan vermeden cildinize hava aldırır, yanlış ışık parlamalarını engelleyerek,ışığın cildinizden akıp gitmesine olanak verir. Böylece fotoğraflarınız ve videolarınızda hep en iyi halinizle çıkarsınız..Yeni yuvalarının ilk sayfasında kusursuz ve kalıcı bir makyaj ile geçirmek isteyenlerin tercihi KRYOLAN ile düğün günü boyunca makyaj tazelemek zorunda değilsiniz.Sizde 70'i Aşkın ülkede kullanılan Kryolan Profesyonel Makyaj Ürünleri, Kryolan ve Paris teknikleri ile tanışmak,düğün günü hakkında püf noktalarını öğrenmek ve düğününüzü mükemmel bir görünümle geçirmek istiyorsanız Yeşilbahçe'de hizmet veren Makyaj Antalya'ya bir kahveye uğrayabilirsiniz..
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Betul Hazar, Derya Kok Adres Yeşilbahçe mah. Metin kasapoğlu cd. 1448 sk. No:3/3 Muratpaşa Antalya
Muratpaşa,
Makyaj Antalya Makeup & Beauty Studio ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Makyaj Antalya Makeup & Beauty Studio hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap