Gelin Saçı ve Makyajı Antalya

Make Up Lounge By Şule

Make Up Lounge By Şule

Make Up Lounge By Şule Hakkında

Make Up Lounge By Şule, 2019 yılından beri gelinlerin en güzel günlerinde kusursuz bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyor. 2014 yılında Mac’te eğitimler alarak profesyonelleştik. Şule Adıgüzel Tolun’un tutkusu ve uzmanlığı, güzellik dünyasında hızla tanınmasını sağladı ve kısa sürede sektörde kendine özel bir yer edinmesine olanak tanıdı. Make Up Lounge, güzellik alanındaki son trendleri yakından takip ederek müşterilerine en yenilikçi ve kaliteli hizmetleri sunmayı amaçlar.

Deneyim

Mac’te eğitim alarak uzmanlaşan, güzellik alanında önemli bir uzmanlık kazanan Make Up Lounge By Şule, sunduğu hizmetlerle çeşitliliği ve esnekliği bir araya getiriyor. Şule Adıgüzel Tolun’un deneyimi ve uzmanlığı, ona tek başına hizmet sunma becerisi sağlarken aynı zamanda büyük organizasyonlarda 30 kişilik bir ekiple de çalışabilme esnekliği kazandırıyor. Profesyonelliği ve tecrübesiyle Antalya gelin makyajı alanında ilk akla gelen isimlerden oluyor.

Hizmetler

Make Up Lounge By Şule, güzellik dünyasında sunduğu çeşitli hizmetlerle kalite ve yenilikçiliği bir araya getiren bir güzellik merkezi oluyor. Müşterilerine altın oran kaş dizaynı ile yüz hatlarını mükemmel bir şekilde vurgulama imkanı sunuyorlar. Aynı zamanda kalıcı makyaj silimi, ipek lifting, kaş laminasyonu ve kaş vitamini gibi özel hizmetleri de bünyesinde barındırıyor.

Kalıcı makyaj tercih eden müşterilerine hassas ve profesyonel bir şekilde kalıcı makyaj silimi uygulanıyor. Kaş laminasyonu ve ipek lifting ise kaşlara dolgunluk ve şekil kazandırmak için kullanılan diğer özel hizmetler arasında yer alıyor. Makyajda kullanılan ürünlerde de en yüksek kaliteyi hedeflemekte ve dünya markaları olan Mac, Dior, Channel, Anastasia Beverly Hills, Too Faced, Charlotte Tilbury, ve Nars gibi seçkin markalardan oluşan bir ürün yelpazesi kullanılıyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Make Up Lounge By Şule, yüz yapısı, göz yapısı ve kaş göz mesafesi gibi kişisel özellikler göz önünde bulundurarak her müşteriye özel makyaj önerileri sunuyor. Farklı yüz hatlarına ve göz şekillerine uygun makyaj teknikleriyle doğal güzellikleri vurgulayarak kişisel güzelliklerin ön plana çıkmasını sağlıyor. Müşterilerin kendilerini özgüvenle ve rahat hissetmelerini hedefleyen Make Up Lounge By Şule, yüksek müşteri memnuniyetiyle Antalya en iyi gelin makyajı listelerinde ilk sırayı alıyor.

Make Up Lounge By Şule, kaliteli makyaj ürünleri ve profesyonel eğitimlerle donatılmış deneyimli ekibiyle güzellik alanında öncü bir güzellik merkezi. Müşterilerinin sağlığına ve memnuniyetine verdiği önemle hijyen konusunda son derece hassas. Erken rezervasyon avantajları ve esnek ödeme seçenekleri ile müşterilerine ekonomik destek sağlayarak güzellik deneyimini daha ulaşılabilir kılar. Antalya makeup artist arayışında olan gelinlerimiz sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolayca ulaşabilir.

Make Up Lounge By Şule Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Make Up Lounge By Şule Sıkça Sorulan Sorular

Make Up Lounge By Şule gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Make Up Lounge By Şule gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ahsen & Murat

Düğün Tarihi: 24.06.2023

Düğünümde şule hanımı tercih ettim hem saç hem makyajda çok profesyonel ve bu özel günümde hiç sorun yaşamadan çok mutlu ayrıldım çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.
Hiç tereddüt etmeden şule hanıma kendinizi teslim edebilirsiniz.

Melisa & Samet

Düğün Tarihi: 17.06.2022

herkesin çok beğendiği gelin saçım ve makyajım şule hanıma ait kendimi peri kızı gibi hissettirdi çok teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.