Gelin Saçı ve Makyajı

Kumluca Gelin Saçı ve Makyajı

Kumluca Kuaför Özgür Studio

2.500-5.000 TL

Kumluca Prenses Kuaför ve Modaevi

2.500 TL'den az

Kumluca Yağmur Kuaför

5.000-7.500 TL

Kumluca Saloon Ekip

2.500-5.000 TL

Kumluca Nazlı Şahin Makeup Stüdyo

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kumluca Kuaförleri ve Hizmetleri

Kumluca’daki kuaförler yaratıcı saç kesimleri ve renkleriyle her zaman müşterilerine özel bir hizmet sunuyorlar. Kuaförlerde her tarza uyacak saç kesimleri ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle herkese hitap edecek bir saç modeli tasarlanıyor. Bunun yanı sıra Kumluca kuaförlerinde saçınızı sağlıklı tutmak için en iyi ürünler kullanarak size kaliteli bir hizmet sunuluyor.

Kumluca kadın kuaförleri, ellerinizin ve ayaklarınızın güzel ve bakımlı görünmesi için manikür ve pedikür hizmetleri de sunuyorlar. Elleriniz ve ayaklarınız törpülenir, tırnaklarınız kesilir ve şekillendiriliyor, oje veya jel tırnak uygulamaları yapılıyor. Ayrıca Kumluca kuaförleri, kaşlarınız ve kirpikleriniz için de farklı hizmetler sunuyorlar. Kaş tasarımı, kirpik kıvırma ve kalıcı boyama gibi işlemler de uygulanabiliyor.

Kumluca Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kumluca kuaför fiyatları, hizmet verdikleri işlem ve müşterinin isteğine göre değişebiliyor. Genellikle saç kesimi, fön ve dip boya gibi işlemlerin fiyatları sabit olabiliyor. Ancak diğer pek çok işlemde saçın uzunluğu gibi fiyatı etkileyebiliyor. Açma gerektiren işlemlerde saçın uzunluğu arttıkça ödeyeceğiniz fiyat da artıyor. Bunun yanında özel günlere uygun yapılan saç modellerinde fiyatlar yükselebiliyor.

Antalya Kumluca kuaförlerini incelediğimizde Meydan Mahallesi’nde oldukça fazla uygun fiyatlı seçenekler bulabiliyoruz. Merkez Mahallesi ise ortalama ve yüksek fiyatlı kuaförlerle dikkat çekiyor. Ayrıca kuaför salonlarının konumunun yanında dekorasyonu, personel sayısı, ekipmanlarının teknolojik özellikleri ve markaları gibi faktörler de fiyatları belirleyebiliyor. Bazı kuaför salonları indirimli paketler sunarak müşterilerine avantaj sağlayabiliyorlar.

Kumluca’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Pek çok farklı deneyime sahip kuaför Kumluca’da bulunuyor. Bu yüzden kuaför tercihi yaparken ne kadar süredir iş yaptıklarını ve deneyim seviyelerini sormak önemli. Tecrübeli bir kuaför, saçınızın şekli, kesimi ve rengi hakkında size en çok yakışacak tavsiyeleri verebilir. Bunun yanında kuaförler, kıyafetinizi ve konseptinizi de göz önüne bulundurarak özel günlerinizde muhteşem görünmenizi sağlayabilirler.

Kumluca güzellik merkezlerini incelerken size sunduğu hizmetlere göz atmanızı önerebiliriz. Kuaförlerin genelinde kesim ve boya işlemlerinin hemen hemen hepsi yer alsa da özel istekleriniz için bilgi alabilirsiniz. Epilasyon, ağda, kaş tasarımı ve jel-protez tırnak işlemlerini tüm kuaförler yapmadığı için salon tercihinizde bu da dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alıyor.

Kumluca Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Kumluca Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kumluca gelin saçı fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden biri saç stili tercihiniz diyebiliriz. Basit ve sade bir saç stilinin fiyatı, detaylı bir saç modelinden daha düşük olabiliyor. Örneğin; örgülü ve topuz saç modelleri daha karmaşık bir yapıya sahip olması sebebiyle açık ve doğal modellere göre daha yüksek bir fiyata uygulanabiliyor.

Kumluca gelin başı fiyatları, gelin adayının saçının uzunluğu ve yoğunluğuna göre değişebiliyor. Saçın durumu, stilisti için işlem süresini ve kullanılacak ürün miktarını belirleyen önemli bir faktör. Daha uzun ve daha yoğun saçların yapımında daha fazla zaman harcanacağı ve çok miktarda ürün kullanılacağı için daha yüksek bir fiyat talep edilebiliyor.

Kumluca Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kumluca gelin makyajı fiyatları, kullanılan makyaj malzemelerinin kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Popüler ve kaliteli markaların kullanıldığı makyajlar hem daha kalıcı olduğu hem de her cilde uyum sağladığı için daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Aynı zamanda sade ve doğal makyajlar suya dayanıklı malzemelerle yapılan makyaja göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Antalya kuaförlerinin genelinde de olduğu gibi makyaj sanatçısının deneyimi ve yeteneği de fiyatı etkileyen diğer bir faktör. Daha deneyimli ve yetenekli makyaj sanatçıları, fiyatlarını da bu doğrultuda belirleyebiliyor. Çoğu gelin adayı, kusursuz bir makyaj için deneyimli ve kaliteli bir makyaj sanatçısı arayışına giriyor. Bu yüzden profesyonel makyaj sanatçılarına daha çok talep olabiliyor.

Kumluca Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları