Damatlık

Antalya Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Muratpaşa Şehir Moda

Muratpaşa Ramsey

Muratpaşa Abdullah Kiğılı Exclusive Cut

2.000 TL'den az

Muratpaşa Bay - Men Erkek Giyim

2.000 TL'den az

Muratpaşa Net Damatlık

2.000 TL'den az

Muratpaşa Baggi Men

2.000-3.000 TL

Muratpaşa Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasadaki pek çok damatlık modeli ile müstakbel damatların da kendi tarzlarına uygun şekilde bir damat stili yaratma imkanları arttı. Eğer şık bir damat olmak istiyorsanız, gelin, düğün mekanı ve düğün teması ile ahenk içerisinde olmalısınız. Düğün mekanına göre giyeceğiniz damatlık takım elbisede, kıyafetinizin kesimi, rengi ve vücudunuzda duruşu çok önemlidir. Eğer bir kır düğünü ile evlenecekseniz, rahat bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Özellikle lacivert, bej ve toprak tonları kır düğünleri için oldukça ideal renklerdir. Ayakkabı tercihinizi, kıyafetiniz ile uyumlu loafer bir ayakkabıdan yana yapabilirsiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz diğer aksesuarlar, pantolon askısı, damat yaka çiçeği olabilir. Eğer pantolon askısı kullanacaksanız, papyon tercihinde bulunmanızı öneririz.

Düğününüz şık bir otelin, büyük bir balo salonunda gerçekleşecekse, siyah smokin ya da frak gibi, ortamın ciddiyetine ve şıklığına uyum sağlamanızı sağlayacak bir tercihte bulunmalısınız. Eğer smokin giyecekseniz, ata yaka gömlek, parlak rugan ayakkabılar, ayakkabı ile uyumlu kemer, şık bir kol saati ve kol düğmeleri hoş bir uyum yakalamanız için ideal olacaktır. Bu arada kuşaklı damatlık tercihinde bulunduysanız, kemer takmanıza gerek bulunmadığını da hatırlatalım. Eğer bir kumsal düğünü ile evlenecekseniz, smokin yerine krem ya da buz mavisi tonlarında, keten ya da pamuklu kumaştan hoş bir takım elbise giyebilirsiniz. Vücudunuz müsaitse, İtalyan kesimler üzerinizde hoş duracaktır.

Damatlığınızı satın alabileceğiniz şehrinizdeki firmaları, bulunduğunuz sayfa aracılığı ile kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları