Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları
5,0
(21 Yorum)
8. yıl
Muratpaşa
Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları, 1996 yılından beri Antalya Muratpaşa'da düğün fotoğrafçılığı hizmeti vermekte. Tecrübeli kadrosu ve uzun yıllara dayanan deneyimiyle, çiftlere unutulmaz anılar...
4.500 4.000 TL
İncele
Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi
10 Yorum
4. yıl
Muratpaşa
Antalya'da 2.500 metrekarelik çekim platosuna sahip Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi olarak 25 yıldır sektörde yer alıyoruz. Ekibimizle beraber çalışmayı en çok sevdiğim alansa düğün...
4.500 3.500 TL
İncele
Aşkınızı evlilikle taçlandırma kararı aldığınız bu özel gününüzü ölümsüzleştirerek yarınlara taşımak istiyorsanız Yücel Çetin Photography’e hoş geldiniz! 8 yıldır değerli tecrübeler kazandığımız...
1.500-3.000 TL
İncele
Dy Produksiyon Evlilik Masalımız
5,0
(19 Yorum)
5. yıl
Muratpaşa
Dy Prodüksiyon Evlilik Masalımız Türkiye çapındaki hizmetleriyle rüştünü ispatlamış bir markadır. Antalya Konyaaltı’nda işini ilk günkü heyecan ve aşkla yapan bir ekibimiz var. Yetenekli ve...
5.000 3.500 TL
İncele
Selfie Park
Muratpaşa
Düğün fotoğraflarınızın hiç kimsede olmayan özgün bir konsepte sahip olmasını istiyorsanız Selfie Park tam size göre! Çeşit çeşit ve renk renk 50’den fazla konsept çekim alanına sahip olan Selfie...
3.000-5.000 TL
İncele
Foto Antalya
4,9
(84 Yorum)
6. yıl
Muratpaşa
Hayallerinizin harfiyen yerine getirildiği ve hatta üzerine çıkılıp beklentilerinizi de aştığı bir fotoğraf çekimine sahip olmak ister misiniz? Kim istemez ki! Bendeniz Berkay Pınar Antalya...
8.000 5.950 TL
İncele
Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı
5,0
(37 Yorum)
5. yıl
Muratpaşa
Antalya’da evlenecek çiftler veya Antalya’da balayını yapacak çiftler için hizmet veren profesyonel bir ekip olarak uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe yer alıyoruz. Çok yönlü ve...
5.000 4.000 TL
İncele
Antalya Düğün Fotoğrafçısı
5,0
(11 Yorum)
4. yıl
Muratpaşa
Antalya Düğün Fotoğrafçısı olarak, Antalya en iyi düğün fotoğrafçısı listesinde yer almayı ve aileden gelen fotoğrafçılık geleneğini 1996 yılından beri sürdürüyoruz. Profesyonel bir ekip olarak...
5.000 4.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Muratpaşa
Fade Film
3.000-5.000 TL
Muratpaşa
Uzay Hülagü
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
Muratpaşa
Toros Medya
1.500-3.000 TL
Muratpaşa
JL Studios
1.500-3.000 TL
Muratpaşa
İlk Albüm
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
Elmalı
Foto Cihan
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
Muratpaşa
Can Can Color
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
Korkuteli
Foto İrem
1.500-3.000 TL
7.500-10.000 TL
1.500 TL'den az
3.000-5.000 TL
Muratpaşa
Yess Stories
1.500-3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antalya Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Antalya Fotoğrafçıları

Düğün hazırlık sürecine girmiş ve hatta gün saymaya başlamış Antalyalı çiftleri böyle alalım! Sanırız fotoğrafçı seçmenizin zamanı geldi! Antalya’da birbirinden başarılı çok sayıda düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Bu fotoğrafçılar birbirinden çekim tarzlarıyla, fiyatlarıyla, kullandıkları ekipmanlarla ve diğer hizmetleriyle farklılaşıyor. Ayrıca, sadece düğün değil Antalya nişan fotoğrafçısı bulmak için de oldukça zengin bir şehir.

Deniziyle ve doğasıyla kendine hayran bırakan Antalya’da fotoğrafçılar çekim için çok sayıda mekan kullanabiliyor. Dilerseniz birçok düğün fotoğrafçısı Antalya dışındaki şehirlere de çekim için sizinle gelebiliyor. Hatta bir kısmı yurt dışına dahi çıkabiliyor. Ayrıca Antalya'daki firmaların stüdyoları hangi ilçede olursa olsun, dış çekim için şehrin her noktasına gidebildiklerini bilmenizde fayda var.

Mesela Manavgat düğün fotoğrafçılarını Kaş'ta çekim yaparken görebiliyoruz. Benzer şekilde Kemer düğün fotoğrafçıları da şehir içi / dışı birçok noktada çekim yapabiliyor. İlçelere başka bir örnek olarak da Antalya Konyaaltı fotoğrafçı tercihlerinden birisi diyebiliriz. Sahil kenarı gün batımı fotoğraflarıyla oldukça popüler. Aynı zamanda Antalya Muratpaşa fotoğrafçı gözdesi yerlerden birisi, özellikle de Kaleiçi’nin tarihi mekanlarında çok güzel kareler ortaya çıkıyor.

Antalya Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Antalya fotoğrafçı tavsiyesi isterseniz, bulunduğunuz sayfada 150’den fazla firma var! Aradığınız özelliklere sahip bir firma bulmak için kriterleri kullanabilirsiniz. Örneğin, dış çekim için bir ekip arıyorsanız, çekim türü alanından ilgili filtre yardımıyla bu tür firmaları sıralayabilirsiniz. Belirli bir bütçeye sahipseniz yine benzer şekilde filtrelerden faydalanabilir, minimum paket fiyatı alanından istediğiniz fiyat aralığıyla arama yapabilirsiniz.

İsterseniz düğün günü isterseniz düğünden önce ya da gelin damat çekimlerini yaptırabilirsiniz. Antalya’daki profesyonel fotoğrafçılar, düğün albümü için sizin istekleriniz ve kendi tecrübeleri doğrultusunda konsept oluşturabiliyorlar. Mesela klasik bir gelinlik modeli seçtiyseniz ve damatlık için de smokin tercih ettiyseniz; tarihi bir mekanda vintage çekimler yaptırabilirsiniz.

Antalya Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Dış Çekim: Antalya firmalarının verdiği temel hizmetlerden biri dış çekim. Beraber belirleyeceğiniz açık alanlarda çekeceğiniz fotoğraflar, düğün albümünüzde renkli bir görüntü oluşmasını sağlayacak.

Düğün Hikayesi: Düğün hikayesi de son yılların vazgeçilmez bir trendi haline geldi. Peki, nedir bu düğün hikayesi? Düğün sabahınızdan düğününüzün bitimine kadar olan bütün süreci kapsayan, öyküsel anlatımla harmanlanan ve sinematik yapılarla desteklenen bir kısa film diyebiliriz bu çekim türü için. Düğün hikayesi ile farklı bir çok mekanı mutluluğunuza dahil edebilirsiniz. Mesela, fotoğrafçınızla beraber küçük bir Antalya turu atarak, her anınızı videoya aldırıp, özel efektlerle bir düğün klibi hazırlamasını isteyebilirsiniz.

Trash The Dress: Antalya dış çekim fotoğrafçıları için en çok talep edilen çekim türlerinden biri trash the dress! Düğün tarihinden başka bir gün belirliyor ve o gün içerisinde deniz kenarına çekime gidiyorsunuz. Bu çekimde elbisenizi dilediğiniz gibi kirletebilir, denize girebilir, kumsalda uzanabilirsiniz.

Antalya düğün fotoğrafçıları, çiftlere özel paketler hazırlıyor. Bu paketlerin içerisinde tüm fotoğrafların dijital hali, büyük albüm, iki aile albümü ve kanvas tablo standart olarak bulunuyor. Onun dışında bazı firmalar düğün klibi, Instagram videosu gibi hizmetleri de standart paketlerine dahil edebiliyorlar.

Özellikle son zamanlarda çiftler tarafından en çok dış çekim tercih edilse de hala stüdyo fotoğrafı çeken Antalya firmaları da bulunuyor. Özellikle kış döneminde, kısa süre içerisinde çekimini tamamlamak isteyen çiftler Antalya fotoğraf stüdyolarına yönelebilir.

Antalya’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Size en uygun fotoğrafçıyı seçebilmek için öncelikle firmanın yaptığı çalışmalara göz atmalısınız. Daha önce çektiği düğün fotoğraflarına baktığınızda “Evet bu tarz kareler görmek hoşuma giderdi” diyorsanız, o firmayı görüşülecekler listenize ekleyebilirsiniz. Sonrasında dikkat etmeniz gereken konu ise fiyatları olmalı. Düğün albümünüz için kendinize bir bütçe belirlemeli ve bu bütçeye uygun fiyatlar talep eden Antalya fotoğrafçılarıyla görüşmelisiniz.

Alanında deneyimli birçok fotoğrafçı Antalya'da faaliyet gösteriyor. Yani Antalya en iyi düğün fotoğrafçısı listesi yapmak isteyenlerin işi zor diyebiliriz. Böyle bir listeye ihtiyacınız olmadığını da söyleyelim. Çünkü en iyi Antalya fotoğrafçıları, sizin kriterlerinize en uygun olan ekiplerdir. Bütçe, çekim konseptleri, ekipman, çekim türü gibi konular, size en uygun firmayı belirleyecektir. Örneğin; dış çekim yapmak istiyorsanız firmaların daha önceki çalışmalardan hayalinizdeki konsepte en çok yaklaşan firmaları değerlendirebilirsiniz. Antalya fotoğraf stüdyoları olan firmalar açısından da zengin; dış çekim istemiyorsanız bu firmalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Antalya’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Antalya’da düğün fotoğraf çekimi için birçok mekan seçeneği olduğundan bahsetmiştik. Şimdi Antalya’da düğün fotoğrafı için mekanları biraz detaylandıralım. Öncelikle Antalya’da yaz düğünü tercih eden çiftler için seçenekler çok daha fazla. Koylar, sahiller, turistik caddeler, deniz ve doğa, aklınıza gelebilecek birçok temayı fotoğraflarınızda kullanabilirsiniz.

Eğer klasik gelin damat fotoğraflarından sıkıldıysanız son yıllarda oldukça moda olan su altı çekimleri tercih edebilirsiniz. Tabii bunun için düğünden birkaç gün önce ya da düğünden sonra çekim yaptırıp, su altı çekimi için de ikinci bir gelinlik kullanmanız gerekli. Bunun için beyaz bir gelin elbisesi tercih etmeniz doğru bir seçenek olacaktır. Sahil çekimlerinde de ikinci bir gelinlik kullanmanızda fayda var.

Antalya’da kış düğünü tercih edenler için de yağmur temalı düğün fotoğrafları çekilebilir. Renkli şemsiyeler fotoğraflarınızın konseptini oluşturur. Düğün öncesi ve sonrası fotoğraflarda sırılsıklam birbirine sarılmış gelin damat pozları da verebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Antalya’da Neye Göre Belirleniyor?

Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları seçeceğiniz pakete, çekim süresine ve albüm kalitesine göre belirleniyor. Öncelikle pakette yer alan hizmetlerin sayısı arttıkça fiyatlar da aynı oranda yükseliyor. Firmalar, standart paketlerine 2 saatlik çekimleri dahil ediyorlar. Siz çekiminizin 4 saat veya tüm gün sürmesini isterseniz bunun için farklı bir fiyat alıyorsunuz.

Antalya dış çekim fiyatları etkileyen bir diğer konu da ekipman! Standart fotoğraf makineleri, kameralar dışında drone, jimmy jeep gibi malzemelerin kullanılmasını istiyorsanız bunlar için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor.

Antalya düğün dış çekim fiyatları popülariteye göre de belirleniyor. Ünlü isimlerle çalışmış ve şehirde isim yapmış fotoğrafçıların talep ettiği fiyatlar bir miktar daha yüksek olabiliyor. Ayrıca çekim yaptığınız mevsiminde rakamlarda payı var. Çiftlerin çoğu yaz döneminde çekim yaptırmak istediğinden, kış döneminde Antalya fotoğrafçı fiyatları indirimli olabiliyor.

Antalya Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Antalya düğün fotoğrafçılarından net fiyatlar almak isterseniz, sayfalarını ziyaret edip form doldurmayı unutmayın. Antalya'daki fotoğrafçılardan ne kadar çok teklif alırsanız, bütçenize uygun firmayı o kadar kolay bulursunuz!

En güzel gününüzde en güzel anılarınız olsun diye profesyonel bir fotoğraf ekibiyle çalışmanız gerektiğini unutmayın. Bulunduğunuz sayfada filtreler yardımıyla arama yapabilir, kriterlerinize uyan fotoğrafçıları görüntüleyebilirsiniz. Antalya’daki fotoğrafçılar ile iletişime geçebilir, profillerini inceleyerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları