Elit Armağan Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Manavgat, Antalya.

Ekiple Tanışın

Elit Armağan Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Elit Armağan Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elit Armağan Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elit Armağan Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Elit Armağan Saç Tasarım Hakkında

Düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe sahip olmak için Elit Armağan Saç Tasarım ekibi ile tanışın! Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu değerli günde üstlendiği sorumluluğun farkında olan ekibimiz, tarzınıza ışık tutacak dokunuşlar yapıyor. Ayrıca bir kuaförden beklediğiniz hizmetlerin tümüne sahip olduğumuzu da belirtmeden geçemeyeceğiz.

Düğün gününüzde sizi bizim hazırlamamızı tercih ederseniz; kendinizi nasıl bir sürecin içinde bulacağınızdan bahsedelim; öncelikle düğünden haftalar önce bir ön görüşme yaptığımızı belirtelim. Eğer daha önce size herhangi bir işlem yapmadıysak cildinizi ve saç yapınızı değerlendirmeye başlıyoruz. Böylece size en çok yakışacak, cildinize ve saçınıza uygun teknikleri bulabiliriz. Ancak daha önce bizden hizmet aldıysanız işimiz daha da kolaylaşıyor. Çünkü saçınız ve teninize neyin uyacağını bildiğimizden yalnızca hayal ettiğiniz modelleri öğrenerek hazırlıklara başlayabiliyoruz.

Antalya en iyi kuaför arayışınıza son verecek ekibimiz, düğün günü gelip çattığında titiz bir çalışma yürüterek memnuniyetinizi kazanmaya çalışıyor. Tarzınızı, kişiliğinizi ve güzelliğinizi yansıtan saç modelimizle ışıl ışıl parlamanızı sağlıyoruz. Tabii makyajı da unutmayalım. Yüz hatlarınıza uygun, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran uygulamalarımızla gün boyu bozulmayacak makyaja sahip oluyorsunuz. Bu aşamada sizin yapmanız gereken tek şey doyasıya eğlenmek ve bu özel anların keyfini sonuna kadar çıkarmak oluyor. Sizinle birlikte gelen yakınlarınıza da profesyonel saç ve makyaj hizmetleri verdiğimizi söylemek isteriz. Tabii bu imkanımızdan yararlanmak için bizimle önceden iletişime geçerek randevu oluşturmanız gerekiyor. Sonrasını hiç düşünmeyin ve bize güvenin!

Antalya gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ekibimizin, düğün tarihinizde yanınızda olmasını istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece aklınızdaki tüm soruları yanıtlayabilir, uygun bir tarihe randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.