Mevsim Kuaför

E-posta Gönder

 • Alanya, Antalya.

Ekiple Tanışın

Mevsim Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Mevsim Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mevsim Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mevsim Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mevsim Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz insanla bir ömür geçirmek için evlenmeye karar verdiyseniz, koşuşturması bol olacak hazırlık sürecini de başlattınız demektir. Bu aşamada düğün mekanı ve gelinlik seçiminden sonra en önem vereceğiniz detay gelin saçı ve makyajınızı teslim edeceğiniz kuaför olacak. İşte tam da bu noktada devreye biz girip hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri size sunmak istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde yer aldığımızdan her türlü saç modelini ve makyaj stilini uygulayabilecek yeterliliği kendimizde görüyoruz. Her biri alanında uzman olan ekibimize de çok güven, o büyük günde heyecanınızı paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Mevsim Kuaför olarak, nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyorsanız hemen açıklayalım: Öncelikle düğün tarihinizden haftalar önce sizi salonumuza davet ettiğimizi söylemek isteriz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem de hayal ettiğiniz saç modelini düğünden önce belirleyerek zaman kazanmak. Salonumuza geldiğinizde kendinizi samimi bir ortamda bulmanız için güler yüzlülüğümüzden asla ödün vermediğimizi bilmelisiniz.

Bir kahve eşliğinde sizi tanımaya çalışırken belli kriterleri öğreniyoruz: Düğün konseptiniz, gelinliğinizin modeli, hayalleriniz... Verdiğiniz cevaplara uygun saç modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Eğer salonumuza aklınızda bir tasarım varken geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor. Çünkü birkaç değerlendirme aşamasının ardından gösterdiğiniz modeli hemen uygulayabiliyoruz. Saç modelinizi karar verdikten sonra hemen makyaj stilinize karar veriyoruz. Yüz hatlarınızı ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran profesyonel dokunuşlar yaparak farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Tabii her zaman ünlü markaların kozmetik ürünlerini kullandığımızı da söylemeden geçemeyeceğiz.

Gördüğünüz gibi her detayla yakından ilgileniyor, size kusursuz bir hazırlık süreci vaat ediyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Antalya gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şekerhane Mahallesi Bostancıpınarı Caddesi Müftüoğlu Apt. kız meslek lisesi karşısı ,Mevsim Kuaför

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.