Yakınlardaki diğer seçenekler:

%20 indirim
Make up By Elif Karakaya
22
2

Make up By Elif Karakaya adıyla kurmuş olduğum tek kişilik firma çatısı altında 3 yıldır profesyonel olarak freelance çalışıyorum. En özel hatıranız olarak kalacak düğün gününüze sizi peri...

Hizmet İçeriği
Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Canan Sertkaya Hairmakeup
30

Düğün günü sadece gelinliğinizin zarifliğiyle değil, onunla uyumlu makyajınızla ışıldamaya ne dersiniz? Hep hayalini kurduğunuz o değerli gün gelip çattığında gülümsemenizi ön plana çıkaracak...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500 TL'den az
%14 indirim
Hera Bayan Kuaförü
26

Hera Bayan Kuaförü, gelinlerin özel günlerinde en güzel hallerine kavuşmalarını sağlamak için 2016 yılından beri hizmet veriyor. Antalya gelin saçı makyajı alanında uzman olan profesyonel...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Saadet Bahşeliyeva
50
3

Aileden gelen mesleki geçmişiyle çekirdekten yetiştiği sektörde 2019 yılından beri profesyonel olarak hizmet sağlayan Saadet Bahşeliyeva, düğün günlerinde ışıl ışıl parlayarak güzelliğiyle herkesi...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Maya Hair & Make Up
85
1
Maya Hair & Make Up

14 yorum

Muratpaşa

 • 4. yıl
 • Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz o gün geldiğinde her gelin gibi siz de düşlediğiniz göz alıcı görünüme kavuşmak isteyeceksiniz. Gülümsemenizi ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtacak saç ve...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500 TL'den az
  Makeup Çilem Demir
  29
  Makeup Çilem Demir

  5 yorum

  Muratpaşa

  2020 yılından beri güzellik dünyasının kaliteli ürünleriyle profesyonel işçiliğimizi birleştirerek kusursuz işlere imza atıyoruz. Makeup Çilem Demir markamızla Antalya gelin makyajı alanında çok...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Döşemealtı Kuaförleri ve Hizmetleri

  Döşemealtı kuaförleri; cilt bakımı, epilasyon ve kaş tasarımı gibi hizmetleri içeren oldukça çeşitli hizmetlere sahipler. Cilt bakımı hizmetleri, müşterilerin cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre özenle uygulanıyor. Profesyonel estetisyenler, kusursuz bir görünüme ulaşmanız için cildinizi temizliyor, nemlendiriyor ve canlandırıyor. Bunun yanında; epilasyon, ağda veya lazer hizmetleri de Döşemealtı’nda son derece popüler.

  Döşemealtı’ndaki kuaförler; düğün, nişan, mezuniyet törenleri veya doğum günleri gibi özel günler için de pek çok hizmete sahip. Profesyonel kuaförlerinden size en çok yakışan saç modelleri hakkında bilgi alarak öze günlerinize en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Ayrıca cilt alt tonunuza ve yüz hatlarınıza uygun bir şekilde yapılan makyajla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

  Döşemealtı Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

  Döşemealtı kuaför fiyatları hizmetin ne kadar detaylı olduğuna göre değişebiliyor. Saç renklendirme işlemleri en geniş fiyat skalasına sahip hizmetler arasında yer alıyor. Dip boya ve saç cilası gibi işlemler bu hizmetlerin arasında en uygun fiyatlı olanlarından. Ombre, balyaj ve röfle gibi işlemlerde saç açıcıları kullanıldığı için çok daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

  Her bütçeye uygun pek çok kuaför Döşemealtı’nda bulunuyor. Yeniköy ve Yeşilbayır semtlerinde bulunan kuaförler uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle oldukça dikkat çekiyor. Özel günlerinizde saç ve makyaj hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, kuaförler gelin saçı ve makyajı için ayrı bir fiyatlandırma belirliyorlar. İsterseniz paket hizmetlerden yararlanabilir veya ihtiyacınız olan hizmetleri kendi bütçenize göre seçebilirsiniz.

  Döşemealtı’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Döşemealtı Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  Döşemealtı gelin saçı ve makyajı firmalarından kuaför salonlarının dışında da hizmet almanız mümkün. Kuaförlerin birçoğu evde ve seçtiğiniz mekanda hizmet verebiliyorlar. Eğer şehir dışında hizmet almak istiyorsanız da kuaförlerden detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Bunun yanında pek çok kuaför 4 ila 8 kişiden oluşan düğün gruplarına hizmet verebiliyor. Böylece yakınlarınızla beraber keyifle hazırlanabilirsiniz.

  Pek çok Döşemealtı güzellik salonu sadece saç ve makyaj değil; el ve ayak tırnak bakımı hizmetleriyle de dikkat çekiyor. Düğünlerinde bakımlı görünmek isteyen gelinler; manikür, pedikür, tırnak tasarımı ve kalıcı oje gibi hizmetleri tercih ediyorlar. Bunun yanında cildinizin makyaj öncesinde parlamasını ve daha sağlıklı görünmesini isterseniz, kuaförlerin cilt bakım hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz.

  Döşemealtı Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  Döşemealtı gelin saçı fiyatları uygulanan modele göre değişiklik gösteriyor. Saçın şekillendirilmesi için harcanan zaman ve modelin karışıklığı gibi noktalar fiyatı etkiliyor. Daha doğal olan düz ve dalgalı modeller, büyük ve gösterişli topuz modellerine göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Eğer saçınıza duvak ekletmek istiyorsanız da ödeyeceğiniz fiyat artabiliyor.

  Saçınız şekillendirilirken talep ettiğiniz aksesuarlar ve saç eklemeleri de fiyatı etkileyebiliyor. Özellikle kısa saça sahip gelinler daha uzun bir saç modeli yaptırmak istiyorlarsa, çıt çıt ve kaynak kullanımını tercih edebiliyorlar. Kullanılan çıt çıtın ve kaynağın uzunluğu ya da sayısına göre de ödeyeceğiniz fiyat artabiliyor. Ayrıca ekleme yapılan saçın kalitesine göre fiyat belirleniyor.

  Döşemealtı Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

  Döşemealtı gelin makyajı hizmetleri farklı fiyat aralıkları sunabiliyor. Seçtiğiniz makyajın kalıcılığı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve makyaj artistinin tecrübesi fiyatı oldukça etkiliyor. Profesyonel makyözlerle daha yüksek fiyatlara anlaşsanız da oldukça kaliteli bir hizmet alarak büyüleyici görünebilirsiniz. Bunun yanında kaliteli makyaj malzemeleriyle yapılan tasarımlar için de uygun fiyatların talep edildiği kuaförler var.

  Gelin makyajı hizmeti için gelin adaylarına özel paketler sunulabiliyor. Bu paketler içerisinde gelin saçı ve makyajı birlikte yer alıyor. Böylece ödeyeceğiniz fiyat biraz daha uygun olabiliyor. Ayrıca düğün öncesi deneme makyajı gibi ek hizmetler de sunulabilir. Bazı kuaförler saç-makyaj provalarını paket fiyatına dahil ederken, bazılarında ise ek bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

  Döşemealtı Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları