Kuaför Ahmet Öztürk

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Ahmet Öztürk Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Ahmet Öztürk Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kuaför Ahmet Öztürk Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ahmet Öztürk Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Ahmet Öztürk Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve aradan geçen yıllara rağmen hala aynı heyecan ve hevesle işimizi yapmaya devam ediyoruz. Kuaför Ahmet Öztürk olarak bulunduğumuz konum itibariyle Antalya Kepez kuaförleri arasında yer alıyoruz. Yeşilyurt mevkiinde bulunan salonumuzun merkezi oluşu sayesinde şehrin pek çok bölgesinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Burada işini severek yapan, alanında uzman ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Güler yüzümüz, samimiyetimiz ve misafirperverliğimizle müşterilerimizi ağırlıyor, onlara hak ettikleri ilgi ve alakayı gösteriyoruz.

Tabii ki hemen her kuaför salonu gibi biz de özel gün ve organizasyonlarda hanımefendilerin hazırlıklarını tamamlıyoruz. Düğünler, söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, özel davetler, nikah törenleri, sünnet düğünleri ve benzeri pek çok etkinlik için tercih ediliyoruz. Kuşkusuz en önemlilerinden biri olan düğünler özelinde konuşmak gerekirse gelinlerimiz için kusursuz bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Hayatlarının en önemli günlerinden biri olan düğünleri için hayal ettikleri görünümlere kavuşabilmelerini sağlıyoruz.

Saç ve makyaj konusunda gelinimizin istek ve beklentileri başta olmak üzere; gelinlik modeli, düğün mekanı, düğün konsepti ve mevsim gibi konulara da dikkat ediyoruz. Eğer karar verdikleri bir model varsa onun aynen yapıyor, yoksa da kendi tasarımlarımızdan fikir sunarak kararlaştırıyoruz. Profesyonel makyajda ise güzelliklerini ön plana çıkaracak doğal tonlar, teknikler ve kaliteli markaların malzemelerini kullanıyoruz.

Çok yönlü bir kuaför olarak salonumuzda her ihtiyacı karşılayabilecek geniş yelpazede bir hizmet verebiliyoruz. Saç tasarımı, kesimi, renklendirme, ombre ve sombre, Afro örgü, Brezilya fönü, mikro ve boncuk kaynak, ipek kirpik, tırnak bakımı gibi işlemlerden yaptırmak isteyen gelinlerimizi düğünden önceki bir tarihte bekliyoruz.

Antalya gelin saçı yapan kuaförler arasındaki arayışınıza bir son vermek isterseniz Kuaför Ahmet Öztürk olarak bizi tercih edebilir, yandaki formu doldurup fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.