Abiye ve Nişanlık

Antalya Abiye ve Nişanlık

Muratpaşa
Asena Giyim
10.000 TL'den fazla
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kısa Boylular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Düğünün provası niteliğinde olan nişan töreni için seçeceğiniz abiye konusunda ince eleyip sık dokumalı, vücut tipinize ve özelliklerinize göre bir elbisede karar kılmalısınız. Tabii zevklerinizi ve tarzınızı da göz ardı etmeden. Kısa boylu kadınlar için en doğru seçim, midi boy kısa abiye modelleri olacaktır. Bu sayede bacak boyları daha uzun görünebilir. Nişan kıyafetlerinde tek renk, vücudu kesmeyecek ve çok da bol olmayacak modeller, size göre olabilir. V yaka modellere yönelirseniz daha uzun görünebilirsiniz.

Kilolular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Kilo sorunu yaşayan kadınlar için birkaç tüyo verecek olursak, siyahın gücünden yararlanmaları gerektiğini söyleyebiliriz. Unutmayın ki siyah bir abiye sizi birkaç beden küçük gösterecektir. Ayrıca enine çizgileri olmayan düz renk, az ve küçük desenli nişan elbiseleri seçerek daha zayıf görünebilirsiniz. Eğer kilolarınızı gizlemek için fazla bol ve dökümlü kıyafetlere yöneliyorsanız, hata yaptığınızı belirtmeliyiz. Çünkü bu tarz kıyafetler sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterecektir. Bunun yerine vücut tipinize uygun elbiselere yönelmelisiniz. Örneğin armut vücut tipine sahipseniz ve basen bölgenizdeki kilolarınızdan şikayetçiyseniz, A kesim uzun abiye elbiseler tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, “Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” başlıklı makalemize de göz atmanızı öneririz.

Abiye elbiseler ve fiyatları ile ilgili araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfada Antalya’daki mağaza ve butikleri listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları