Antalya Nikah Sonrası Yemeği

Nikah sonrası yemek için Antalya'nın en uygun mekanları Düğün.com'da! Oturduğun yerden Antalya nikah sonrası yemek mekanlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste ve Düğün.com üyelerine özel indirim fırsatlarından yararlan!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Antalya’da Nikah Sonrası Yemek Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Nikah töreninizden sonra gösterişli bir düğün yapmak istemiyorsanız onun yerine aileniz ve yakın arkadaşlarınızla bir kutlama yemeği yapabilirsiniz. Antalya’da nikah sonrası kutlama yapabileceğiniz farklı tarzda mekanlar bulunuyor. Bu mekanlar arasından seçim yaparken öncelikle nasıl bir kutlama yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Nikah sonrasında yemekle kutlayacağınız bir organizasyon mu yoksa doyasıya eğleneceğiniz bir after party mi istiyorsunuz? After party yapmayı düşünüyorsanız bunun için gece kulüpleri ya da meyhaneler gibi eğlence mekanları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Eğer gençlerin ağırlıkta olduğu bir parti düzenleyecekseniz hareketli dans müziklerinin çaldığı bistro ve bar tarzındaki mekanlar sizin için uygun olacaktır. Kutlamanızda karışık yaş grupları olacaksa canlı müzik eşliğinde bir fasıl düzenleyebileceğiniz meyhane gibi mekanları tercih edebilirsiniz.

Nikah sonrası bir yemek ile kutlama yapmak istiyorsanız yemeklerinin lezzetine güvendiğiniz bir restoran seçebilirsiniz. Yemek menüsüne karar verirken misafirlerinize uygun bir tercih yapmalısınız. Aile büyüklerinizin olduğu bir kutlama yemeğinde sushi ikram etmek pek uygun olmayabilir. Onun yerine herkesin hoşuna gidebilecek sebze sote ve et gibi alışılmış bir menü tercih edebilirsiniz. Nikah sonrası kutlamanızı yapacağınız mekanı seçerken nikah salonunuza yakın bir mekan seçmeniz, törenden sonra bir an önce kutlama mekanına geçmenizde size ve misafirlerinize kolaylık sağlayacaktır.

Nikah Sonrası Kutlamalarda Nasıl Giyinilmeli?

Nikah sonrası kutlamalarda mekana göre bir kıyafet seçimi yapmalısınız. Örneğin; bir after party düzenleyecekseniz çıkarılabilir eteği olan mini bir gelinlik kullanabilirsiniz. Nikah törenine uzun eteğinizle katılırken kutlamanızda daha rahat eğlenebileceğiniz mini eteğinize geçiş yapabilirsiniz. Bir restoranda kokteyl düzenlemeyi düşünüyorsanız prenses model bir gelinlik masaların arasında geçerken sizi rahatsız edebilir. Onun yerine düz kesim ya da midi boy bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Nikah sonrası yemeklerde damatlık tercihinizi İtalyan kesim şık takım elbiselerden yana yapabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde damatlık renginiz size yol gösterecektir. Eğer siyah bir damatlık kullanıyorsanız siyah, lacivert bir damatlık kullanıyorsanız kahve ya da lacivert bir ayakkabı modeli tercih etmelisiniz. Rahatına düşkün bir damat adayıysanız bu tarz davetlerde damatlık olarak şık kesim kanvas pantolon ve onunla uyumlu blazer bir ceket de giyinebilirsiniz.

Nikah sonrasında sevdiklerinizle bir yemek ya da after party eşliğinde kutlama yapmak istiyorsanız Antalya’da bulunan nikah sonrası eğlence mekanları ve restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Antalya Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular