Düğün Davetiyesi

Antalya Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Antalya Davetiye
1 Yorum
2. yıl
Muratpaşa

Düğün tarihinizi aldınız, düğün mekanına karar verdiniz. O halde sırada düğününüzü sevdiklerinize duyurmak ve mutluluğunuza onları da dahil etmek var! İşte biz, Antalya Davetiye olarak bu noktada...

5 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Muratpaşa Adalya Davetiye

10-15 TL

Muratpaşa Beşiktaş Davetiye

5-10 TL

Muratpaşa Sim Davetiye

5 TL'den az

Manavgat Designsista Davetiye

10-15 TL

Muratpaşa Boutique.D'lara

10-15 TL

Muratpaşa Dilek Davetiye

5 TL'den az

Aksu Armoni Davetiye

5-10 TL

Muratpaşa Karya Davetiye

5 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Kartı ve Nikah Davetiyesi Çeşitleri Nelerdir?

Düğün davetiyelerini genel olarak, klasik, fotoğraflı, DVD ya da e-davetiye ve obje davetiye olarak dört başlıkta toplayabiliriz. Klasik davetiyeler neredeyse tüm davetiyeciler tarafından hazırlanabilen, kullanılan materyaller zaman zaman değişse de klasik davetiye formunun bozulmadığı türlerdir. Sadeliğin ön planda olduğu bu davetiyeler her ne kadar klasik de olsalar, farklı baskı teknikleri sayesinde, yeni evlenecek çiftlere pek çok seçenek sunuyor.

Bir diğer davetiye türü olan fotoğraflı davetiyelerde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı kullanabilir ya da davetiyeniz için bir fotoğrafçı ile anlaşarak, özel bir çekim yaptırabilirsiniz. Özellikle son dönemde hayli yaygınlaşan save the date fotoğrafçılığı ile düğün tarihinizi sevdiklerinizle paylaşmanızı eğlenceli hale getirecek birbirinden renkli kareler yakalamanız mümkün. Fotoğrafların kalitesinden emin olduktan sonra, sıra davetiye firmanızla anlaşmaya kalıyor.

Eğer davetlileriniz genellikle gençlerden oluşuyorsa, DVD ya da e-davetiye gibi teknolojik seçenekleri kullanmanızı öneriyoruz. Eğer bir e-davetiye hazırlatacaksanız sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşarak, çok daha fazla kişiye zahmetsizce düğün tarihinizi bildirmiş olursunuz. Videoya kaydı yaparak, DVD yoluyla düğün tarihinizi sevdiklerinize kendi ağzınızdan bildirmek de, kulağa oldukça hoş geliyor.

Obje davetiyeler de zarflı, klasik modellerden sıkılanların tercih edebileceği türler arasında yer alıyor. Minik çerçeve, şişe, kutu, kitap ayracı ya da aklınıza gelen beğendiğiniz bir objeyi düğün davetiyenize dönüştürebilirsiniz. Bunu yaparken düğün konseptinizi de dikkate almanızı öneririz.

Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Davetiyenizi seçerken, düğün konseptinin yanı sıra düğün yapacağınız mekan da önemlidir. Mesela sahil düğünü yapacaksanız, deniz kabuğu ve yıldızlarının yer aldığı davetiye modelleri, düğününüzde bütünlük yaratacaktır. Bunun yanı sıra davetiyenizde fontların okunaklı olmasına dikkat etmek, ailelerin isimleri gibi vurgulanacak yerlerde daha büyük fontlar kullanmak önemlidir. Ayrıca davetiyelerinizi düğününüzden en az 6 ay öncesinde, konuklarınıza ulaştıracak şekilde hazırlamalısınız. Eğer davetiye listeniz kabarıksa ve listedeki herkesi düğüne çağıramayacağınızı düşünüyorsanız, çift davetiye bastırarak, kimi tanıdıklarınızı sadece nikaha, kimilerini ise hem nikaha hem düğüne davet edebilirsiniz. Ya da dilerseniz çift davetiye bastırmak yerine, tek bir davetiye bastırıp, burada nikah törenine ilişkin bilgilere yer verebilirsiniz. Düğüne çağıracağınız kişilerin zarflarına düğünün yapılacağı yer ve zaman bilgilerinin yer aldığı düğün kartları koymak da bir başka seçenek.

Hala davetiyenizi seçemediyseniz, düğün davetiyesi modellerinin yer aldığı galeri sayfamızı inceleyerek ilham alabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada ise şehrinizde bulunan davetiye firmalarını listeleyebilir, dilediklerinizden zahmetsizce davetiye fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları