Antalya Teknede Düğün Fiyatları

Mavi bir düğün mü hayal ediyorsun? Tüm Antalya yat ve tekne düğünü firmalarını senin için listeledik. Hemen Düğün.com'a gel, firmaları incele, beğendiklerinle hızlıca iletişime geç, fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri

Deniz tutkunları için Akdeniz’de Düğün

Kendinizi bir deniz tutkunu olarak tanımlıyorsanız Akdeniz’in huzur veren mavi sularında bir yat düğünü yaparak dünya evine girmek tam size göre olabilir. Sahil düğününden farklı olarak bu tarz düğünler çevreden izoledir. Akdeniz’in doğayla iç içe geçmiş dingin koylarından birine demir atarak sadece misafirlerinizle özel bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Gemide düğün yapmayı planlıyorsanız bu tarz düğünler için en uygun tarih rüzgar ve yağmur ihtimalinin az olduğu yaz mevsimidir. İlkbahar ve sonbaharda da tekne düğünü yapabilirsiniz ancak ani yağmur ihtimalleri organizasyonunuzu risk altına sokabilir. Bu yüzden düğün tarihinizde hava durumunun nasıl olacağına hava durumu aracından bakarak gereken önlemleri alabilirsiniz. Yat düğünü dekorasyonlarında sade süslemeler kullanarak da çok şık bir ortama sahip olabilirsiniz. Tırabzanlara bağlayacağınız beyaz tüller ve yattaki direkler arasında kullanacağınız parlak ampuller, dingin Akdeniz manzarasıyla birleşerek ortaya göz alıcı bir sonuç çıkaracaktır. Nikah şekeri olarak çapa ya da mektup şişeleri gibi minik hediyelikler kullanarak düğün temanızı yansıtabilirsiniz.

Tekne düğünlerinde kıyafetinizde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri ayakkabılarınızdır. Dalgalar yüzünden tekne arada hafifçe sallanabilir. Bu yüzden ayakkabı seçiminizi yaparken yüksek sivri topuklu stilettolar yerine dolgu topuk ya da kitten heel bir ayakkabı modeli kullanmanız daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Tabii seçim sizin, “Ben topuklu ustasıyım” diyorsanız pekala sivri topuklu ayakkabılar da tercih edebilirsiniz.

Hayalinizdeki tekne düğününü Akdeniz’de gerçekleştirmek için bu sayfa üzerinden düğün için tekne kiralama firmaları ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.