Ahmet Ünlü Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Ahmet Ünlü Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ahmet Ünlü Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ahmet Ünlü Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ahmet Ünlü Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ahmet Ünlü Kuaför Hakkında

Profesyonelce yapılmış bir gelin saçı ve makyajı düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak en önemli unsurdur. Biz Ahmet Ünlü Kuaför olarak en özel gününüzde mutluluğunuza profesyonel dokunuşlarımızla ortak oluyor, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Kuaförlüğü işimiz olarak değil tutkuyla bağlı olduğumuz bir sanat olarak görüyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış, profesyonel üyelerden oluşuyor. Alanımızdaki uzmanlığımızı yaratıcılığımızla birleştirerek kadınların hayatlarına güzellik katıyoruz.

Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Modern tasarımlı ferah salonumuzda size rahat edeceğiniz ve düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üzerinizden atacağınız bir ortam sunuyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin her ihtiyacında güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız saç ve cilt ürünleri konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda sadece en seçkin ve güvenilir markaların ürünleriyle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin istekleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Aynada oluşan son görüntünün her detayıyla içinize sinmesini hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, duvağınızı ve daha pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Böylece düğün gününüzde bir bütün olarak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Ahmet Ünlü Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz en güzel gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Konuksever, Kızılırmak Cd. 109A, 07010 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.