Antalya Kulüpler ve Davet Alanları

Düğünün için en uygun Antalya kulüpleri ve davet alanları Düğün.com'da! Hemen Düğün.com'a gel, mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme İstanbulhall Wedding & Convention

Muratpaşa

İstanbulhall Wedding & Convention

Sektörde 2015 yılından beri varlığını sürdüren İstanbulhall Wedding & Convention adıyla her geçen gün büyüyen ekibimizle özel davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Antalya düğün davetleri arasından...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

14 yorum

%17 indirim
13
5
6
İncele
Esnek sözleşme C'Lara Davet Organizasyon

Muratpaşa

C'Lara Davet Organizasyon

Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimleyeceğiniz C’Lara Davet Organizasyon; şehir içinde, denize yakın konumlanan işletmesinde birbirinden şahane davetlere ev sahipliği yapıyor....

100-200 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

24
1
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Antalya Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Aile arasında samimi küçük bir kutlama düşünüyorsanız, kalabalık bir düğün ilginizi çekmiyorsa kulüpler ve davet alanlarını mutlaka incelemelisiniz. Eşsiz manzaralar eşliğinde düşündüğünüz kadar küçük olmayan ama samimi vakitler geçirmenizi sağlayacak bu mekanlar hayallerinizdeki kutlamayı gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Ayrıca düşük bütçeli bir düğün töreni için tercih edilecek mekanların başında gelen kulüp ve davet alanları diğer evlilik masraflarınıza da yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken Antalya’nın en özel kulüp ve davet alanlarını bir araya getirdiğimiz bu sayfayı incelemek ve fiyat teklifi alarak doğrudan iletişime geçip kolayca karar vermek. Düğün.com çiftlerine özel indirimli fiyatlardan yararlanmayı da unutmayın!