Antalya Sosyal Tesislerde Düğün

Düğün yapabileceğin tüm Antalya sosyal tesisler listesini incele, mekanlara göz at, beğendiklerinden fiyat teklifi iste! Üstelik Düğün.com kullanıcılarına özel indirim fırsatlarından yararlan!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün Yapmak

Sosyal tesislerde düğün yapmak yeni evlenecek çiftler açısından oldukça avantajlı diyebiliriz. Çünkü gerek hizmet kalitesi ve deneyimli kadrosu gerekse bu hizmetleri uygun fiyatla sunabilmesi neticesinde pek çok çift sosyal tesislerde düğün yapmayı tercih ediyor. Genellikle şehir merkezlerinde ya da şehrin en iyi manzarasına sahip yerlerinde konumlanan öğretmenevi seçeneğini siz de değerlendirebilirsiniz. Deniz, orman, göl, panoramik şehir manzarası gibi alternatifler sunan öğretmenevleri, kimi zaman havuz başı, teras, bahçe seçenekleri de sunabiliyor. Hem açık hem kapalı alanda hizmet sunabilen sosyal tesislerde yaz-kış düğün yapabilirsiniz.

Eğer öğretmenevi, polisevi, orduevi, üniversite tesisi gibi bir sosyal tesiste düğün yapmayı planlıyorsanız, mekanın dekorasyonu için bir organizasyon firmasından destek alarak, dilediğiniz süslemelere yer verebilirsiniz. Ayrıca yemek menüsünden de memnun kalmazsanız, catering firmaları size bu konuda destek olabilir.

Sosyal tesislerde düğün yapmanın pek çok avantajı olduğu kadar bir takım dezavantajları da vardır. Örneğin servis saat 23:00’ten sonra yapılmadığı gibi, müzik yayını da 24:00 civarında kesiliyor. Bu nedenle, eğlencenizin kesintiye uğramaması için dilerseniz, en yakın arkadaş grubunuzla başka bir mekana geçip, after party de verebilirsiniz. Sosyal tesislere talebin fazla olması dolayısıyla, genellikle rezervasyonları 8-9 ay öncesinden dolmaktadır. Bu nedenle erkenden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Antalya Sosyal Tesisleri

Antalya’da aradığınız kriterlere uygun sosyal tesisleri listeleyebilmek için bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz firmaların sayfalarına girerek araştırma yapabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Antalya Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular