Alyans ve Takı

Antalya Alyans ve Takı Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Evliliğinizi sembolize eden alyanslarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunların en başında rahatlığınız geliyor. Hayatınızın sonuna kadar takacağınız evlilik yüzüğünüzün parmağınızı sıkmasını ya da rahatsız etmesini istemeyeceğinize eminiz. Bu yüzden alyanslarınızı parmağınıza tam gelecek şekilde yaptırmalısınız. Doğru yüzük ölçünüzü bulmak için “Yüzük Ölçüsü ve Parmak Ölçüsü Nasıl Alınır?” başlıklı makalemizi incelemenizi öneririz.

Alyansınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise elinizin şeklidir. Elinizin şekliyle uyumlu bir alyans seçerseniz daima şık gözükmeyi de garantilemiş olursunuz. Küçük elleriniz varsa sizin için en uygun (alyans modelleri ) ince ve sade olanlardır. Bu şekildeki modeller küçük ellerinizle oldukça zarif bir görünüm sağlayacaktır. Geniş eller ve uzun parmaklara sahipseniz daha kalın ve gösterişli alyanslar tercih edebilirsiniz. Parmaklarınız uzun olduğundan bu tarzdaki yüzük modelleri size çok yakışacaktır. Tüm bu noktalara söz yüzüğü ve nişan yüzüğü seçiminizde de dikkat ederseniz elinize yakışan ve rahat edebileceğiniz tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Farklı renklerde alyans çeşitleri vardır. Bu renkler; sarı, gümüş ve son yıllarda popülerleşen rose’dur. Yüzüğünüzü belirlerken günlük yaşantınızda kullandığınız aksesuarların rengine göre bir seçim yapabilirsiniz. “Altın Alyans Modelleri” başlıklı galerimizdeki farklı renklerdeki altın alyans modelleri size ilham verebilir.

Antalya’da bulunan birbirinden güzel alyans, tektaş ve gelin takısı modelleri bulabileceğiniz firmalara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Tektaş yüzük fiyatları ve alyans fiyatları hakkında bilgi edinmek için ise zahmetsizce teklif alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları