Gelin Saçı ve Makyajı

Kepez Gelin Saçı ve Makyajı

Canan Sertkaya Hairmakeup
5 Yorum
Kepez

Düğün günü sadece gelinliğinizin zarifliğiyle değil, onunla uyumlu makyajınızla ışıldamaya ne dersiniz? Hep hayalini kurduğunuz o değerli gün gelip çattığında gülümsemenizi ön plana çıkaracak...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
10.000-15.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kepez Kuaförleri ve Hizmetleri

Kepez ilçesi Antalya’nın popüler düğün mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Gelinlerin hazırlık ihtiyaçları için her daim hazır olan Kepez kuaförleri her adımda isteklerinizi göz önünde bulundurarak istediğiniz saç ve makyaj modellerini gerçeğe dönüştürüyor. Kuaförler genellikle Duraliler ve Yeniemek mahallelerinde yoğunlaşıyor. Uzmanlar yeni trendleri yakından takip etmeye özen göstererek saç ve makyaj modellerini sürekli olarak yeniliyor.

Kepez’deki kuaförler geniş salonları ile Antalya kuaför ve güzellik salonları arasında öne çıkıyor. Kahve ve sohbet ile geçen hazırlanma süreci düğün gününün tatlı telaşını üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Çoğu kuaför 5 ila 10 arasında yakınınızı sizinle eş zamanlı olarak hazırlayabiliyor. Düğün grubu hizmetlerinin yanında masaj ve solaryum benzeri uygulamalardan da faydalanabiliyorsunuz.

Düğün gününden önce ön görüşmeler düzenleyen Kepez kadın kuaförleri zevklerinizi ve düğün detaylarınızı öğreniyor. Gelinliğinizin yakası, konseptiniz ve düğün mekanınız size önerilecek olan modelleri değiştirebiliyor. Yüz ve saç analizinizi yapan uzmanlar zevklerinizi de göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak saç ve makyaj tarzlarını belirliyor. Aklınızda spesifik bir model yoksa, salonların kataloglarından yararlanabilirsiniz.

Kepez Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kepez kuaför fiyatları geniş bir yelpazede yer alıyor. Bütçeniz ne olursa olsun isteklerinizi karşılayacak bir kuaför bulabiliyorsunuz. Yeniemek ve Fabrikalar mahallelerinde yer alan salonlar cebi yormayan fiyatları ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Daha kapsamlı hizmet paketleri sunan kuaförler için ise Yeşiltepe Mahallesi’ne yönelmenizi öneriyoruz. Yeşiltepe kuaförleri genellikle daha yüksek rakamlardan başlıyor.

Birçok kuaför Kepez’deki salonlarında ücretsiz prova hizmeti sunuyor. Ücretsiz saç ve makyaj provaları sayesinde seçtiğiniz modellerden emin olabilir ve gerekirse değişikliklere gidebilirsiniz. Bazı kuaförler kapora sistemi ile çalışıyor. Ancak havale, nakit ve kredi kartı ile peşin ödeme yapmanız durumunda fiyatlar daha avantajlı rakamlara sabitlenebiliyor. Birçok salon erken randevu yaptıran gelinlere özel indirimler sağlıyor.

Kepez’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kepez kuaförleri arasında seçim yaparken beğendiğiniz modellerde uzmanlaşan salonları tercih etmenizi öneriyoruz. Salonlarda bulabileceğiniz katalog ve örnekleri inceleyerek uzmanların beğendiğiniz tarzda modelleri nasıl yaptığını öğrenebilirsiniz. Güler yüzlü ekipleri tercih etmek, tekrarı olmayan bu günde hazırlık sürecinizi daha keyifli hale getiriyor. Salonların hizmet paketlerinin neler içerdiğini önceden incelemeniz gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz.

Randevu sistemi ile çalışan Kepez güzellik merkezleri düğün gününden yaklaşık 1 ay önce randevu almanızı istiyor. Kuaförlerin çalışma gün ve saatleri farklılık gösterebildiğinden uzmanlarla mümkün olduğunca erken iletişime geçmenizi öneriyoruz. Evinizde veya düğün mekanında hizmet veren kuaförler de bulunuyor. Salon dışı hizmetler için de erkenden randevu almanız önemli oluyor.

Kepez Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  • Antalya gelin saçı ve makyajı firmaları birçok farklı hizmet ile karşımıza çıkıyor. Manikür/pedikür ve jel tırnak uygulamaları gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

  • Birçok salon damatlara da tıraş ve saç tasarımı hizmeti veriyor. Bu sayede düğün mekanına eşiniz ile eş zamanlı olarak gidebiliyorsunuz.

  • Düğününüzden önce saç kesimi, renklendirme, röfle, perma ve benzeri uygulamalardan yararlanarak görüntünüzü değiştirebilirsiniz.

  • Alanlarında eğitimli uzmanlar göstereceğiniz örnekleri birebir yaratabildiği gibi size özel saç ve makyaj tarzları da tasarlayabiliyor.

  • Belirli Kepez salonlarında gelin hazırlık odaları da bulunuyor. Bu sayede hazırlığınızı tek mekanda tamamlayabiliyorsunuz. Saç ve makyaj hizmeti sırasında dinlenmek isterseniz de hazırlık odalarından yararlanabilirsiniz.

  • Kullanılan kaliteli sabitleyici spreyler sayesinde saç ve makyajınız gün boyu kusursuzluğunu koruyor.

Kepez Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kepez gelin saçı fiyatları birçok faktörden etkileniyor. Seçeceğiniz saç modeli bu faktörlerin başında geliyor. Sade topuzlar ve hazır katalog modelleri, özel tasarımlar ve zaman alan detaylı saçlara göre daha hesaplı oluyor. Zaman alan örgülü modeller daha yüksek rakamlardan başlayabiliyor. Saçınızı tamamlayacak olan duvak ve aksesuar seçiminiz de ödeyeceğiniz tutarı değiştirebiliyor.

Kepez gelin başı fiyatları hizmet alacağınız salonun konumuna göre de değişiyor. Varsak Mahallesi’ndeki salonlar saç ve makyaj hizmetlerini birleştiren cep dostu gelin hizmet paketleri ile tercih ediliyor. Saç tasarımından önce alabileceğiniz keratin saç bakımı, kesim ve boyama işlemleri Kepez’i Antalya kuaför ve güzellik salonları arasında öne çıkarıyor. Bu uygulamalar ekstra ücretlere neden olabiliyor.

Kepez Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kepez gelin makyajı fiyatları alacağınız hizmetlere göre hesaplanıyor. Uzmanlar gelin makyajı yaptırmadan önce cilt bakımı uygulamalarından yararlanmanızı tavsiye ediyor. Cilt bakımı uygulamaları birçok hizmet paketinde bulunuyor. Ancak paketinizde olmasa bile ekstra bir tutar karşılığında cilt bakımı yaptırabiliyorsunuz. Düğün grubu hizmetleri kişi sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Ancak birçok salon büyük gruplara özel avantajlar sağlayabiliyor.

Tercih edeceğiniz makyaj tarzları farklı fiyatlardan başlıyor. Doğal renkler kullanan soft ve buğulu makyajlar detaylı ve ihtişamlı modellere göre daha düşük rakamlara geliyor. Birçok salonda alabileceğiniz microblading, kaş tasarımı ve kalıcı makyaj hizmetleri ödeyeceğiniz tutarı yükseltiyor. Makyajınızı güçlendiren ve uzaktan bile görünmesini sağlayan takma kirpikler çoğu hizmet paketinde uygun fiyatlar ile yer alıyor.

Kepez Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

  • Antalya yazın yüksek sıcaklıklar görebildiğinden makyajınızın kalıcılığı önem kazanıyor. Kepez gelin makyajı uzmanları yaz düğünleri için hafif makyajlar öneriyor. Bu sayede bunalmadan ve makyajınızın akmasından endişe duymadan eğlencenize odaklanabiliyorsunuz.

  • Sıcak aylarda yapılan kır düğünleri için önemli bir detay da güneş kremi kullanmayı unutmamak oluyor. Uzmanlar güneşli havalarda gerçekleşen düğünler için fotoğraflarda ekstra parlama yapmayacak göz makyajlarını tavsiye ediyor.

  • Kepez’deki makyözler nefes kesen gelin makyajlarının sırrının renk seçimi olduğunu söylüyor. Konsept ve gelinliğinizdeki renkli detayları makyajınıza yansıtmak size büyük bir uyum kazandırıyor.

  • Uzmanlar, kapalı salonlarda gerçekleşen ihtişamlı düğünler için koyu kontürlü makyajları tavsiye ediyor. Kontür uygulaması sayesinde yüz hatlarınız stüdyo ışığında silikleşmiyor.