Nazlı Şahin Makeup Stüdyo

E-posta Gönder

 • Kumluca, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nazlı Şahin Makeup Stüdyo Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nazlı Şahin Makeup Stüdyo Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nazlı Şahin Makeup Stüdyo Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nazlı Şahin Makeup Stüdyo Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nazlı Şahin Makeup Stüdyo Hakkında

Düğün gününüz için profesyonel hizmetler sunan bir makyaj sanatçısıyla çalışmak istiyorsanız; siz değerli gelin adaylarıma en güzel şekilde destek olacağımı söylemek isterim. Micro blading, kaş dizayn, kaş vitamini, saç vitamini, ipek kirpik gibi birçok hizmet sunuyor, zarafetinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyorum. Her kadının cilt yapısı farklıdır, ben de bunu göz önünde bulundurarak özgün makyaj stilleri tercih ediyorum.

Antalya gelin makyajı yapan profesyonellerden biriyim ve düğün gününüzde sağlıklı güzellik ortaya çıkarmak için şimdiden sabırsızlanıyorum. Peki uygun bir tarihte yüzünüze ve saçlarınıza bakım yapıp cildinizi düğün makyajına hazır hale getiriyorum desem? Harika değil mi... Yüzünüze uyguladığım vitamin desteğinden sonra bakışlarınızı etkileyecek ipek kirpik hizmetimden yararlanabiliyorsunuz. Kaşlarınız için ise mikro blading uygulaması da yapabiliyor, profesyonel kaş alma tekniklerimle kusursuz görünmenizi sağlıyorum.

Düğün günü sizi nasıl bir sürecin beklediğine gelecek olursam; öncelikle evde veya düğün mekanınıza gelebildiğimizi belirtmek isterim. Düğün makyajınız için buluştuktan sonra isteklerinizi dinlemekle başlıyor sürecimiz. Gelinlik modelinizi ve gelin saçı tasarımınızı öğrendikten sonra sahip olduğum tecrübeler ışığında size tavsiyelerde bulunuyorum. Teninize uygun ruj, far ve allık seçimi derken bir bakmışız makyajınızın yarısı bitmiş. Bu arada sağlığınızı çok önemsediğimiz için kaliteli kozmetik ürünleri kullandığımı da belirtmek isterim. Bu sayede makyajınızın kalıcılığı da artıyor.

Aynaya bakıp ‘’İşte bu!’’ dediğiniz anda makyaj uygulamamızın sonuna gelmiş oluyoruz. Titizlikle yürüttüğümüz bu süreç muhteşem bir makyaj ortaya çıkarıyor. Yüzünüzde tebessüm yarattığımda işimi layıkıyla yerine getirmiş oluyorum. Ne mutlu!

Nazlı Şahin Makeup Stüdyo olarak, sunduğum hizmetler bu saydıklarımla sınırlı değil. Eğer hakkımda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Meydan mah. Defne Sok. Şahin Apt. A Blok Kumluca/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.