Gelin Saçı ve Makyajı

Elmalı Gelin Saçı ve Makyajı

Elmalı Nilgün Kuaför

7.500-10.000 TL

Elmalı Miray Kuaför

2.500 TL'den az

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Muratpaşa Medi Kuaför

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Elmalı Kuaförleri ve Hizmetleri

Çiftlerin düğünleri için sıklıkla tercih ettiği Antalya, gelinlerin hazırlanması için kapılarını açan birçok kuaföre ev sahipliği yapıyor. Düğün gününüzde hayallerinizi süsleyen gelin görüntüsüne ulaşmak için Elmalı kuaförlerine yönelebilirsiniz. Salonlarda çalışan deneyimli ve profesyonel uzmanlar yeni trendleri yakından takip etmeye oldukça önem veriyor ve titiz bir çalışma sonucu istediğiniz saç ve makyaja ulaşıyorsunuz.

Elmalı’daki kuaförler genellikle randevunuzu almanızdan sonra sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyor. Ön görüşmelerde saç ve makyaj tarzlarına önceden karar vereceğiniz için düğün günü vakit kaybetmiyorsunuz. Aklınızda bir saç modeli varsa Elmalı kadın kuaförleri bu modeli sizin özelliklerinize uyarlayabiliyor. Ancak kafanız karışıksa uzmanlar size daha önce yaptıkları modellerden örnekler göstererek karar vermenize yardımcı olabiliyor.

Saç ve yüz özelliklerinizi analiz eden birçok kuaför Elmalı’da hizmetinizde oluyor. Bu analiz sayesinde uzmanlar size yüz hatlarınıza en çok yakışacak olan saç ve makyaj modellerini önerebiliyor. Kararınızı vermenizden sonra düğün gününde keyifli bir ortam oluşturmaya çalışan uzmanlar saç ve makyaj hizmetlerinin yanında manikür/pedikür ve masaj uygulamaları da sağlayabiliyor.

Elmalı Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Elmalı kuaför salonu fiyatlarının Antalya ortalamasının altında olduğunu görüyoruz. Kaliteli hizmetler veren birçok salon cebi yormuyor ve çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. En uygun rakamlara hizmet veren kuaförler genellikle Karyağdı ve Gökpınar mahallelerinde yoğunlaşıyor. Yeni Mahalle’de yer alan kuaförlerde hizmet almak için ise kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekebiliyor.

Elmalı kuaför fiyatları yıl içinde yararlanabileceğiniz birçok indirim ile düşebiliyor. Yoğunluğun az olduğu kış mevsiminde birçok salon daha uygun rakamlara hizmet veriyor. Kapora ödemek yerine peşin ödeme yaptığınız takdirde de daha düşük fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Birçok salon erken randevu ücretlerini daha avantajlı rakamlara sabitliyor. Ayrıca çoğu kuaförden alabildiğiniz ücretsiz prova hizmetleri de cebinizi koruyor.

Elmalı’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Elmalı kuaförlerini de içeren Antalya kuaförleri ve güzellik salonları arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunuyor. Seçeceğiniz salondaki ekiplerin eski işlerine bakmanız oldukça önemli oluyor çünkü bu sayede sizin beğendiğiniz tarzda modelleri yapabiliyorlar mı öğrenmiş oluyorsunuz. Düğün mekanına yakın bir kuaför salonu seçmek de düğün gününde size zaman kazandırabildiğinden önemli oluyor.

Birçok uzman, salonların yanı sıra evinizde veya düğün mekanlarında da hizmet verebiliyor. Şehir dışındaki düğünlerde hizmet sağlayan kuaförler bulabilmek de mümkün oluyor. Her salon bu hizmeti vermediği için uzmanlarla erkenden iletişime geçmek önem kazanıyor. Çoğu salon 1-2 hafta öncesinden randevu oluşturmanızı tercih ediyor. Şehir dışı hizmetler için bu süre 3-4 haftaya çıkabiliyor.

Elmalı Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Elmalı Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Elmalı gelin saçı fiyatları aldığınız hizmetlere göre değişebiliyor. Şehir dışında da hizmet veren Yeni Mahalle salonlarının paketleri daha yüksek fiyatlardan başlayabiliyor. Gökpınar Mahallesi’ndeki salonlar ise saç ve makyaj hizmetlerini birleştiren uygun fiyatlı gelin paketleri ile öne çıkıyor. Saç tasarımınızdan önce kesim ve boyama işlemlerinden yararlanırsanız da faturanız etkilenebiliyor.

Saçınız için seçtiğiniz modelin detayları ve alacağı süre de ödeyeceğiniz rakamları etkileyebiliyor. Bukleler, su dalgaları ve kırık fön modelleri daha çok zaman alan detaylı örgü ve topuz modellerine göre daha cep dostu olabiliyor. Gelin başınızı tamamlayacak olan aksesuarlar da fiyatları etkileyebiliyor. Daha sade aksesuarlar, tasarruf etmek isteyen gelinlerin tercihi oluyor.

Elmalı Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kullanılan malzemelerin markaları ve istediğiniz tarzın detayları Elmalı gelin makyajı fiyatlarını etkileyebilityor. Doğal görünümlü, soft ve nude makyaj tarzları genellikle ihtişamlı, koyu ve parıltılı makyajlardan daha uygun fiyatlara geliyor. Makyajınızdan önce cilt bakımı yaptırmanız ödeyeceğiniz faturayı yükseltebiliyor. Paketinize dahil olmayan takma kirpik uygulaması da rakamları arttırabiliyor. Ancak çoğu makyaj paketi bu uygulamayı içeriyor.

Karyağdı ve Gökpınar mahallelerinde cebi yormayan fiyatlara alabileceğiniz düğün grubu hizmetleri kişi sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Ancak birçok salon büyük gruplara özel indirimler sunabiliyor. Salonlar son yıllarda popülerliği artan kalıcı makyaj hizmetlerini de sunabiliyor. Kalıcı makyaj uygulamaları daha maliyetli olabiliyor. Çoğu salonda daha uygun fiyatlara kına ve nişan etkinlikleriniz için de makyaj hizmeti alabiliyorsunuz.

Elmalı Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları