Nilgün Kuaför

E-posta Gönder

  • Elmalı, Antalya.

Ekiple Tanışın

Nilgün Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Nilgün Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Nilgün Kuaför Sık Sorulan Sorular

Nilgün Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Nilgün Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Nilgün Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Nilgün Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Nilgün Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nilgün Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Nilgün Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nilgün Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Nilgün Kuaför Hakkında

Kendinizi en iyi yansıtacağınız saç ve makyaj tasarımı için işinde uzman kişilerle çalışmalısınız. Antalya’da hizmet verdiğimiz Nilgün Kuaför’de rüyalarınızı süsleyen gelin olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışarak sizinle özel olarak ilgilendiğimiz bir hizmet sunuyoruz. Bitkisel ürünler kullandığımız kuaför salonumuzda hem cilt bakımı hem de saç ve makyaj tasarımına dair tüm hizmetleri sunuyoruz. Önceliğimizi sizin fikirlerinize göre belirliyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir hizmet içeriği oluşturuyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşmalar yapıyoruz. Daha önce yaptığımız gelin saçı ve makyajı modellerimizi size göstererek aklınızda hizmetlerimize dair fikir oluşmasını sağlıyoruz. Moda olan trendleri yakından takip ettiğimiz için size onlardan da önerilerde bulunarak içinize sinen tarzlara karar veriyoruz. Tüm bunları yaparken gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi de göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyoruz. Aklınıza gelen ve istediğiniz her saçı rahatlıkla uyguluyoruz. Kıvırcık bukleler, kalın maşa ile yapılan su dalgaları, kırık fönler ve örgü modellerle çeşitli toplama stillerini bir araya getiriyoruz.

Makyaj kısmında ise saçınızda olduğu gibi özenli şekilde çalışıyoruz. İlk olarak yüz hatlarınızı inceliyor ve size en çok yakışacak makyaj stilini belirliyoruz. İster doğal tonlarda isterseniz de koyu renkleri rahatlıkla kullanabiliyoruz. Kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarıyor ardından aydınlatıcı ve bronzer uygulamaları yapıyoruz. Göz yapınıza en uygun şekilde kalem çekiyoruz. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı kalem yardımıyla ön plana çıkarıyoruz. Makyaj sabitleyici sprey de sıkarak yaptığımız makyajın uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Antalya kuaförleri arasında isminde başarıyla söz ettiren kuaför salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.