Antalya Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Düğün davetiyeni henüz seçmediysen, birbirinden farklı davetiye modelleri için Düğün.com'a gelerek Antalya davetiye firmalarını incele ve hemen fiyat teklifi iste!

Karya Davetiye

Muratpaşa

Karya Davetiye

Hayatınız için önemli bir başlangıç yapacağınız düğününüze sevdiklerinizi tamamen size özel olarak tasarlanacak davetiyeniz ile davet etmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz kişi ile hayatlarınızı...

1 yorum

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

79 1 2
İncele
Designsista Davetiye

Manavgat

Designsista Davetiye

Düğününüze dair tüm detaylarla ayrıntılı bir şekilde ilgilendiğinizi biliyoruz. Sıra davetiye seçimine geldiğinde ise Antalya’da hizmet veren atölyemize bakmadan karar vermemelisiniz. Abartıdan uzak.

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

59 3 2
İncele
Boutique.D'lara

Muratpaşa

Boutique.D'lara

Hayırlı uğurlu olsun, evlenmeye karar verdiniz ve sırasıyla düğün salonu, gelinlik, damatlık derken sıra düğün davetiyenize geldi. Bizce Düğün Davetiyesi evlilik alışverişlerinin en titiz ayağı,...

13 yorum

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

25 13
İncele
Design Masters

Muratpaşa

Design Masters

Design Master Reklam ve Tasarım Ajansı adı ile kurduğumuz firmamız ile hatırı sayılır bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Çok yönlü bir ajans olarak kapsamlı bir faaliyet alanımız olduğunu bilmenizi...

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

24 1 8
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Düğün Kartı ve Nikah Davetiyesi Çeşitleri Nelerdir?

Düğün davetiyelerini genel olarak, klasik, fotoğraflı, DVD ya da e-davetiye ve obje davetiye olarak dört başlıkta toplayabiliriz. Klasik davetiyeler neredeyse tüm davetiyeciler tarafından hazırlanabilen, kullanılan materyaller zaman zaman değişse de klasik davetiye formunun bozulmadığı türlerdir. Sadeliğin ön planda olduğu bu davetiyeler her ne kadar klasik de olsalar, farklı baskı teknikleri sayesinde, yeni evlenecek çiftlere pek çok seçenek sunuyor.

Bir diğer davetiye türü olan fotoğraflı davetiyelerde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı kullanabilir ya da davetiyeniz için bir fotoğrafçı ile anlaşarak, özel bir çekim yaptırabilirsiniz. Özellikle son dönemde hayli yaygınlaşan save the date fotoğrafçılığı ile düğün tarihinizi sevdiklerinizle paylaşmanızı eğlenceli hale getirecek birbirinden renkli kareler yakalamanız mümkün. Fotoğrafların kalitesinden emin olduktan sonra, sıra davetiye firmanızla anlaşmaya kalıyor.

Eğer davetlileriniz genellikle gençlerden oluşuyorsa, DVD ya da e-davetiye gibi teknolojik seçenekleri kullanmanızı öneriyoruz. Eğer bir e-davetiye hazırlatacaksanız sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşarak, çok daha fazla kişiye zahmetsizce düğün tarihinizi bildirmiş olursunuz. Videoya kaydı yaparak, DVD yoluyla düğün tarihinizi sevdiklerinize kendi ağzınızdan bildirmek de, kulağa oldukça hoş geliyor.

Obje davetiyeler de zarflı, klasik modellerden sıkılanların tercih edebileceği türler arasında yer alıyor. Minik çerçeve, şişe, kutu, kitap ayracı ya da aklınıza gelen beğendiğiniz bir objeyi düğün davetiyenize dönüştürebilirsiniz. Bunu yaparken düğün konseptinizi de dikkate almanızı öneririz.

Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Davetiyenizi seçerken, düğün konseptinin yanı sıra düğün yapacağınız mekan da önemlidir. Mesela sahil düğünü yapacaksanız, deniz kabuğu ve yıldızlarının yer aldığı davetiye modelleri, düğününüzde bütünlük yaratacaktır. Bunun yanı sıra davetiyenizde fontların okunaklı olmasına dikkat etmek, ailelerin isimleri gibi vurgulanacak yerlerde daha büyük fontlar kullanmak önemlidir. Ayrıca davetiyelerinizi düğününüzden en az 6 ay öncesinde, konuklarınıza ulaştıracak şekilde hazırlamalısınız. Eğer davetiye listeniz kabarıksa ve listedeki herkesi düğüne çağıramayacağınızı düşünüyorsanız, çift davetiye bastırarak, kimi tanıdıklarınızı sadece nikaha, kimilerini ise hem nikaha hem düğüne davet edebilirsiniz. Ya da dilerseniz çift davetiye bastırmak yerine, tek bir davetiye bastırıp, burada nikah törenine ilişkin bilgilere yer verebilirsiniz. Düğüne çağıracağınız kişilerin zarflarına düğünün yapılacağı yer ve zaman bilgilerinin yer aldığı düğün kartları koymak da bir başka seçenek.

Hala davetiyenizi seçemediyseniz, düğün davetiyesi modellerinin yer aldığı galeri sayfamızı inceleyerek ilham alabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada ise şehrinizde bulunan davetiye firmalarını listeleyebilir, dilediklerinizden zahmetsizce davetiye fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.