Melih Elizan Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Melih Elizan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Melih Elizan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melih Elizan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melih Elizan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Melih Elizan Kuaför Hakkında

Sevdiğinizle yepyeni bir hayat için kurduğunuz hayalleri gerçeğe dönüştürme vakti! Düğün gününüz geldi çattı, siz de kusursuz görünmek için bir kuaför arayışındasınız. Antalya’da adını sıkça duyurmuş ve kalitesini ispatlamış bir isimle çalışmaya ne dersiniz? Melih Elizan Kuaför, tüm tecrübe ve bilgi birikimlerini aktararak en iyi hizmeti almanızı sağlayacak. Nasıl mı?

Açıldığımız ilk günden beri yenilikçi bir anlayış ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, Konyaaltı kuaförleri arasından farklılaşmanın yollarını arıyoruz. Gelin adaylarımızın memnuniyetini ilk planda tutuyor, günün sonunda buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz. En yeni trendleri sürekli inceliyor, en çok tercih edilen saç ve makyaj modellerini yakından takip ediyoruz. Kullandığımız tüm güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin sektördeki en iyi markalardan oluştuğunu da belirtmek istiyoruz. Kaliteyi salonumuzda sonuna kadar hissedeceğinizden eminiz.

Öncelikle gelin adaylarımızın istek ve beklentilerine öncelik veriyor, nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyoruz. Zevklerini, tarzlarını ve beğenilerini karşılıklı konuşuyor, anladıktan sonra bu doğrultuda önerilerde bulunuyoruz.

Saçınız ve makyajınız için model belirledikten sonra işlemlere geçiyoruz. Makyajınızı yapmadan önce hem daha canlı görünmesi hem de uzun süre kalıcılığını koruması için yüzünüze özel kremler sürüyoruz. Saçınız için ise düğününüzün sonuna kadar ilk yapıldığı halini koruması için özel spreyler kullanıyoruz. Son dakikaya kadar Melih Elizan gelini olduğunuzu konuklarınıza hissettireceksiniz.

Düğün gününüzün yaklaştığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempoya girdiğinizi biliyoruz. Biz de bu yoğunlukta herhangi bir aksaklık yaşamanızı engelleyecek bir haber vermek istiyoruz sizlere. Melih Elizan Kuaför olarak haftanın her günü salonumuzda sizleri ağırlayabiliyoruz. Evet, yanlış duymadınız! Sabah 08.30’da başlayan kesintisiz hizmetimiz 21.00’a kadar devam ediyor. Bu saatler arasında bizi istediğiniz zaman tercih edebiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve olanaklarımızdan yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Liman, 17. Sk. No:3, 07130 Bahtılı Köyü Köyü/Konyaaltı/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.