Antalya Güzellik Merkezleri

Düğün öncesi ihtiyacın olan kişisel bakımı sunan tüm Antalya güzellik merkezleri Düğün.com'da! Tek bir tıkla firmaları incele, beğendiğin firmalarla hızlıca iletişime geç, fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme White Pearl Güzellik Merkezi

Konyaaltı

White Pearl Güzellik Merkezi

Antalya’nın incisi White Pearl Güzellik Merkezi’nde en özel günlerinize hazırlanmak ister misiniz? Alanında uzman kadromuz, kullandığımız kaliteli malzemelerimiz, hijyenik ortamımız ve göz alıcı...

Epilasyon

Hizmet İçeriği

11 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Güzellik Merkezleri
Tüm Şehirler Güzellik Merkezleri

Düğün öncesi bakım yaptırmak mı, çok mu gerekli? Evet, bütün düğün telaşı arasında saçlarınız ve cildinizin bu gerginlikten ne kadar etkileneceğini bilemezsiniz. Düğün öncesi kesinlikle düzenli olarak cilt bakımınızı yaptırmak hem sizi rahatlatacak hem de cildinizin pürüzsüzlüğünü sağlayacaktır. Güzellik salonlarının sunduğu düğün paketleri ile hem uygun hem de doğru bakım hizmetini alabilirsiniz.

Düğün paketleri içinde cilt ve saç bakımından masaj ve spa uygulamalarına kadar sunulan hizmetlerin çoğunu çift olarak alabilir, hem eğlenceli vakitler geçirip hem de sağlıklı birer cilde sahip olabilirsiniz. Antalya’nın güzellik salonu uzmanları Düğün.com gelin ve damatlarına özel indirimli fiyatlarla sizi bekliyor.