Gazi Erken Hair Style

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gazi Erken Hair Style Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Gazi Erken Hair Style Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gazi Erken Hair Style Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gazi Erken Hair Style Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gazi Erken Hair Style Hakkında

Müstakbel eşinizle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Gazi Erken Kuaför Antalya olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamanızı sağlıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınızda her detayın sizin içinize tam olarak sinmesi için özenle çalışıyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayallerinizdeki görüntüyü detaylarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Hazırlıklarınız bittiğinde sizin yüzünüzdeki mutluluk ifadesini görmeden işimizi bitmiş saymıyoruz.

Gelin saçınız için yaptığımız her uygulamada öncelikle saçınızı yıpratmayacak olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizi, düğün konseptinizi, gelinliğinizi ve tarzınızı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modeli uyguluyoruz. Renklendirmeden, kesime kadar size her anlamda kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca koruması içinde saçlarınızı tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor ve kaliteli saç spreyleriyle sabitliyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra makyajınız için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yüz hatlarınıza, gelinliğinize, saç modelinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Kaliteli bir baz uygulamasıyla gözenek görünümünüzü gidermekle makyajınıza başlıyoruz. Ardından makyajınızın her aşamasında, düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanız için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Dilerseniz kalıcı makyaj uygulamalarıyla da kusursuz güzelliğinizi mutluluğunuz gibi kalıcı kılabiliyoruz.

Düğün gününüzde bir bütün olarak bakımlı ve güzel bir görüntüye sahip olmanız için profesyonel manikür ve pedikür hizmeti de sunuyoruz. Tırnak tasarımınızda isterseniz sıra dışı modeller, isterseniz de sade ve zarif modeller uygulayabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Gazi Erken Hair Style Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Tahılpazarı, MarkAntalya AVM, 07040 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.