Nazire Mert Make-up Artist

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Ekiple Tanışın

Nazire Mert Make-up Artist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nazire Mert Make-up Artist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nazire Mert Make-up Artist Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nazire Mert Make-up Artist Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nazire Mert Make-up Artist Hakkında

Hayatınızın en özel gününde kusursuz güzelliğinizle ışık saçmanız için Nazire Mert Make up Antalya gelin saçı ve makyajı konusunda size çok farklı bir deneyim yaşatıyor.

Düğün gününüzde size sıra dışı bir güzelliğe kavuşturacak profesyonel makyaj ve türban tasarım hizmeti sunan uzman bir estetisyenim. Size her zaman en iyi hizmeti verebilmek için son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde ayak uyduruyor, sadece en güvendiğim dünya markalarının ürünlerini kullanıyorum.

Öncelikle sizin beklentilerinizin ötesine geçecek bir hizmet sunmayı amaçlıyorum. Bu nedenle hazırlıklarınıza geçmeden önce hayalinizdeki görüntüyü tüm ayrıntılarıyla dinliyorum. Ardından bu bilgiler doğrultusunda her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için çalışmalarımı sürdürüyorum.

Düğün gününüzde sağlıkla ışıldayan bir ciltle tüm hayran gözleri üzerinize toplamak isterseniz cilt bakımı ve akne tedavisi hizmeti sunuyorum. Düğün gününüzden önce yaptığımız bu uygulamalarda hayatınızın en güzel gününde kusursuz bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyorum.

Makyaj hazırlıklarınızda hijyene çok önem veriyorum. Bu nedenle makyajınızı yaparken kullandığım araçların temizliğine ve kozmetik ürünlerin saklanmasına çok özen gösteriyorum. Makyajınızı yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize ve düğün konseptinize uygun olacak şekilde tasarlıyorum. Makyajınızın ilk aşaması olarak kaliteli bir baz uygulamasıyla hazırlıklarınıza başlıyoruz. Bu sayede cildinizdeki gözenek görünümünü en aza indirgeyerek, makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde görünmesini ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak muhteşem güzelliğinizi düğününüzün bitimine kadar korumanızı sağlıyoruz.

Türban tasarımınızı hazırlarken yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun modeli uyguluyorum. Tasarımlarımda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak size bambaşka bir ışıltı katabiliyorum.

Siz de Nazire Mert’in profesyonel dokunuşlarıyla düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımda daha fazla bilgi edinebilir ve Nazire Mert makeup artist fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.