Gelin Saçı ve Makyajı

Manavgat Gelin Saçı ve Makyajı

Manavgat
Hair Store
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
10.000-15.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manavgat Kuaförleri ve Hizmetleri

Mavi ile yeşili birleştiren sahilleri ve yıl boyu ılımlı havası ile Manavgat, çiftlerin düğünleri için sıklıkla seçtiği bir ilçe. Manavgat kuaför salonları sık düğün yapılan bu ilçede doğan kuaför ihtiyacını karşılamak için size kapılarını açıyor. Nişan, söz, kına gecesi ve düğün etkinliklerinde gelin saçı ve makyajınızı uzmanlara bırakabilir, hayallerinizi süsleyen gelin görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Manavgat’taki kuaförler birçok farklı hizmetle karşımıza çıkıyor. Saç ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra manikür/pedikür, masaj ve kaş tasarımı hizmetleri çoğu salon tarafından veriliyor. Gelinliğinizle uyum sağlayacak oje seçiminin yanında son yıllarda popülerliği artan jel tırnak uygulaması da birçok gelin tarafından tercih ediliyor. Lazer ve microblading uygulamaları da çoğu Manavgat kadın kuaföründe bulunabiliyor.

Gelin saçı ve makyajı yapan çoğu kuaför Manavgat’ın merkezi bölgelerinde yer alıyor. Bu sayede uzmanlarla yapacağınız ön görüşmelere gitmek de kolaylaşıyor. Sizinle düğün gününüzden önce kahve eşliğinde sohbet eden uzmanlar aklınızdaki saç ve makyaj fikirlerini öğreniyor. Cilt ve saç yapınızı analiz eden uzmanlar ile modeller arasından seçim yaparak düğün gününde zaman kazanabiliyorsunuz.

Manavgat Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Manavgat kuaför fiyatları geniş bir yelpazede yer alıyor. Aşağıhisar Mahallesi’ndeki kuaförler kaliteli hizmetler ve uygun fiyatlar ile öne çıkıyor. Fazladan birçok hizmet verebilen Merkez Mahallesi’ndeki kuaförlere yönelmeyi düşünüyorsanız kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekebiliyor. Saç kesimi, boyama ve keratin saç bakımı benzeri uygulamalar da ekstra olarak ücretlendirilebiliyor.

Gelin yakınları ile birlikte düğün grubu hizmeti alabileceğiniz Manavgat kuaförleri ödeyeceğiniz tutarı kişi sayısı üzerinden hesaplıyor. Ancak bazı salonlar gruplara özel kampanyalar da sunabiliyor. Uygun rakamlarıyla birçok gelinin övgüsünü toplayan Manavgat en iyi kuaförlerde ücretsiz prova hizmetleri de sunarak öne çıkıyor. Ücretsiz provalar sayesinde düğününüzden önce nasıl görüneceğinizi deneyimleyerek gereken değişiklikleri yapabiliyorsunuz.

Manavgat’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aralarından seçeceğiniz Manavgat kuaför salonları çok sayıda kişiyi aynı anda hazırlayabiliyor. Salonlar ortalama olarak 10 yakınınızla ilgilenebiliyor. Ancak salonlarla önceden iletişime geçerek kapasitelerini öğrenmeniz ve kişi sayınızı belirtmeniz gerekiyor. Evinizde veya düğün mekanında hizmet almak istediğiniz takdirde de seçtiğiniz kuaförün bu hizmeti verip vermediğini öğrenmeniz gerekiyor. Bazı kuaförler şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Manavgat güzellik merkezleri randevu sistemi ile çalışıyor. Ön görüşme ve prova sürecine yeterli zaman ayırabilmeniz adına düğününüzden en az 3 hafta öncesinde randevu almanız gerekiyor. Uzmanlar şehir dışında alacağınız hizmetler için kendileriyle bir ay önceden iletişime geçmenizi isteyebiliyor. Kuaför seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta da salonların trendleri takip edip etmediği oluyor.

Manavgat Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Manavgat gelin saçı ve makyajı uzmanları hayal edebileceğiniz her tarz ve modeli gerçeğe dönüştürüyor. Alanlarında eğitim almış uzmanlar işleri bittikten sonra kaliteli sabitleyici spreyler kullanıyor. Bu sayede saç ve makyajınızın dağılmasından endişe etmeden eğlencenize odaklanabiliyorsunuz. Çoğu salon; saç kesimi, renklendirme, ombre ve benzeri uygulamalar yapıyor. Gelin başınızı tamamlayacak aksesuarları da salonlardan tedarik edebiliyorsunuz.

Antalya kuaförleri ve güzellik salonlarında uygulanan makyajlar çeşitli aşamalardan oluşuyor. Öncelikle ten renginize uygun baz ve fondöten seçen uzmanlar cildinizi kusursuzlaştırıyor. Sonrasında kontür uygulaması ile yüz hatlarınız öne çıkarılıyor. Kaş ve dudaklarınız kalem ile güçlendirilirken seçeceğiniz renk allıklar da yüzünüze doğal bir renk kazandırıyor. Göz makyajı, ruj ve aydınlatıcı ile de makyajınız tamamlanıyor.

Manavgat Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Manavgat Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin makyajınız için ödeyeceğiniz rakam; makyaj tarzı, kullanılan malzemeler ve alacağınız ekstra hizmetlere göre değişebiliyor. Uzmanların önerdiği ve cildinizin nefes almasını sağlayan özel cilt bakımlarını birçok salonda ekstra ücret karşılığında alabilirsiniz. Gelin makyajınızı daha ihtişamlı ve dramatik hale getirebilen takma kirpikler de faturanızın üstüne eklenebilen hizmetler arasında yer alıyor.

Manavgat gelin makyajı uzmanları düğün konseptinize göre farklı makyaj tarzı önerileri yapabiliyor. Makyaj tarzlarının içerdiği detaylar ve kullandıkları malzemeler maliyeti etkileyebiliyor. Örneğin; hafif bir baz kullanılan doğal görünümlü makyajlar, porselen cilt üzerine yapılan buğulu veya parıltılı tarzlara göre daha tasarruflu olabiliyor. Salonlar en kaliteli malzemeleri kullanmaya çalışıyor. Ancak ürünlerin markaları fiyatlarını da değiştirebiliyor.

Manavgat Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları