Gelin Saçı ve Makyajı

Finike Gelin Saçı ve Makyajı

Finike Gülsün Kuaför

2.500 TL'den az

Finike Merve Kuaför

5.000-7.500 TL

Finike Kuaför Özlem Şenel

2.500-5.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Muratpaşa Make Up Lounge By Şule

7.500-10.000 TL

Muratpaşa Medi Kuaför

2.500-5.000 TL

Muratpaşa Selin Beauty Center

2.500-5.000 TL

Kepez Canan Sertkaya Hairmakeup

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Finike Kuaförleri ve Hizmetleri

Antalya’da gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz kuaförlerin bir kısmı Finike’de yer alıyor. Finike kuaför salonları, yoğun olarak Yeni Mahallesi’nde karşımıza çıkıyo. 509, 511 ve 536. Sokak’taki salonlar beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyor. Hazırlık sürecinizin kusursuz geçmesi için profesyoneller her daim yanınızda oluyor. Kuaför ve makyözler yakınlarınıza ayrıcalıklı hizmetler sunmayı da ihmal etmiyor.

Finike kuaförleri geniş salonlarının yanı sıra evde ve düğün mekanında da hizmet verebiliyor. Hizmet ve opsiyonlar arasında seçim yapmak tamamen gelin adaylarına bırakılıyor. İlçedeki kuaförlerin büyük bir kısmında, ücretsiz prova olanağı bulunuyor. Güzellik salonlarının avantajlı hizmet ve imkanlarından yararlanabilmek için düğünden en az 3-4 hafta önce kuaförlerle iletişime geçmek gerekiyor.

Finike Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Farklı bütçe aralıklarına hitap eden pek çok kuaför Finike’de yer alıyor. Finike kuaför salonları, ekonomik paketlerine standart hizmetleri dahil ediyor. Saç, güzellik ve bakıma dair ekstra hizmetlerden yararlanmak isteyen gelin adaylarının ödeyecekleri tutar artıyor. İlçenin en uygun fiyatlı kuaför salonları Yeni Mahallesi 509 ve 536. Sokak’ta hizmet veriyor.

Finike kuaför fiyatlarının ortalamada olduğu salonlar, Yeni Mahallesi 511. Sokak’ta karşımıza çıkıyor. Düğün grubu hizmeti almak isteyen gelin adayları, kişi sayısı doğrultusunda hesaplanan ücreti ödüyor. Kalabalık randevular için ödenecek tutar bir tık yüksek olabiliyor. Düğün organizasyonunu hafta içi gerçekleştirecek olan gelinler, saç ve makyaj hizmetlerini oldukça uygun fiyatlar karşılığında alabiliyor.

Finike’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Finike Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Finike gelin saçı ve makyajı firmalarında güzellik ile bakıma dair pek çok hizmet bir arada bulunuyor. Kuaför salonlarında; kaynak, perma, keratin bakımı, boya, ombre, ışıltı, Brezilya fönü, balyaj, röfle ve kesim hizmetleri yer alıyor. Kuaförler, özel tasarım saç modelleriyle her gelin adayının yüzünü güldürüyor. Finike kuaförleri, gelin saçınızda teknolojik ekipmanlar kullanmayı ihmal etmiyor.

Antalya Finike kuaförlerinde; takma kirpik, ağda, manikür ve pedikür hizmetleri bulunuyor. Alanında uzman makyözler, doğal ya da porselen makyaj uygulamaları yapabiliyor. Finike’deki güzellik salonları, saçınız ve cildinizde kullanılan ürünlerin temiz içerikli olmasına özen gösteriyor. Havlu, tarak ve makyaj fırçası gibi kişisel eşyaların hijyenine de ekstra önem veriliyor.

Finike Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Finike gelin başınızı makul fiyatlara yaptırabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. Seçtiğiniz saç modeline göre ödeyeceğiniz tutar da değişebiliyor. Uğraştırıcı gelin topuzu modelleri, açık saç stillerine kıyasla bir tık yüksek fiyatlı kalabiliyor. Uzman kuaförler, saçınızın yoğunluğu ve uzunluğu doğrultusunda sizin için bir fiyat belirliyor. Kısa saçlı gelin adaylarının eklenti talepleri de fiyatları artırabiliyor.

Finike gelin saçı fiyatlarını hizmetin nerede sunulduğu da etkiliyor. Saçını evde veya düğün mekanında yaptırmayı planlayan gelin adayları, ortalama ya da daha yüksek fiyatlar ödüyor. Kuaförün profesyonel bir ekibinin olup olmaması da fiyatlara etki ediyor. Gelinin saçıyla ilgilenen personellerin sayısı arttıkça, ücretler yükselebiliyor. Ayrıca kuaförlerin popülerliği de fiyatlara yansıyor.

Finike Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Finike Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Finike kadın kuaförlerinin bir kısmı, alanında uzman makyözlerle birlikte çalışıyor. Gelin adayları, makyaj uzmanlarının tavsiyelerini dikkate alıyor. Uzmanların gelin adaylarına ilk önerisi “Trendleri takip edin fakat tarzınızı yansıtmayı da unutmayın” oluyor. Gelinler; kalem ile belirginleştirilmiş gözleri, kırmızı rujla ortaya çıkan dudakları, hiç yokmuş gibi duran makyajları, ışıltılı dokunuşları veya iddialı görünümleri tercih edebiliyor.

Açık hava mekanlarında soft, kapalı davet alanlarında ise daha dikkat çekici makyajlar uygulanıyor. İnce kuyruklu eyeliner ve takma kirpik uygulamalarıyla gelin adaylarının güzellikleri taçlanıyor. Aydınlatıcı, kapatıcı, allık, kontür ve bronzer gibi ten ürünlerinin doğru teknikle az miktarda uygulanması gerekiyor. Makyaja başlamadan önce baz ve son rötuşlar yapıldıktan sonra sabitleyici kullanmak kalıcılığı artırıyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları