Müzik

Antalya Düğün Müziği Firmaları

Dj Deniz
3 Yorum
Konyaaltı
6 saatte cevap verir

DJ Deniz, 2001 yılından bu yana Antalya genelinde müzik sahnesine damgasını vuran bir isim oluyor. Hem DJ, hem de Gitarist ve Solist olarak uzun yıllardır performanslarını sürdürüyor. Zengin...

12.000
8.000 TL
İncele
Platinyum Müzik Organizasyon
1 Yorum
Muratpaşa

Platinyum Müzik Organizasyon uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve şehrin her bölgesinde hizmet...

10.000-20.000 TL
İncele
Lâl Organizasyon
2 Yorum
Muratpaşa
1 saatte cevap verir

Lâl Organizasyon İlahi ve semazen grubu olarak 2002 yılında Antalya merkezde kurulduk. Antalya ve Akdeniz bölgesinin ilk kurulan ve resmi olan tek semazen grubu sıfatıyla mehteran takımı, halk...

10.000-20.000 TL
İncele
SB Prodüksiyon & Organizasyon
5 Yorum
Muratpaşa

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzde, her detayını özenle planlamak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle, müzikleriniz konusunda profesyonel bir firma arayışındaysanız, SB...

10.000-20.000 TL
İncele
İHY Production
Muratpaşa
1 saatte cevap verir
75.000 TL'den fazla
İncele
Mehmet Sak ve Orkestrası
Muratpaşa
1 saatte cevap verir

Mehmet Sak ve Orkestrası, 17 yıldır Antalya düğün müzisyeni kategorisinde hizmet veriyor. Uzman müzisyenlerden oluşan kadromuz, Türkiye’nin her bir yöresinden en keyifli müzikleri repertuvarında...

30.000-40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Alanya Ekin ve Orkestrası

30.000-40.000 TL

Muratpaşa Karmen Müzik Organizasyon

50.000-75.000 TL

Kemer Müzikal Mutfak

30.000-40.000 TL

Muratpaşa Mali ve Orkestrası

50.000-75.000 TL

Muratpaşa Ska Booking Menajerlik

30.000-40.000 TL

Aksu Ali Yüksel

20.000-30.000 TL

Konyaaltı Tarık Sezer Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Muratpaşa Semih Kerpiççiler & Super Sound

30.000-40.000 TL

Muratpaşa Dj Nimet

10.000 TL'den az

Muratpaşa Marca Event

20.000-30.000 TL

Muratpaşa Windband Orkestrası

10.000 TL'den az

Muratpaşa TürkBand

20.000-30.000 TL

Muratpaşa Muhittin Yıldız Sunshine Band

75.000 TL'den fazla

Konyaaltı Burak Şenöz Music Production

50.000-75.000 TL

Muratpaşa Eva Müzik

20.000-30.000 TL

Muratpaşa Antalya Bando - Bando Mavi

75.000 TL'den fazla

Muratpaşa Erdinç Karadeniz

75.000 TL'den fazla

Muratpaşa Ezgican Müzik & Sanat

10.000 TL'den az

Muratpaşa SıfırYedi Müzik & Organizasyon

40.000-50.000 TL

Muratpaşa Dj Organizasyon Antalya

30.000-40.000 TL

Muratpaşa Elektro Sound

10.000 TL'den az

Muratpaşa Bengisu Şen

50.000-75.000 TL

Muratpaşa Kulis Orkestra

50.000-75.000 TL

Konyaaltı 35&07 Otuzbeşsıfıryedi

50.000-75.000 TL

Muratpaşa Turset Project Management

10.000-20.000 TL

Muratpaşa Penaevent

10.000-20.000 TL

Muratpaşa Musically Antalya Yenikapı Orchestra

75.000 TL'den fazla

Muratpaşa Mustafa Mert Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Kemer Feedback Plus Müzik Organizasyon

75.000 TL'den fazla

Muratpaşa Burcu Karadeniz

30.000-40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antalya’da Düğün Müziğine Alternatif Tercih: Profesyonel DJ'ler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya DJ kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Antalya’nın düğün müzik grupları ve DJ’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.

Antalya Düğün DJ’lerinden Unutulmaz Performanslar

Gittikçe daha çok popülerleşen DJ performansları düğünlerin en sık tercih edilen müzik hizmetlerinden birisi haline geldi. DJ’ler düğünün temasını ve çiftin isteklerini baz alarak bir çalma listesi oluşturuyor ve düğünde herkesin doyasıya eğlenebileceği ve dans edebileceğinden emin oluyor. Bu listeler, düğün töreni, kokteyl saati, dans partisi gibi düğünün farklı bölümlerine uygun şekilde düzenleniyor.

DJ ile önceden toplantı yaparak düğün ve müzik akışını beraber belirlemeniz oldukça önemlidir. Bu sayede düğününüzün sorunsuz geçtiğinden emin olabilirsiniz. Genellikle DJ’ler çiftlerin müzik tercihlerini ön plana koyarak memnuniyetlerini garantilemeyi amaçlar. Deneyimli bir DJ ile çalışmak, düğününüzün unutulmaz olmasını sağlayabilir!

Antalya Düğün DJ Fiyatları

Antalya’da DJ fiyatları birden fazla unsura bağlı olarak değişebilir. Bu unsurlara örnek olarak düğünün tarihi ve süresi, düğünün yapılacağı mekanın konumu ve uzaklığı, DJ’in deneyimi, prestiji ve popülerliği örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca DJ’in kullandığı ekipmanların kalitesi de fiyatların yükselmesini sağlayan unsurlar arasında sayılabilir. Talep edeceğiniz ekstra hizmetler, örneğin video ve fotoğraflı sunum gibi hizmetler ekstra maliyete dahil olabilir.

Antalya Düğünleri Canlı Müzikle Daha Keyifli

Düğününüzde canlı müziğe yer vermek istiyorsanız orkestraları ve bando takımları kesinlikle değerlendirmelisiniz. Orkestralar genellikle en az 4 kişiden oluşan ekiplerdir. Bando takımları ise gelin alma gibi törenleri de kapsadığından hizmet kapsamı daha geniş olarak sayılabilir. Orkestralarda kullanılan ekipmanlar, enstrümanlar ve her orkestranın repertuarı farklılık gösterebiliyor. Bu sebeple sizin müzik zevkinize uyacak olan bir orkestra ile anlaşmanız oldukça önemli.

Ilginizi çeken, önceki performanslarını beğendiğiniz orkestralarla iletişime geçebilir, repertuarları hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve kendi tarzınızın uygulanıp uygulanamayacağını konuşabilirsiniz. Enerjik ve eğlenceli bir gelin alma töreninden tutun düğün girişine kadar düğünlerin farklı bölümlerinde neşeli ve renkli ekibiyle keyiflendirecek olan bando takımları ise değerlendirebileceğiniz bir diğer seçenek.

Antalya Düğün Orkestraları ve Fiyatları

Canlı müzik ve eğlence konusunda deneyimli olan orkestraların fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Ekipte yer alan kişi sayısı, kullanılan enstrümanların ve ekipmanların kalitesi, orkestranın sahip olduğu ün ve talep sayısı, repertuar ve hizmet kapsamı en önemli etkenler arasında yer alıyor. Düğün orkestrası seçerken bütçenizi ve müzik zevkinizi göz önünde bulundurarak birden fazla orkestradan fiyat teklifi almanızda fayda var.

Antalya Düğünleri İçin Düğün Müziği Seçim Rehberi

Eğer gelin alma töreni yapmak istiyorsanız bunun için bir bando takımıyla anlaşmanız en iyisi olacaktır. Ancak bando takımları sadece gelin alma töreninde değil, düğünün hemen her bölümünde müzik hizmeti sağlamaya uyumludur. Eğer deneyimli bir ekipten latin, pop, caz gibi farklı türlerde de parçaları canlı dinlemek istiyorsanız orkestraları tercih edebilirsiniz. Ses ve ışık sistemi kuvvetli olup, yabancı ve yerli doyasıya dans etmelik parçaları tercih ediyorsanız da DJ’ler sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Antalya Düğünleri İçin Müzik Listeleri: En Popüler Parçalar ve Oyun Havaları

Düğün müziği denince akla gelen klasik birçok parça var. Bu parçaları anlaşacağınız ekip sizin için özenle seçecektir. Düğüne giriş, kokteyl vakti ve dans zamanı gibi düğünün farklı bölümleri için farklı parçalar seçilmelidir. Bunun için bu alanda deneyimli olan firmanızla konuşabilir, onların önerilerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kendi istek parçalarınızı da dile getirmeli ve çalıp çalamayacaklarını öğrenip ardından firma seçimi yapmalısınız.

Antalya’da Gelin Alma’dan Düğün Dansına: Antalya Düğün Müzik Grupları

Bando takımları, genellikle büyük gruplar halinde çalışır ve geniş bir repertuara sahiptir. Gelin alma merasimleri için oldukça popüler olan bu seçenek geleneksel davul-zurna ikilisini arayan çiftler için ideal diyebiliriz. Düğünün yemek vakti ve dans pisti gibi farklı bölümlerinde ise hem bando ve orkestraları hem de DJ’leri tercih edebilir, istediğiniz atmosfere göre seçim yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Antalya Düğün Müziği Hizmetleri İçin Teklif Alın

Kriterlerinizi belirledikten sonra firma arayışına devam ederken hem müzik zevkinize hem de bütçenize uygun bir firma bulmak oldukça önemlidir bütçenize uygun olan firmaları görüntülemek için bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilirsiniz. Minimum fiyat alanından istediğiniz fiyat aralığını seçerek bu aralıktaki firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Ancak şunu belirtmeliyiz ki, bütçenize en uygun firmayı bulmanın esas yöntemi birçok firmadan fiyat teklifi almaktır. Bu sayede seçeneklerinizi değerlendirebilir ve size en uygun firmayla karşılaşma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalarla iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi almayı unutmayın!

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler

Antalya Düğün Orkestraları, DJ ve Müzik Grupları - Sıkça Sorulan Sorular

 • Antalya düğün orkestra fiyatları ne kadar?
  Antalya düğün orkestra fiyatları ortalama 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.
 • Antalya düğün müzik grubu fiyatları ne kadar?
  Antalya düğün müzik grubu fiyatları ortalama 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Antalya düğün DJ fiyatları ne kadar?
  Antalya düğün DJ fiyatları ortalama 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.
 • Antalya şehrinde en popüler düğün müziği türleri nelerdir?
  Düğün.com'da Antalya şehri özelinde Oyun Havaları türünde 33, Türkçe/Yabancı Pop türünde 32, Türk Halk Müziği türünde 25, Türk Sanat Müziği türünde 24 ve Rock türünde 18 adet firma hizmet vermektedir.