Çiçekçiler

Antalya Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Gelin buketi deyip geçmemek gerekir. Çünkü bir düğün, incelikle düşünülmüş pek çok şeyin bir araya gelmesi ile akıllardan silinmeyecek bir davete dönüşebilir. Gelin el çiçeği de bu detaylardan biridir. Düğün ya da nişan çiçeği seçerken, mevsime uygun çiçekler seçmek daha ekonomik bir tercih olacaktır. Elbette düğün sizin düğününüz, zevkinize uygun çiçekleri seçmekte özgürsünüz ancak bir yaz düğünü yapıyorsanız, canlı gelin çiçeği olarak lavanta, manolya, zambak, karanfil, papatya gibi seçeneklere yönelebilirsiniz. Eğer el buketinizde kesme çiçek kullanacaksanız, düğününüzün genelinde muhteşem bir uyum yakalamak için aynı çiçekleri, mekan süslemesinde ya da damat yaka çiçeğinde de kullanabilirsiniz.

El buketi seçerken, gelinliğiniz ve düğününüzün konsepti ile uyumlu bir tercihte bulunmanız da önemlidir. Örneğin rustik tarzda bir düğün organize ediyorsanız, kuru otların, cipso çiçeklerin, buğday başaklarının, lavantaların süslediği bir gelin çiçeği çok hoş bir tercih olabilir. Gelinliğiniz ağırlıklı dantellerden oluşuyorsa, buketinizi aynı desenden oluşan dantelden bir kumaş ile bağlatabilirsiniz. Böylece gelinliğiniz ile buketiniz arasında harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Gelin buketinizi yaptırmayı düşündüğünüz çiçekçiden şimdiye kadar ne tarz çalışmalar ortaya çıkardığını görmeyi talep edebilirsiniz. Bu size gelin buketinize ilişkin bir fikir verecektir. Ayrıca çiçeğin teslim şartlarını, sıcaklarda bozulmaması için ne gibi önlemler alındığını da sormanızı tavsiye ederiz.

Antalya’da gelin buketinizi, düğün mekanı dekorasyonunuzu ya da gelin arabası süslemenizi yaptıracağınız çiçekçi arıyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz firmalardan detaylı bilgi almak için profil sayfalarına girmenizi ve ücretsiz fiyat teklifleri almanızı öneririz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler