Efsane Kuaför

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Efsane Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Efsane Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Efsane Kuaför Sık Sorulan Sorular

Efsane Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Efsane Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Efsane Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Efsane Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Efsane Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Efsane Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Efsane Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Efsane Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Efsane Kuaför Hakkında

Antalya’da tam istediğiniz gibi bir düğün mekanı seçtiniz, gelinliğinizi aldınız ve ona uyumlu sa. Ve makyajınızı yaptırmak, o muhteşem günde mükemmel görünmek için bir kuaför arayışına geçtiyseniz, buldunuz! Antalya Efsane Kuaför olarak, bu mutlu gününüzde size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Uzun yıllardır, kaç tane gelinin saçını ve makyajını yaptığımızı hatırlamıyoruz. Dolayısıyla bu konuda fazlasıyla tecrübe sahibiyiz. Düğün mekanınıza göre tercih yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bir salon düğünü yapacaksanız sade ve dağınık topuz modellerini, kır düğünü yapacaksanız saçlarınızı açık bırakmanızı ve hafif dalgalar eşliğinde minik çiçeklerle süslemenizi öneriyoruz. Bir diğer seçenek olan sahil düğününde ise olabildiğince doğal bir görüntü yakalayarak düğününüzde muhteşem görünmenizi sağlıyoruz.

Makyaj için ise, yine sizin istediğiniz gibi bir görüntü yakalamak için çalışıyoruz. Yılın trendlerini yüzünüzde görmek isterseniz, makyajınızı minik taşlar ve incilerle süsleyebiliriz. Daha doğal bir görüntüyü tercih eden gelinlerimiz için ise makyajımızda, toprak tonlarını tercih ediyoruz. Bununla beraber yüzünüzü daha ince göstermek ve elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarmak için profesyonel bir şekilde yapılan kontür uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Düğün gününüzde sizi, salonumuzda hazırlayabileceğimiz gibi dilediğiniz takdirde düğün mekanınıza da gelebiliriz. Geline özel saç ve makyaj hizmetimizin yanında gelinin yakınlarını da düğüne hazırlama imkanı sunuyoruz. Bu sayede gelinimiz de yakınlarıyla sohbet ederek tatlı telaşını bir nebze olsun üzerinden atabiliyor. Tüm bunlar haricinde size bir de, güzelliğinizi tamamlaması adına; manikür, pedikür ve el ayak masajı da yapıyoruz. Düğününüz öncesinde, kuş gibi hafifleyeceğinizin garantisini verebiliriz.

Antalya kuaför ve güzellik salonları arasında Efsane Kuaför’ü seçtiyseniz; bizimle, düğününüzden 3 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bunun için sayfanın hemen yanında bulunan form bilgilerini doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

  • Adres:

    Kışla Mah. Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Cad. Fenercioğlu Apt No:109/A Muratpaşa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.