Antalya Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Düğün.com çiftlerine özel Antalya damatlık mağazaları farklı model ve seçenekleriyle Düğün.com'da. Sen de tek tıkla tüm damatlık modellerini inceleyebilir, galerilerine bakabilir ve hemen randevu alabilirsin!

Esnek sözleşme Baggi Men

Muratpaşa

Baggi Men

1981 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız Kaliteli hizmetlerimiz ve sıra dışı çizgilerimiz ile önce tüm Türkiye olmak üzere tüm dünya piyasasında kendimize bir yer buluyoruz. Hayatınızın...

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

2

Yorum

%40 indirim
280
2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Damatlık Firmaları
Tüm Şehirler Damatlık Firmaları

Damatlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasadaki pek çok damatlık modeli ile müstakbel damatların da kendi tarzlarına uygun şekilde bir damat stili yaratma imkanları arttı. Eğer şık bir damat olmak istiyorsanız, gelin, düğün mekanı ve düğün teması ile ahenk içerisinde olmalısınız. Düğün mekanına göre giyeceğiniz damatlık takım elbisede, kıyafetinizin kesimi, rengi ve vücudunuzda duruşu çok önemlidir. Eğer bir kır düğünü ile evlenecekseniz, rahat bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Özellikle lacivert, bej ve toprak tonları kır düğünleri için oldukça ideal renklerdir. Ayakkabı tercihinizi, kıyafetiniz ile uyumlu loafer bir ayakkabıdan yana yapabilirsiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz diğer aksesuarlar, pantolon askısı, damat yaka çiçeği olabilir. Eğer pantolon askısı kullanacaksanız, papyon tercihinde bulunmanızı öneririz.

Düğününüz şık bir otelin, büyük bir balo salonunda gerçekleşecekse, siyah smokin ya da frak gibi, ortamın ciddiyetine ve şıklığına uyum sağlamanızı sağlayacak bir tercihte bulunmalısınız. Eğer smokin giyecekseniz, ata yaka gömlek, parlak rugan ayakkabılar, ayakkabı ile uyumlu kemer, şık bir kol saati ve kol düğmeleri hoş bir uyum yakalamanız için ideal olacaktır. Bu arada kuşaklı damatlık tercihinde bulunduysanız, kemer takmanıza gerek bulunmadığını da hatırlatalım. Eğer bir kumsal düğünü ile evlenecekseniz, smokin yerine krem ya da buz mavisi tonlarında, keten ya da pamuklu kumaştan hoş bir takım elbise giyebilirsiniz. Vücudunuz müsaitse, İtalyan kesimler üzerinizde hoş duracaktır.

Damatlığınızı satın alabileceğiniz şehrinizdeki firmaları, bulunduğunuz sayfa aracılığı ile kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.